18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Fredek7122 2012-04-17, 20:17
W tych rekach madzia była by bezpieczna ;x
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-04-17, 20:22 1
Cytat:

Mam już dość tych komentarzy o Madzi, matce Madzi i ojcu Madzi



A o detektywie mamy Madzi?
Zgłoś
Avatar
Abortator666 2012-04-17, 21:20
Swoją droga ta matka Madzi to niezła dupa
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-04-17, 21:25
Abortator666-jak ona jest fajna dupa to ty jesteś fajny chuj
Zgłoś
Avatar
l__s2 2012-04-17, 21:27
matka Madzi może się od nich uczyć
Zgłoś
Avatar
lelonowsky 2012-04-17, 21:34
Jeszcze chwila i będzie nowy sport "Rzucanie dziećmi" w czym matka Madzi w jury.
Zgłoś
Avatar
peaceBro 2012-04-17, 21:41
@up
właśnie, jakiś nowy trend powstaje
Zgłoś
Avatar
brodziu666 2012-04-17, 21:50
Mogliby przyłożenie zrobić
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-04-17, 22:14
Hops ..... Hops ... a teraz z klaśnięciem ... hops ..... Bec
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-04-17, 22:44
Cytat:

Katarzyna Waśniewska robi ogromną furorę, a media wyjątkowo ją lubią. Matka zmarłej Madzi zachowuje się jak gwiazda. Lansuje się i nieustannie zmienia image. Redaktor naczelna Gali, Izabela Bartosz, przygotowuje publikację "Wybaczcie mi" odnoszącą się do życia Waśniewskiej. Co jeszcze może nas czekać? Katarzyna Waśniewska została okrzyknięta przez Internautów celebrytką. W naszej sondzie, czy rzeczywiście tak jest zdobyła aż 70% na TAK!

Nic dziwnego, że zaczęto tak o niej myśleć. Matka Madzi działa jak magnes - przyciąga zainteresowanie i wzbudza zamieszanie. Lansuje się w mediach, ciągle zmienia wygląd, oczekuje na wydanie książki. Redaktor naczelna Gali, Izabela Bartosz, już przygotowuje publikację odnosząca się do losu Waśniewskiej. Publikacja będzie nosić tytuł "Wybaczcie mi".



Cytat:

Nowa książka o Katarzynie Waśniewskiej. Matka Madzi dogadała się z wydawnictwem. Może zarobić fortunę na śmierci Madzi. Czy historia życia Katarzyny Waśniewskiej i tragiczna śmierć Madzi nadają się na książkę? Jedno z wydawnictw zaproponowało matce Madzi współpracę, której efektem miałaby być książka o Waśniewskiej. Prawdopodobnie Katarzyna Waśniewska podpisała już umowę z wydawcą i dogadała się co do wysokości jej honorarium. Ile bezrobotna matka Madzi zarobi na książce? Czy książka o życiu i śmierci Madzi przyniesie jej fortunę?
Wszystko wskazuje na to, że powstanie nowa książka o matce Madzi. Jak dowiedział się "Fakt" autorka książki spotkała się w tej sprawie z Katarzyną i Bartłomiejem Waśniewskimi zaraz po pogrzebie Madzi. Detektyw Krzysztof Rutkowski zdradził, że spotkanie odbyło się w Łodzi.

Matka Madzi zapewne dogadała się z wydawnictwem co do wysokości honorarium i treści publikacji. Książka ma opisywać trudne dzieciństwo Katarzyny w domu gdzie alkohol i przemoc były na porządku dziennym, narodziny jej miłości do Bartka, udział we wspólnocie modlitewnej Tebah, nieplanowaną ciążę, pośpieszny ślub i pierwsze tygodnie życia Madzi.




Zgłoś
Avatar
EroMedic 2012-04-17, 22:45
@kózka
Miałem już kurwa mać obejrzane pół filmu, gdy kątem oka zobaczyłem twoją małą informację i przeczytałem "Nie, żadne nie spadło"

Wiesz co? chuj z ciebie, robisz ludziom nadzieję a potem takie kwiatki. -.- asshole!!!
Zgłoś
Avatar
kózka 2012-04-17, 23:09
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
zbn90 2012-04-17, 23:17
kózka napisał/a:


Nie, żadne nie spadło


bo źle to robią
Zgłoś
Avatar
Zubar 2012-04-18, 8:37
Na pewno kiedyś nie złapią
Zgłoś
Avatar
EroMedic 2012-04-18, 22:31
kózka napisał/a:


Gdybym nie napisał,że nie jebnie wspomniałbyś - po co oglądać ten filmik bo żadne nie jebło Pies cię jebał



oj..., skąd ta agresja? Masz jakieś kompleksy? Poza tym, tak. Miałem nadzieję, że któreś jebnie, złe pomysły powinny się źle kończyć. Dlaczego? Bo każdy kolejny będzie jeszcze głupszy.
Zgłoś