18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
raistpol 2023-12-06, 4:55
jebana oszukała

majeńka napisał/a:

To nie byli kacapi. Głównymi inżynierami dzięki którym kacapskich wieśniaków typu Gagarina można było wystrzelić byli Sergiej Korolew i Jurij Kondratiuk, obaj ukraińcy.
Kiedy Ukraina się od Związku Kacapskiego wyzwoliła, program kosmiczny od razu upadł.



nie tyle padł, co wyścig zbrojen + wyścig kosmiczny wykończyl ich tak finansowo, że nawet nie było za co....no i nie było zbytnio kim, bo tak jak Korolowa ruskie stracili tak Von Brauna i USA oddała do piekła
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2023-12-06, 6:34 1
Nie ważne co chciała zrobić, ważne że się udało.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-12-06, 8:51
sothis napisał/a:

Co ona próbowała zrobić? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...



Alkohol jest odpowiedzią w kacaplandii na wszystko.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2023-12-06, 9:42
Cytuję:
"Co ona próbowała zrobić? ".
Jak to co,. Uciekała z łóżka, bo nie lubi w dupę.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-06, 10:12 1
Teraz czekamy na Siriuza, który powie, że będzie lepiej przystosowana do życia i motylka w dupie, który zacznie pierdolić o "rusi zaporozkiej"
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2023-12-06, 10:19 1
sothis napisał/a:

Co ona próbowała zrobić? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...


To samo co ta ze szczecina w maju
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2023-12-06, 10:29
sothis napisał/a:

Co ona próbowała zrobić? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...


Instynkt ją zmylił, chciała okna sąsiadce umyć.
Zgłoś
Avatar
Sl4n 2023-12-06, 10:37
co a pojebana akcja
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2023-12-06, 13:41 2
sothis napisał/a:

Co ona próbowała zrobić? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...



Nie wydaje mi się sensowne (w przypadku Rosji, a zwłaszcza w przypadku takich akcji ) stawiania jakichkolwiek pytań. Czemu?
Dlatego, że:
1. albo nie znajdzie się żadnej sensownej odpowiedzi( bo przykładowa akcja wynika ze pojebania umysłu, alkoholu, wschodnich emocji, zniszczenia narkotykowego lub alkoholowego kory mózgowej, patologii wielopokoleniowej dziedzicznej, braku szacunku dla życia cudzego i swojego wynikłego z kultury kacapii itp, )
2. albo odpowiedź jest jedna- bo to Rosja (czyli wszystkie wyżej wymienione przykłady mogą wystąpić jednocześnie ) !
Zgłoś
Avatar
C................r 2023-12-06, 14:07
Te baby w rosji ostanio tak uciekaja przed tymi poborowymi chłopami.
Co oni tam jedzą viagre na zagryche i popijają wódka? Innego wytłumaczenia nie widzę.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-12-06, 14:25
Dawałem jej doping ,,skacz, skacz" skok 10/10. To Moja faworytka do nagrody nobla 2023.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-12-06, 17:38
Zwrócicie uwagę, że prawie na każdym piętrze zdążyła by jeszcze pranie rozwiesić.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-12-06, 19:53
programista4k napisał/a:

obawiam się, że u nas też dochodzi do negatywnej selekcji genów. Ludzie inteligenitni zazwyczaj mają mniej dzieci.



Dzieci ludzi inteligentnych często nie są inteligentne, zazwyczaj inteligencja wynika właśnie z biedy (istnieje większa potrzeba myślenia by przeżyć) jednak taka intelektualna osoba ma mniejsze predyspozycje uzyskania wysokiego wykształcenia. Najczęściej choć nie zawsze dziecko z bogatej rodziny ma wszystko podane na talerzu i nie musi walczyć o dobrobyt. Na zasadzie po co mam się czegoś uczyć i wysilać intelektualnie skoro będzie mi to wszystko dane.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2023-12-06, 20:05
sothis napisał/a:

Co ona próbowała zrobić? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...



nie ma żadnych pytań bo nie warto rozmyślać o patologii
Zgłoś