18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Ruska szkoła
Bardok • 2014-12-27, 20:36
17-letni Siergiej nie był popularny w szkole i często był zastraszany przez kolegów z klasy, którzy w końcu go zabili. Materiał filmowy pokazuje jak chłopak potyka się (zostaje popchnięty) i niestety uderza gardłem w biurko, łamiąc kości gnykową, co sprawia że powoli zadławia się na śmierć.



Film powinien być przestrogą, że nawet z pozoru niegroźne zdarzenie może doprowadzić do tragedii.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-12-27, 22:37
Bardok napisał/a:



Film powinien być przestrogą, że nawet z pozoru niegroźne zdarzenie może doprowadzić do tragedii.



Ja tu nie widzę żadnej tragedii. Jeden ruski chwast mniej.

A dla tych co się tak spinają żeby gnębiącym nie wiadomo co zrobić - zapomniał wół jak cielęciem był? aaa nie, sorry, wy byliście gnębionymi a nie gnębiącymi.

Jak to kiedyś śpiewał big cyc - Twoja niemoc rodzi przemoc.
Zgłoś
Avatar
fanato 2014-12-27, 22:52 17
A tam, taki chuj. Jakby co najmniej każdy ruski to był ostatni chwast. tak mozna mowic o ciapakach albo cyganach, ale na pewno nie kazdy ruski to ostatni skurwysyn

w swoim zyciu tez mialem tego typu sytuacje. gdy bylem mlodszy (12 do 14stego roku zycia) i chodzilem na boisko, zeby pograc w gale, tak sie akurat zdarzylo, ze bylem jedna z osob z innej czesci mojego malego miasteczka. reszta osob pochodzila z nowego osiedla i w jakis sposob im nie podpasowalem. troche sie na mnie wyzywali (historie z gra w jedno podanie, ktore zawse konczyly sie tym, ze mialem dupy) czy wieczne stanie na bramce itd itd. dodam, ze nie bylo innej opcji u mnie na to, ze pograc w pileczke. sumarycznie chlopa bylo szesciu, kazdy z nich co najmniej o rok a maksymalnie o 3 lata starszy, wiec nie bylo opcji, zeby im na raz podskoczyc wszystkim

po pewnym czasie, gdy roznica wieku nie byla tak znaczna miedzy nami (blizej 14stego roku mojego zycia) powstaly dwa nowe boiska, wiec troche emocje dookola dotychczasowego opadly. niemniej moje wkurwienie wobec nich nie opadlo i tak raz po razie rozliczalem sie z kazdym z nich, przy roznych okazjach, nie szukalem specjalnych szans.

nie zapomne mometu, kiedy z najwieksza pizda, ktora w grupie najbardziej kozaczyla, stanąłem twarza w twarz i naplułem mu soczystą esencją w twarz, czekając az mnie uderzy. nie uderzyl, bo wiedzial, ze bylem w takiej pasji, ze bylbym go tam zajebal.

dla takich chwil warto zyc.
Zgłoś
Avatar
xbandzior 2014-12-27, 23:15
W Rosji nie uda im się tak o uciec od odpowiedzialności
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2014-12-27, 23:17 19
Bullying w szkole jest w krajach cywilizowanych zakazany. W Czechach bodajże doszło do masakry w szkole przez to i nawet powstał film. Nękali dwóch gości, jednego od tak a drugiego za to że go bronił. Przynieśli do szkoły broń i strzelali do wszystkich włącznie z tymi którzy najbardziej im dopiekli. Na koncu mieli oboje popełnić samobójstwo, jeden strzelił sobie w głowe a drugi nie. To sie tak wydaje a własnie w taki sposób tworzymy morderców. Koledzy i inne osobniki ze szkoły, osiedla, czyli z naszego otoczenia mają taki sam wpływ (czasami nawet i większy) niż rodzice. Mnie zawsze wkurwiało takie zachowanie w szkole dlatego stawałem po stronie ofiary a wiedzieli ze mam lekko spaczony umysl i faszeruje sie psychotropami na uspokojenie to dawali mu spokój.

