18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
luxpiotr 2023-01-15, 20:00 2
Do gołębi nic nie mam. Szkód mi nie robią, za to te cwelowate kawki niszczą wszystko. Nawet łażą po grządkach i wyciągają młodą cebulę, chuj wie czemu, może dla zabawy. Dziobią czereśnie, jabłka. Wyjadają psu żarcie.
W tym roku chyba kupię sobie wiatrówkę i zajmę się problemem osobiście...
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-01-15, 20:12 1
Typowy klasyczny scenariusz z polskiego patoblokowiska: Wstawiony Sebix szuka zaczepki, znalazł jakiegoś ujaranego nerda i zaczyna go napierdalać. Przychodzi Karyna, próbuje go pogonić, ale za trzecim razem się poddaje, strzelając focha: chuj z tobą, ja ci paczki więcej do Wronek nie wyślę.
Zgłoś
Avatar
ramzes213 2023-01-15, 22:23
Szanuje gołębie kiedyś gołębie były jak esemes utotowaly dużo ludzi w czasie wojny i powinny zasłużyć na dobre traktowanie
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-01-15, 22:44
Kiedyś oglądałem podobna scenkę: kot poturbował gołębia, zostawił go że złamanym skrzydłem i położył się nieopodal, chyba chciał sobie odpocząć. Tymczasem goleniem zainteresowały się trzy sroki. Kota się nie bały kompletnie, a kot sobie leżał i z zainteresowaniem obserwował rozwój wypadków, nie mając nic przeciwko stokom.
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2023-01-15, 22:58 1
luxpiotr napisał/a:

Do gołębi nic nie mam. Szkód mi nie robią, za to te cwelowate kawki niszczą wszystko. Nawet łażą po grządkach i wyciągają młodą cebulę, chuj wie czemu, może dla zabawy. Dziobią czereśnie, jabłka. Wyjadają psu żarcie.
W tym roku chyba kupię sobie wiatrówkę i zajmę się problemem osobiście...



Lepiej ze sobą skończ, bo ptaki są mądrzejsze od Ciebie i robią Cię jak chcą
Zgłoś
Avatar
grubyzhuty 2023-01-15, 23:19 2
Pisz po polsku ty daunie jebany
Zgłoś
Avatar
mauser 2023-01-15, 23:41
co za ciul te pedalskie jezdzidło tam postawił
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-01-16, 0:18 2
Tak właśnie wygląda śmierć zwięrząt "na wolności". One prawie nigdy nie umierają we śnie we własnym łóżku, tylko najczęściej właśnie jak są już chore i słabe i nie są w stanie uciec drapieżnikowi. Szczęście to mają jak się trafi duży gabarytowo i je od razu zabije, ale często jest tak, że zaczyna je zżerać jakiś mały który w normalnych warunkach by w ogóle nie podszedł i najczęściej jest to powolne zżeranie żywcem. To jest 100% natura. Nawet ta zmywara pierdoląca coś za uszami.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-16, 0:21
"It's the ekologia, stupid!" - D.F. Rooseveelt 1939r.
Zgłoś
Avatar
Megatrans666 2023-01-16, 3:23 2
I bardzo kurwa fajnie, jebać to latające i stające wszędzie ścierwo, ludzi którzy to karmią też. A opaska odblaskowa w takim miejscu na rowerze to trochę bezsens.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2023-01-16, 5:23
Typowa baba jest typowa- "ić coś zrub bo mi korona spadnie z głowy".
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-16, 9:50
Jak zwykle smoluchy nie potrafią przejść obojętnie koło jasnego...
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2023-01-16, 10:21 2
Same patałachy co to biologie widzieli tylko w zepsutym jogurcie.
Przecież to sierpówka, czysty ptak, nie sra tam gdzie je.
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-01-16, 15:58
luxpiotr napisał/a:

Do gołębi nic nie mam. Szkód mi nie robią, za to te cwelowate kawki niszczą wszystko. Nawet łażą po grządkach i wyciągają młodą cebulę, chuj wie czemu, może dla zabawy. Dziobią czereśnie, jabłka. Wyjadają psu żarcie.
W tym roku chyba kupię sobie wiatrówkę i zajmę się problemem osobiście...



jebać gołębie jebane latające obsrańce ,Kiedy nie wypucuje auta to kurwa głupia nasra ! ptuuuuu
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-01-16, 19:38
To napewno gołąb?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie