18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
sadistic.pl i hejterzy
czarny7684 • 2013-04-03, 7:12
Proszę bardzo tutaj znajdują się odpowiedźi do użytkowników takich jak: Kriski, tomek2302, camson i polslav.

Naprawdę czasem nie rozumiem nas polaków.
Koleś robi filmiki i to dobre, uczy czegoś a że przeklina to już z niego robicie jakiegoś łysego debila. Ja osobiście tego oto Pana w 100% popieram. I proszę o jedno, dajcie tyle browarów aby ten oto film pojawił się na główną i go mogli wszyscy zobaczyć. Żeby ci wyżej wymienieni dostali niezłego wkurwa.



I mam wyj**ane na HW
Zgłoś
Avatar
Stoho 2013-04-03, 11:10 2
hahahaha ale was zjebał huhu
PS. Nieźle ma najebane w segregatorze
Zgłoś
Avatar
Deepshock 2013-04-03, 11:14 1
Każdy jest mocny anonimowo. Większość bankowo nie powiedziałaby tego w twarz, ale cóż... Haters gonna hate
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-04-03, 11:17 2
Kto to jest? Przy tym szołbiznesłumen to chyba nie zrozumiał sarkazmu, ale nie wygląda na szczególnie inteligentnego więc nic dziwnego.

Bo jak pokazał swoją mordę to w sumie podobny do Davida Draiman'a
Zgłoś
Avatar
Fedek 2013-04-03, 11:23 4
Poziom tego łysego debila nie dosięga pięt maćka z serialu "Klan"

Prawie się rozpłakał
Zgłoś
Avatar
Orlock 2013-04-03, 11:24 41
Kto to kurwa jest? Pierwszy raz na necie siedzi i z tego materiał robi czy co? Bo się właśnie tak zachowuje. Nie oglądałem całego, bo się kurwa nie da, powtarza się ciągle z "kurwa, szmata jebana" co tylko pokazuje, że mu się lewa półkula zacięła. Szkoda na to gówno czasu.
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-04-03, 11:24 7
Prowokator sprowokował prowokatora, prowokując prowokacją prowokację.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-04-03, 11:25 4
"Kurwa, kim Ty kurwa jesteś chuju.." Hehe mnie nawet wmieszał.
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2013-04-03, 11:29 1
Ehhh... niektórzy czasem zapominają, że to tylko internet i nie ma co karmić Trolli. A tym bardziej, że to Sadistic i każdy musi się z tym liczyć, że może zostać tu zjechany. Ktoś kto wrzuca do internetu swoje vlogi, posty, blogi etc. etc. może spodziewać się hejtów nie zawsze konstruktywnych i nie ma co się spinać najlepiej to olać.

Ludzie pamiętajcie, to nie jest prawdziwe życie, to tylko forum internetowe... ;/
Zgłoś
Avatar
boonsaw 2013-04-03, 11:30 3
Czekałem az mu żyłka pęknie...
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-04-03, 11:31 11
Hahahhaa nie no beka z typa
Trzeba go bardziej wkurwić może mu żyłka pęknie
"może jestem wulgarny ale luzak" no kurwa widać wyluzowany w chuj
W ogóle na chuj to się tu znalazło ? Kogo obchodzi jakiś łysy cymbał "jutubowy gwiazdor"
IQ zapewne na poziomie 30-40
Zgłoś
Avatar
Admirał 2013-04-03, 11:32 6
A z drugiej strony... Mówi, że te wszystkie hejty go jebią, że ma to w dupie i nagrywa filmik gdzie wyzywa hejterów. Hipokryzja?
Zgłoś
Avatar
voytek1112 2013-04-03, 11:35 2
ja pierdole, no pojebany ty i powtarza sie non stop. psikutas bez s
Zgłoś
Avatar
Artis23 2013-04-03, 11:38
Smieszny stworek;D
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-04-03, 11:38 5
Ja pierdole. Zróbcie jakiś zbiorczy dla tych pierdolonych vlogerów czy chuj wie jak to sie zwie. Niech se tam oglądają tych pajaców nagrywających samych siebie
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-04-03, 11:38 15
Co to do kurwy anielki ma być? Nie znam typka, nie widziałem żadnego jego filmiku, ani na YouTube, ani tutaj, na Sadolu.

To co widzę: Koleś sprowokowany, jak małe dziecko, któremu zabrali lizaka. Zakładam, że śledzi go wiele osób, ma kurwiliony wyświetleń i miliardy fanów, więc jako teoretycznie dojrzały człowiek, powinien liczyć się z negatywnymi opiniami na swój temat i mieć to w dupie, bądź przyjmować konstruktywną krytykę i poprawić swoją 'twórczość'.
Gdyby każdy taki mniejszy, lub większy celebryta, czy osoba generalnie rozpoznawalna napierdalała jakieś chujowe filmiki, w których przez 15 minut odpowiadaliby na hejty, to świat byłby jeszcze bardziej jebnięty niż jest.

czarny7684 napisał/a:


Koleś robi filmiki i to dobre, uczy czegoś a że przeklina to już z niego robicie jakiegoś łysego debila.



Cytat:

"Kurwa, kim ty kurwa jesteś chuju kurwa. Kurwa, kim ty kurwo szmato jesteś w pizdu, co ty kurwa, co ty mi tu pierdolisz. Ty kurwo jebana, co ty mi tu kurwa pier, co ty chuju jesteś"



Czarny, spójrz na te dwa cytaty i się jebnij w łeb. Koleś na poziomie nocnika, a ty chyba mu gałę opierdoliłeś, że go tak bronisz.

Ścierwo.

EDIT: W internecie pełno jest takich zjebów, które nie potrafią zdania skleić i spinają dupsko o byle chuj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie