18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
Avatar
Insaner 2012-08-27, 0:01 5
Też bym się nie zatrzymał - nigdy nic nie wiadomo

Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2012-08-27, 0:10
Mathew18 napisał/a:

@UP

Ja... jak stoją takie rumunki przy drodze w Polsce z gołą dupą to też się zatrzymujesz?



Nie, wsadzam chuja w locie, co by czasu nie marnować
Zgłoś
Avatar
Jozekban 2012-08-27, 0:15
Jukers napisał/a:

Nie ma to jak zakrywać cycki ale z gołą cipą latać xD


No wiesz, nie każda kobieta ma cycki.
Zgłoś
Avatar
radkow 2012-08-27, 2:14
Swoją drogą to też pokazuje, że ludzie są chujami. Naga kobieta zasłaniająca się koszulką wybiega na ulicę i stara się zatrzymać samochód, to przecież najlogiczniej rzecz biorąc ofiara przestępstwa. Co prawda nią nie była, co nie zmienia faktu że nikt się nie zatrzymał żeby ją chociaż wysłuchać czemu lata z gołą dupą po ulicy.
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2012-08-27, 8:01
Tylko ja nienawidze tej cenzury ?
Zgłoś
Avatar
ArioN 2012-08-27, 12:12
O co w tym chodzi ? Nie mówię po rusku
Zgłoś
Avatar
Lurkin'Sandman 2012-08-27, 15:14 1
ArioN napisał/a:

O co w tym chodzi ? Nie mówię po rusku



Już wyjaśniam. Dobrze że się nie zatrzymywali, bo babka przesadziła z ecstasy i upitoliło jej się, że jacyś ludzie oblali ją benzyną i chcieli podpalić. Reagowała agresywnie na każdą próbę pomocy (m. in. tych trzech dżentelmanów, co ją ostatecznie dla jej własnego dobra do słupa przypięli). Rzucała się pod koła samochodów (chyba jeszcze zanim zaczęli ją nagrywać) i próbowała siłą dostać się do wnętrza aut. Ostatecznie siłą zatargali ją do szpitala gdzie spędziła parę dni na odwyku. Miała babeczka niezły fun.
Zgłoś