18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ruski patent karmienia rybek
maciukrk • 2013-04-04, 21:18
Szukajac w necie opini o automatycznych karmnikach dla rybek natknalem sie na filmik pewnego ruska: Automatic Fish feeder DIY (Do It Yourself) Akcja wlasciwa od 2:15 wczesniej opisana budowa
Zgłoś
Avatar
dexterl 2013-04-05, 9:02 3
Już widzę jak w jego książce telefonicznej w telefonie widnieje kontakt o nazwie "Najdroższa Rybcia". Potem siedzi np. w knajpie z kumplami, wyciąga telefon a oni pytają gdzie dzwoni, na co on im odpowiada, że puści tylko srzałę do swojej Rybci.
Zgłoś
Avatar
Realbartu 2013-04-05, 9:54
W Rosji nawet rybki mają swój telefon...
Zgłoś
Avatar
popekmonster 2013-04-05, 11:06
zeczywiscie patent zajebisty .... bym musial ladowac telefon i karmeco jakis czas nie daj bóg by mi jakas dziwka z reklamy zadzwonila to by mi rybki sie przekarmily nie ma piwa za tak zjebany" patent"
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-04-05, 11:09
Amerykanie wydali ponad 12 mln $ na to aby zaprojektować długopis potrafiący pisać w przestrzeni kosmicznej (bez grawitacji), Rosjanie w tym czasie pisali ołówkami..

wiem, wiem że to tylko legenda:) ale pasuje tu jak ulał
Zgłoś
Avatar
niejakub 2013-04-05, 12:09
Ci z biura obsługi co napierdalają bez litości z super ofertami, wykarmiliby w 5 minut tygodniową porcją te rybki
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2013-04-05, 14:03 3
@popekmonster - trzy rozwiązania.

1 - spora część komórek odpalonych bez karty SIM ma nadal sprawną funkcję cyklicznego alarmu. Nikt nie dzwoni, a żarcie systematycznie leci. Jednorazowo na dzień, kilka razy na dzień - kwestia ustawienia.
2 - Podpięcie komórki do ładowarki albo upchanie jakiegokolwiek źródła zasilania sieciowego załatwia sprawę na wchujwiejakdługo.
3 - większa flaszka z karmą.. możesz tam nawet kilogram wsypać, i prędzej ci rybki ze starości zdechną, niż żarcia braknie.

Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-04-05, 14:23 1
Niegłupi pomysł, wystarczy kilka drobnych zmian i voila.
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-04-05, 16:30
Już widzę jak ludzie z SPAM - CENTER /CALL - CENTER karmią mi rybki
Zgłoś
Avatar
fazzie 2013-04-05, 18:23
Koko_yori napisał/a:

Przecież karmienie rybek samemu to czysta przyjemność.



a jakie emocje
Zgłoś
Avatar
SaintMaster 2013-04-05, 20:55
Bobicker napisał/a:


Dajesz pod ładowarkę i po problemie



Wiem, wczoraj tego nie rozkminiłem Zawsze sobie obiecuje, że po pijaku nie będę dotykał klawiatury i telefonu a niestety mi to nie wychodzi
Zgłoś
Avatar
Oko112 2013-04-05, 21:24
Ciekawe jak tel klej pusci i całe jedzonko na 2 tygodnie pierdolnie do akwarium
Zgłoś
Avatar
zibicool 2013-04-07, 11:42
@2up Nie wiem jak u was, ale w mojej nokii wibra wyłącza się po podpięciu do ładowarki.
Zgłoś