18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
s................r 2013-01-14, 19:43
Pasowali cię właśnie 1 walikoniem polski
Zgłoś
Avatar
Hanys93 2013-01-14, 19:59 2
Wielkie intelekty sie wypowiadają... Chłop sie nawalił, humorek mu dopisał to gadał, aby było śmiesznie, widać że chyba większość sie wypowiadających nigdy o pare kieliszków nie wypiła
P.S co do spuszczania, to sie spuszcza do mordy nie na, bo jeszcze sam sie możesz lepić
Zgłoś
Avatar
A................i 2013-01-14, 20:02 1
0:43 czy ta wpadka to aby na pewno niefortunna gestykulacja?
Zgłoś
Avatar
bartekku 2013-01-14, 20:03 1
Widać że za takie właśnie tępe pierdolenie zgubił zęby.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-01-14, 20:14
Kurwa przez tego idiotę nie mogę patrzeć na piwo !
Zgłoś
Avatar
Marat64 2013-01-14, 20:16 2
ja pier**** polska inteligencje .. tylko chleją te wojaki , śmierdzą napewno brudasy , połowa jego ziomków ma jakieś żółte papiery i już do końca zycie będą ssać rente i zgniją przed cyfrowym polsatem , a druga połowa ziomków tego przyj**a zapie***la za 1100 i ciągle narzekają na to jak w polsce jest źle i wgl ... trzeba sie było uczyc pasozyty .. i jakoś się ku**a umyjcie , wstawcie zęby , uczeszcie , ucyliwizujcie sie "Pojejemy tam mirindą wiesz żeby nie zardzewiała wiesz , banana włożymy hahahaha" ja pier**** no jebł** jaki ten koleś jest głupi ... pewnie raz w życiu widział cip** w dodatku w burdelu gdzie ta dziwka i tak go na siano wyruch*** a tak to sadzi jakąś koze albo świnie w d**e albo jak sam mówi jedzie na ręcznym .. Sadole Przemawiam !! Nie wychowujcie dzieci na takich ludzi jak ten deb** i jego całe plemie .. co sie stało z tymi polakami że są tacy cofnieci w rozwoju .. przecież tacy ludzie jak on to nawet nie powinni mieć prawa w wyborach a co dopiero sie kopulować i zakładać jakieś osady takie osrane jak cygańskie slamsy ... no i jeszcze będą zdzierać z ciebie , twoich podatków "Zasiłek " bo od 5 pokoleń ta jego rodzina tak żyje , bo ni ma roboty , bo gówno... jak nie masz roboty to masz pecha i zdychaj !!! :/ Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
A................t 2013-01-14, 20:20 1
@up,

ale od Wojaka to Ty się odpierdol.
Zgłoś
Avatar
pyto 2013-01-14, 20:21
kazdego dnia coraz bardziej przekonuje sie, ze nasza cywilizacja chyli sie ku upadkowi
Zgłoś
Avatar
dtmwts 2013-01-14, 20:21 2
Błagam, nie wrzucajcie tu więcej tego kretyna.
Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Markiej 2013-01-14, 21:48
żałosne, ale chce więcej
Zgłoś
Avatar
lucyperek24 2013-01-15, 0:21
Ej no jak jest luźna to chyba nie za dobrze co panowie?
Zgłoś