18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
LikeThis 2012-08-24, 21:14 11
Luis napisał/a:

akurat bezpłodność w tych przypadkach byłaby nawet przydatna. Przynajmniej mniej debili na świecie


Dobra czas na wykład dla ludzi którzy hejtują:
Weźmy sobie za przykład takiego Johnego Knoxville a właściwie Phillip John Clapp.
Studiował w American Academy of Dramatic Arts w Pasadenie , gdzie otrzymał dyplom z wyróżnieniem . Jako świetny aktor oraz znakomity kaskader jest jednym z najlepiej opłacanych kaskaderów.
Jego dochody miesięcznę sięgają 730tyś. dolarów.
Ale kaskaderka i aktorstwo to nie wszystko , jest także świetnym producentem filmowym (dzięki niemu mamy m.i. Jackassa który początkowo był emitowany na MTV oraz świetny klasyk "Z podniesionym czołem" - co do tego drugiego dzięki jego zainteresowaniu pewnej historii ten film powstał).
A co do dzieci :
Zanim się rozwiódł zdążył "zbroić" już jednego dzieciaka mianowicie córkę Madison (ur.1996) oraz chłopca Rocko Akira

Więc zanim powiesz coś tempa pipo to najpierw dowiedz się wiecej.
Zgłoś
Avatar
olo1990pl 2012-08-24, 21:14 1
W 40 s idealnie widać, że piłka nie trafiła w Johnny'ego a ten pokłada się z "bólu".
Zgłoś
Avatar
Royalz 2012-08-24, 22:01
/watch?v=9ZSqnjo0erg&feature=related

Film godny obejrzenia, polecam wszystkim. Wymagany angielski lub holenderski, jak kto woli.
Zgłoś
Avatar
piter07 2012-08-24, 22:01
LikeThis, ale kobiety myślą inaczej podam przykład parkowanie, coś pójdzie nie tak to kobietom się mózg wyłącza i się męczą 15 minut z zaparkowaniem
up oglądałem wszystkie części xd
Zgłoś
Avatar
Luis 2012-08-25, 2:15 1
piter07 napisał/a:


większość tych tzw. przez ciebie idiotów ma studia pokończone a ty nie tępa cipo


eh napisałam dosyć ostrego posta, ale skasowałam go właśnie pisząc tego, bo stwierdziłam, że nie będę się zniżać do twojego poziomu. Zastanawia mnie tylko, czy wiek (30lat) dojebałeś sobie tylko dla szpanu +10 respect, czy na serio jesteś tak stary, a tak głupi.
Co mają studia do rozumu?! jeśli wg ciebie to pierwsze łączy się z biciem się po jajach to ty pewnie nic już w portkach nie masz (o ile kiedykolwiek coś miałeś...i sam skończyłeś studia. Chociaż w dzisiejszych czasach największe tępe chuje twojego typu dostają się na studia i je kończą). Swoją drogą, nie mam dokończonych jeszcze studiów, ale nie bój się, w zawodzie już pracuję :] więc nie narzekam.
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2012-08-25, 12:54
Luis napisał/a:


eh napisałam dosyć ostrego posta, ale skasowałam go właśnie pisząc tego, bo stwierdziłam, że nie będę się zniżać do twojego poziomu. Zastanawia mnie tylko, czy wiek (30lat) dojebałeś sobie tylko dla szpanu +10 respect, czy na serio jesteś tak stary, a tak głupi.
Co mają studia do rozumu?! jeśli wg ciebie to pierwsze łączy się z biciem się po jajach to ty pewnie nic już w portkach nie masz (o ile kiedykolwiek coś miałeś...i sam skończyłeś studia. Chociaż w dzisiejszych czasach największe tępe chuje twojego typu dostają się na studia i je kończą). Swoją drogą, nie mam dokończonych jeszcze studiów, ale nie bój się, w zawodzie już pracuję :] więc nie narzekam.


Czyżbyś była zła że nie dostałaś się na studia?
Zgłoś