18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Ryś z dylematem
H................g • 2016-03-04, 16:23
Zamiast zwykłego opisu dodam żart do wideo

Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia:
- Wkurwia mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w ogóle!... Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź! Bo powiadam wam:
- Kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Amen. Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia:
- Ej, kurwa, powiedz coś, Ryś. Przecież my nie geje, prawda?! No powiedz coś...Ryś!...
Na to ryś dostojnie:
- Ryszard, pedale, Ryszard...
Zgłoś
Avatar
s................0 2016-03-05, 0:48 1
lorddiod napisał/a:

na swój sposób mądry zwierz. Obwąchał okolice bo wyczół pełne gacie i stwierdził, że nie będzie "gówna tykać bo śmierdzi"



żadnych pełnych gaci nie było. kolega z prawej (zasłonięty), miał go cały czas na muszce. ale dobrze, że nie strzelał. piękne zwierzę...
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2016-03-05, 1:41 2
freeszpak napisał/a:



Czyli nie jest to jego teren tylko człowieka, człowiek panuje nad każdym obszarem na Ziemi nad jakim mu się zechce



Nie do końca, człowiek panuje nad wszystkim według biblii. Niech każdy wierzy w co chce, ale każdy ma prawo do życia. To zwierze jest mądrzejsze od tych ludzi, ale powiem wam , że szkoda strzępić ryja na dalsze tłumaczenia. Wy też nie chcecie żeby ciapasy wjebały się wam do waszej ojczyzny. Są takie miejsca gdzie przyroda powinna rządzić się swoimi prawami, a wpierdalanie się w niektóre miejsca przez ludzi, nie powinno mieć miejsca.
Skurwiel taki mocny z bronią w ręku? Ten kot rozjebałby go w normalniej walce, więc samo mówi to za siebie czyj to jest teren.
Zgłoś
Avatar
lajka 2016-03-05, 2:23
dobry skin do awp
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2016-03-05, 4:01 6
@dmnq

Jesteś debilem. Człowieka rządzi ziemią niepodzielnie nie ze względu na tężyznę fizyczną, a umysłową. To, że jakiś większy kot jest w stanie "rozjebać człowieka w normalnej walce" jest tak komicznym stwierdzeniem, że dobre 5 minut zastanawiałem się, czy nie skrócić tego komentarza wyłącznie do pierwszego zdania.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2016-03-05, 12:48 1
Sam jesteś debilem chuj Ci do dupy. W tym wypadku to większą inteligencją zachował się ten kot. Skutków wpierdalania się ludzi tam gdzie nie trzeba nie ma co przedstawiać. Akurat w Afryce myślę, że małpy mają więcej inteligencji od populacji ludzkiej tam zamieszkującej
Zgłoś
Avatar
freeszpak 2016-03-05, 14:52
Tylko dlaczego piszesz na tamtego faceta "skurwiel z bronią w rękach"? Moim zdaniem wszystkie stworzenia na tym filmie są mądre ok, kot by ich rozjebał w walce na "gołe łapy" dzięki swojej sprawności fizycznej, a w walce z pomocami ludzie by go wyjebali dzięki broni. Ani kot się nie porwał z motyką na słońce ani ludzie bezmyślnie go nie zastrzelili, tylko dali mu szanse oddalenia się. Filmik naprawdę spoko, i te ruchy kota przy odwrocie
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2016-03-05, 15:40
pewnie dlatego, że jestem pacyfistą
Zgłoś