18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
Avatar
K................y 2013-02-26, 16:33
Kutasa brak, potwierdza sesja z imgurów. Zainteresowani nową dziewczyną w .jpg na PW.
Zgłoś
Avatar
boogeyman 2013-02-26, 17:08
Nie ma prawej ręki
Zgłoś
Avatar
Misiekofski 2013-02-26, 17:30
Komputer stoi obrócony do ściany. To nie gra
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2013-02-26, 17:42
Kurde, waliłby.
Zgłoś
Avatar
TOOM44 2013-02-26, 21:17
O kurwa ktoś nie umie podłączyc komputera ! Jeden kabel wychodzi w chodzi do niego spowrotem ! xD jestem pojebany.
Zgłoś
Avatar
zawa44 2013-02-26, 23:01
imgur.com/a/D4VQc
imgur.com/a/9ljdd

here U go
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-02-26, 23:03
Bacutil napisał/a:



Co jak co, z rudych facetów można szydzić. Ale za to rude kobiety pożądam jak żadne inne. Zajebista jest ta laseczka ze zdjęcia.



ruda kobieta rodzi rude dzieci ... także jeżeli zrobisz dziecko rudej to po porodzie wstaw zdjęcie syna na sadola ... jest spora szansa że się z będziemy nieźle bawić
Zgłoś
Avatar
opilec 2013-02-27, 1:47
Brak prawej łapy. Ciekawe jak jej urwało
Zgłoś
Avatar
lokowalek 2013-02-27, 23:33
Dobra, teraz sie pobawie w "experta". Tak jak wiekszosc z was stracilem "troche" czasu patrzac sie na to zdjecie.

Ta dziewczyna jest tak piekna ze nie moglem zrozumiec co z tym zdjeciem jest nie tak. Mój samczy umysl dzialal chyba nie w ta strone co trzeba ... no ale dobra, po dluuuuzszych chwilach przestalem sie nia zachwycac i zauwazylem ze nie ma aparatu i ze kat zdjecia nie pozwala na nie uchwycenia odbicia aparatu. Super, sobie mysle ale dalej mi cos nie pasuje, a mianowicie jak?

I wtedy staly sie pomocne kursy z fotografi i obróbki zdjec. Swiatlo które pada na noge tej pieknej dziewczyny nie powinno padac w taki sposób bo swiatlo na rame lustra jest troche inaczej ustawione, odleglosc miedzy dziewczyna, a lustrem jest mala wiec to swiatlo powino padac równomiernie.

I druga rzecz jest taka ze swiatlo na ramie od lustra po lewej stronie jest zapewne spowodowane flashem które nie pada na lustro.

Konczac moje wywody. To sa dwa zdjecia nalozone na siebie na zasadzie "wytnij odbicie lustra i wstaw ladna dziewczyne."

Ide zjesc snickersa bo zaczynam gwiazdorzyc.
Zgłoś