18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
asior34 2013-12-26, 17:59
Ja tam Ryszarda szanuję, bo był genialnym artystą...

... ale żart dobry Piwo.
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-12-26, 18:23 1
stalowyszczur napisał/a:



Koles piszac swoje piosenki zrobil dla wielu ludzi bardzo wiele . Wiec w porownaniu do niego to niestety ty i twoj dorobek jest gowno wart.

A co mnie to kurwa obchodzi?
Zgłoś
Avatar
ryb3czek 2013-12-26, 21:44
Skazany na śmierć czy skazany na bluesa?
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2013-12-26, 22:13 2
Bonguś. napisałeś że mógłbyś go podać na policje ale go nie podasz bo jesteś łaskawy

CO KURWA JESTEŚ?! Człowieku myślisz że hejcę Cię po jesteś 'sławny'? Co z Twojej sławy jak większość forum wali z Ciebie beke bo Twoje poglądy są tak idiotyczne, żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie, heretyku.

Pozdrawiam i bez odbioru tszzzzzzzzzz
Zgłoś
Avatar
kietong 2013-12-26, 23:04 1
Nikt nie przeczy, że robił dobrą muzykę. Ale prawda jest taka, ze był bumelantem, nierobem i ćpunem. Miał wyjebane na rodzinę, na pracę, na dzieci. Z początku grał, bo liczył, że dzięki temu nie będzie musiał pracować, potem grał, żeby mieć na ćpanie. Szacunek za muzykę, jednak klasyczny przykład brudasa.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2013-12-27, 2:08
PikosTychy napisał/a:

-co robi bongman w poczekalni z suharami ?
-sępi browary



Co robi PikosTychy w bibliotece?
Na pewno nie szuka słownika...
Zgłoś
Avatar
i................g 2013-12-27, 11:46
Ten zawodnik może co najwyżej gnić w stodole.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-27, 12:39
KiKiZ napisał/a:

Bonguś. napisałeś że mógłbyś go podać na policje ale go nie podasz bo jesteś łaskawy


Tak, kolejny dowód, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Co za młot
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-27, 17:04
Elalex napisał/a:

A co mnie to kurwa obchodzi?


lepiej wartości szukać w V jak Vendetta no nie ? Jak opuścisz kiedyś mury gimnazjum to zrozumiesz pewne rzeczy
Zgłoś
Avatar
greene 2013-12-28, 7:46 1
opusative napisał/a:


lepiej wartości szukać w V jak Vendetta no nie ? Jak opuścisz kiedyś mury gimnazjum to zrozumiesz pewne rzeczy



Preferujesz szukać domniemanych mądrości w kawałkach tego ćpuna, których teksty, a zasadniczo większość tego mizernego jak płytki PCV dorobku" były umotywowane w głównej mierze nabyciem nowych dragów? Żartujesz sobie butthurcie? "Zrobił wiele dla ludzi" Tak, powiesił się i nie rzępolił już więcej.
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-12-30, 22:49
opusative napisał/a:


lepiej wartości szukać w V jak Vendetta no nie ? Jak opuścisz kiedyś mury gimnazjum to zrozumiesz pewne rzeczy



Ty sie zawodowo zajołeś przypierdalaniem sie do mnie? Tak lepiej czerpać wartości z V jak Vendetta niż od typa który sie zaćpał na śmierć Mam nadzieje że tak go kochasz że zrobisz to samo...
Ps: jestem starszy od Ciebie także nie wypierdalaj mi tu z gimbazą w każdym temacie.
Zgłoś
Avatar
s................r 2014-02-14, 21:12
Cytat:

Ps: jestem starszy od Ciebie także nie wypierdalaj mi tu z gimbazą w każdym temacie.



Zgłoś