18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
Avatar
Siwyadam 2023-10-28, 20:38
Piwko leci już za sam tytuł, a filmik przedni, szkoda tylko, że taki krótki. No cóż nie zapowiada się, że będą żyli długo i szczęśliwie xD
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-10-28, 21:40
ZbigniewZbych napisał/a:

Konfederaci będą lajkować...



Gdyby jej naprawdę dojebał, to tak
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-10-28, 22:07
kacapy są robione podmuchem motylka w dupie, Siriuz trzyma fujarę
Zgłoś
Avatar
Nome 2023-10-28, 22:21
jak gówniak dorośnie do tatuś będzie płakał
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-28, 23:53 1
U mnie na osiedlu To norma.

W śmietniku zamiast butelek po sokach, to w 99% są po Johnym Walkerze, Jack Daniels i innych wysokoprocentowych alkoholach. Po nocach słychać kłótnie i wyzwiska, co jakiś czas któryś z sąsiadów śpi najebany w swoich samochodzie na parkingu. Wyzwiska do dzieci typu "ty kurwa zamknij ryj" słyszę codziennie. Co najlepsze jest to ogrodzone prestiżowe osiedle z bogatymi ludźmi.
Nie wiem, co się dzieje w naszym społeczeństwie, ale jestem nieco przerażony...
Zgłoś
Avatar
TwistedPsycho 2023-10-29, 20:50
Miałem tak samo. Całe dzieciństwo :/
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2023-10-30, 15:35 1
smc napisał/a:

U mnie na osiedlu To norma.
W śmietniku zamiast butelek po sokach, to w 99% są po Johnym Walkerze, Jack Daniels i innych wysokoprocentowych alkoholach. Po nocach słychać kłótnie i wyzwiska, co jakiś czas któryś z sąsiadów śpi najebany w swoich samochodzie na parkingu. Wyzwiska do dzieci typu "ty kurwa zamknij ryj" słyszę codziennie. Co najlepsze jest to ogrodzone prestiżowe osiedle z bogatymi ludźmi.
Nie wiem, co się dzieje w naszym społeczeństwie, ale jestem nieco przerażony...



Bogaci ludzie mieszkają na osiedlu. Co ty pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
bolego 2023-10-30, 19:48 3
smc napisał/a:

U mnie na osiedlu To norma.
W śmietniku zamiast butelek po sokach, to w 99% są po Johnym Walkerze, Jack Daniels i innych wysokoprocentowych alkoholach. Po nocach słychać kłótnie i wyzwiska, co jakiś czas któryś z sąsiadów śpi najebany w swoich samochodzie na parkingu. Wyzwiska do dzieci typu "ty kurwa zamknij ryj" słyszę codziennie. Co najlepsze jest to ogrodzone prestiżowe osiedle z bogatymi ludźmi.
Nie wiem, co się dzieje w naszym społeczeństwie, ale jestem nieco przerażony...



Przede wszystkim musisz przestac udawac kobiete pedale
Zgłoś