18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Psilocke 2018-10-31, 22:34 1
Się cieszcie bo jakby skośne miały dobrą armię to byśmy już po skosnemu gadali a naszą narodową potrawa byłby "kuciak w ciecie".
Zgłoś
Avatar
SimonHappy 2018-10-31, 23:05
Abraxus napisał/a:

Mundury zajebiste. Ciekawe gdzie maskują niebieskie plamy? Może na tle niebieskiej ściany w klubie nocnym z niebieskimi ledami?

Mundur gdy dotknie wody staje się zielony, nikt nie wie jak to działa i tylko Chińczycy takie coś mają.

Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2018-10-31, 23:40
SimonHappy napisał/a:

Abraxus napisał/a:

Mundury zajebiste. Ciekawe gdzie maskują niebieskie plamy? Może na tle niebieskiej ściany w klubie nocnym z niebieskimi ledami?

Mundur gdy dotknie wody staje się zielony, nikt nie wie jak to działa i tylko Chińczycy takie coś mają.



To już wiem jak robią zmieniające kolor Hotwheelsy
Zgłoś
Avatar
FransFr 2018-11-01, 8:29 2
nowynick napisał/a:

jak na granat to jebło chujowo. No ale to chiński granat to co ja się spodziewam?



Są różne granaty, przeważnie podzielone ze względu na zastosowanie. Najpowszechniej stosowany podział rozróżnia dwa typy granatów:
- obronne, gdzie najważniejszy jest promień rażenia granatu, to są najcześciej szyszki pokroju granatów F1, których skorupa po detonacji ładunku rozpryskuje się na sryliardy zabójczych fragmentów i potrafi zabić do 200 metrów
- szturmowe/zaczepne z reguły mają mniejszy promień rażenia gdyż w przeciwieństwie do szyszek tu główną rolę zabójcy odgrywa fala uderzeniowa z ładunku. Z tego też powodu śmiercionośność tej rodziny granatów sięga 20-25 metrów. Zasadniczo znajdują zastosowanie przy natarciu do oczyszczania wrogich umocnień
Na filmiku jest zdecydowanie zaczepny. A co do wielkości to najmniejsze jest holenderskie maleństwo zwane V40 i zabija do 15 metrów.
Zgłoś
Avatar
DziwnyZbik 2018-11-03, 22:37
PUBG in real life guys
Zgłoś