18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
SeleremJesteem 2012-02-11, 12:23
Trochę jak w Łodzi
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-02-11, 12:30
Przewagę w paskach mieli. Skurwiele.
Zgłoś
Avatar
Siemek 2012-02-11, 12:47 1
Kurwa... Dres obcisły ubrali i kozaki -.-
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-11, 12:49 1
Siemek napisał/a:

Kurwa... Dres obcisły ubrali i kozaki -.-



Emo noszą rurki - bez pasków i z dżinsu, dresy - rurki z paskami, ale z kreszu.
Zgłoś
Avatar
diaboliq 2012-02-11, 12:53 1
może i emo to nihilistycznie romantyczne pedały ale tłuczenie ich bez powodu??? nic nikomu nie robią egzystują sobie spokojnie a tu... penerskie męskie dziwki z silną potrzebą akceptacji ze strony innych dresów i spaczonym poczuciu estetyki (też pedały...) leją ich bo co? było ich stać na fryzjera??
żałosne jak można być takim degeneratem...

nie dla dresów!!
Zgłoś
Avatar
hell.no 2012-02-11, 12:59 3
kicaj2d4b napisał/a:

I prawidłowo ze dojebali emo cipom im jeszcze zapewne sie podobalo ze w pysk dostali jak lubią ciąć sie żyletką to takie cos to nic przewraca sie gowniarzom we łbach a pozniej takie emo powstaje nawet wlasnego stylum to muzyki nie ma tylko adoptuje inne style. Co skurwysuństwo bez honoru? Przebywales kiedys w grupie blokersów? Znasz ich poglądy? Szacun ze zgnębili emo



Kurwa piwo ci dałem, ja pierdole, ale zjebałem, Idę się pociąć...

A chciałem tylko zacytować i napisać jako pełnoprawny metal, że z blokersami miałem tylko do czynienia 2 razy, raz jak mnie napadli we 4 i zajebali fona, 2. kiedy przyszedłem z 5 kumplami, odebrałem fona i parę innych rzeczy jako rekompensatę, żebyś widział jakie to były koksy jak było 4 na 1, a jak szybko próbowali spierdalać jak zrobiło się 6 na 5 ( jakiś jeden dodatkowy co mi nic nie zawinił się nawinął, ale jak spuszczać wpierdol to porządnie i po równo).

Chuja nie honor, dla mnie to zwykłe bezwartościowe szczurki...

Modzie mój drogi plis usuń tamte piwko
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-02-11, 14:13
W takim razie dresiarze powinni dostać wpierdol za to ze chodzą w dresach a nie uprawiają żadnego sportu w danym momencie, jak ludzie dostają wpierdol za to ze maja inny wygląd. Fakt sam nie lubię patrzeć jak chłopaczki się ubierają jak baby (czyt. emo) ale za to wpierdol by ode mnie nie dostali nie moja sprawa.
Zgłoś
Avatar
polonia66 2012-02-11, 16:17
aaaaaaa, jeden spierdolił... brawo
Zgłoś
Avatar
Shock 2012-02-12, 2:10 2
to to samo tylko inne wydanie :

Zgłoś
Avatar
Jason-X 2012-02-14, 17:34
nie rozumiem dlaczego każdy mój post o EMO zostaje usunięty ... Przecież nie są AŻ tak bardzo obraźliwe ...
Ale czy 4 EMO nie potrafi wpierdolić 1 dresowi ??
Zgłoś