To że ktoś jest spokojny, skupia sie na innych rzeczach niz rozmowach z innymi nie oznacza ze jest jakiś jebniety i trzeba go gnębić. Ja nigdy nikogo nie gnębiłem ani z nikogo sie nie naśmiewałem mimo że miałem jednego zdałnionego kolege w klasie i czasami coś tam powiedziałem do niego głupiego ale wiedział ze nic do niego nie mam i ze go lubie.

Osobniki z filmu powinny być rozebrani do naga, skuci łańcuchami i tak przeprowadzeni przez całą Moskwę czy jakies inne większe masto. Taki marsz wstydu. Potem paka bo śmierć jest za prosta.
Zgłoś
Avatar
brt1529 2014-12-27, 23:22
Haha ruscy mają lepsze kamerki w samochodach niż w szkołach
Zgłoś
Avatar
zielak300 2014-12-27, 23:35 1
RealG napisał/a:

Takie kurwy upatrzą sobie kogoś i zatruwają mu życie. Wielcy kozacy w grupie. Jak dochodzi do czegoś to kurwy na kolanach przepraszają. Patologia pierdolona. Pardon za łacine ale musiałem się wyładować, teraz czas na



hoho, ktoś tu był gnębiony w gimnazjum
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-12-27, 23:42 2
Seboolek napisał/a:

Bullying w szkole jest w krajach cywilizowanych zakazany. W Czechach bodajże doszło do masakry w szkole przez to i nawet powstał film. Nękali dwóch gości, jednego od tak a drugiego za to że go bronił. Przynieśli do szkoły broń i strzelali do wszystkich włącznie z tymi którzy najbardziej im dopiekli. Na koncu mieli oboje popełnić samobójstwo, jeden strzelił sobie w głowe a drugi nie.



Hahahahaha ale z ciebie tępy chuj bez mózgu. Jakiś równie tępy kolega wkręcił ci tą historię a ty uwierzyłeś. Wiesz co opisałeś?

Fabułę filmu kretynie! Fakt, że opartego na wydarzeniach które miały miejsce w ESTONII a nie kurwa w czechach, ale scenariusz jest mocno podkoloryzowany i "na faktach" to tam tylko jest ogólny zarys gnębienia i później strzelania.

Oto film: filmweb.pl/film/Nasza+klasa-2007-433313

Najpierw się dowiedz o czym pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
suriv 2014-12-28, 0:50 4
Kurde, duża różnica Czechy czy Estonia, nie o tym komentarz. W USA masz takich historii na pęczki nie trzeba nic koloryzować, wystarczy wyciągnąć ogólny schemat z kilku takich zajść
Zgłoś
Avatar
Hazio 2014-12-28, 0:54 3
NafazowanyKoleś napisał/a:



Hahahahaha ale z ciebie tępy chuj bez mózgu. Jakiś równie tępy kolega wkręcił ci tą historię a ty uwierzyłeś. Wiesz co opisałeś?

Fabułę filmu kretynie! Fakt, że opartego na wydarzeniach które miały miejsce w ESTONII a nie kurwa w czechach, ale scenariusz jest mocno podkoloryzowany i "na faktach" to tam tylko jest ogólny zarys gnębienia i później strzelania...



I na chuj się ciskasz? Nie można spokojniej?
Zgłoś
Avatar
668686 2014-12-28, 4:53
@ToJeAmelinium: mówisz o sobie cebularzu pierdolony ?
Zgłoś
Avatar
dylan87 2014-12-28, 5:46
gówno widać lepiej byś historie obrazkową zrobił moja kamera USB za 10zł ma więcej klatek niż te kamery szkolne..
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-12-28, 15:17
Możecie mnie uważać za pierdolniętego ale takie coś kształtuje charakter
Zgłoś
Avatar
pve11 2014-12-29, 2:07
Ja znam inne zakończenie takiej sytuacji. Nękający przy wychodzeniu z sali dostał od nękanego nożem w klatę, już nie był kozak. Przeżył. Historia prawdziwa, też chodziłem do gimnazjum.
Zgłoś