18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mik777pl 2013-01-08, 13:00 3
co do Rosjanek to się nie ma co dziwić w końcu to słowianki, nasze ,,bratnie duszyczki" gdyby im stalin i reszta chłamu nie wtłoczyli do głowy głupot można by było jakąś unie słowiańską stworzyć i wtedy hameryka by się zesrała ale nie, wszyscy cisną na siebie my na nich oni na nas... i chuja będzie bo jesteście skłóceni przez rządy i kasę a Ci co są najbliżej są najdalej nas a przecież w tą wędrówkę wyruszyliśmy razem...
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-08, 13:02 3
zwirz13 napisał/a:

śliczna czy nie to kurwa nie jest kącik melomana do chuja !! do końca myślałem że może sie zuci na nią albo odjebie jej glowe a tu chuj , jakies słodkie pierdzenie



Ale Ty jesteś prymitywny ... To 13 to wiek zapewne.
Nie zesraj się ze szczęścia że mogłeś się zalogować na stronie Sadistic.pl matka wie ?
Zgłoś
Avatar
Q67 2013-01-08, 13:04
nemiroff, niby wydoroślał ale dresik ten sam
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-08, 13:08
mik777pl napisał/a:

co do Rosjanek to się nie ma co dziwić w końcu to słowianki, nasze ,,bratnie duszyczki" gdyby im stalin i reszta chłamu nie wtłoczyli do głowy głupot można by było jakąś unie słowiańską stworzyć i wtedy hameryka by się zesrała ale nie, wszyscy cisną na siebie my na nich oni na nas... i chuja będzie bo jesteście skłóceni przez rządy i kasę a Ci co są najbliżej są najdalej nas a przecież w tą wędrówkę wyruszyliśmy razem...



Zapominasz chyba o jednym ... My z Ruskimi mamy od 1000 lat potyczki takie jak z Niemcami a więc chyba ta słowiańska krew się ze sobą nie lubi.
Lenina, Stalina wtedy nie było a od zawsze się napierdalaliśmy z nimi.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-08, 13:15
Rosjanki są jeszcze ładniejsze od Polek, a Rosjanie mają jeszcze bardziej zjebane ryje od Polaków.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-01-08, 13:32 2
poduszka napisał/a:

chłam i dziadostwo , hejtuje kacapów



Stawiam dychę, że nigdy w Rosji nie byłeś, a twoją podróżą życia był wyjazd do Krakowa.

Rosjanie to bardzo przyjemny i gościnny naród. Niestety nikt już o tym nie pamięta, bo ruski rząd jest pojebany i psuje temu krajowi reputację na świecie. Natomiast ludzie są bardzo podobni do polaków, mają w nadmiarze pięknych kobiet, po które cały świat jeździ (tu warto nadmienić, że Ukraina ma ich nawet więcej ) i zawsze można na Rosjan liczyć.

Niestety dzielimy traumatyczną historię z nimi, nasze media rozdmuchują każdy zgrzyt na linii RP-FR, połowa naszego kraju to zjeby, którzy uważają, że samolot, który spadł w S. to zamach, który miał coś na celu, ale nikt nie wie co, a linia polityczna naszego rządu, który jest wspaniały i wogóle, głosi, że "Rosja jezd zła, Hameryka być dobra".

Radzę pojechać do Rosji (szczególnie warto Petersburg) i pomieszkać 2 tygodnie. Wtedy dopiero piszcie!
Zgłoś
Avatar
LeKruqu 2013-01-08, 13:37
Jak się nazywa ten utwór?
Zgłoś
Avatar
werther 2013-01-08, 13:37
Dew napisał/a:

@Gamge,

я убегу в ночь - "ucieknę w nocy"





Zajmij się czymkolwiek, tylko nie tłumaczeniem, bo ci to nie wychodzi.
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-01-08, 13:42
niestety prawda taka, że rusek przyjmie lepiej polaka niż polak ruska..
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2013-01-08, 14:03
Nie oglądajcie tego gówna bo wypromujecie tych rusków... Już lepiej kuli posłuchać, kula chociaż Polak
Zgłoś
Avatar
Q67 2013-01-08, 15:05 1
DUST DEVIL napisał/a:



Stawiam dychę, że nigdy w Rosji nie byłeś, a twoją podróżą życia był wyjazd do Krakowa.



Sorry ale to ty podpis masz Stalina a avek to chyba pomyliłeś bo to Lenin
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2013-01-08, 15:29 1
ciekawi mnie co to robi na sadisticu? przyjebal jej na koniec filmiku moze w leb albo wjechala w nich łada? Bo jak nie to dalej nie wiem czym autor sie kierował wrzucajac to na sadistica
Zgłoś
Avatar
h7kchryst 2013-01-08, 15:30
Zajebista młoda suka, w dodatku ma taki słodki głosik niczym japonka... Kurwa mać, spierdalam do Rosji a nie do Holandii
Zgłoś
Avatar
trancformation 2013-01-08, 15:53
1:26 - ja lubie gówno
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-01-08, 15:54
Q67 napisał/a:



Sorry ale to ty podpis masz Stalina a avek to chyba pomyliłeś bo to Lenin



A nie pomyślałeś, że ustawiłem to celowo?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie