18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Hannibal_Lecter 2013-06-30, 11:56 1
Doomik napisał/a:

co kurwa? milion dolarów za jego głowę, a telewizja publiczna go spokojnie odnajduje i (o zgrozo!) robi z nim jeszcze wywiad?



Podobno media potrzebują pozwolenia na takie spotkanie, które ustawiane jest przez prokuraturę. Proces ten trwa bardzo długo i jest sprawnie zabezpieczany. Nie widzę w tym nic dziwnego.
Zgłoś
Avatar
mscicielzLitwy 2013-06-30, 12:08 4
kurwa mac. ile na to pieniedzy poszlo. na tyle lat procesu, na tyle lat ochrony kilku sprzedawczykow, zeby polowe ludzi uniewinnic, a reszcie dac smieszne wyroki po 4 lata. ten kraj to jebany zart.

to juz za dyche, dzieciaki ida n 5 lat siedziec.
Zgłoś
Avatar
KamayPL 2013-06-30, 13:23 3
"Są mocniejsi od Pruszkowa" ... chodzi o południową część warszawy czyli sosnowiec ??
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-06-30, 15:02 2
Jak patrze co wy tu kurwa piszecie to mi się słabo robi ...
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-06-30, 15:15
Zapłon to oni kurwa mają jak autystyczny maciek z klanu...

/watch?v=GXaJaVZFlV0
Zgłoś
Avatar
alchemsit 2013-06-30, 16:57
KamayPL napisał/a:

"Są mocniejsi od Pruszkowa" ... chodzi o południową część warszawy czyli sosnowiec ??



Miałem na myśli wypowiedź Masy, który nie wymienia nikogo z nazwiska, ale stwierdza, że w porównaniu do nich byli tylko mafią "trzepakową"
Zgłoś
Avatar
Gołyniemiec 2015-07-06, 20:46
Soniac napisał/a:

o to ten co się sprzedał! Pamiętam jak jeszcze kilkanaście lat temu grubasa fajkami częstowałem... Ale on to zawsze taki był. W piaskownicy, jak mu łyżki zabieraliśmy to do starych na ławki zawsze latał..



Ty to masz, kurwa, wyobraźnie, zostań pisarzem fantasy, naprawdę nadawałbyś się.
Zgłoś