18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
sadistic.pl i hejterzy
czarny7684 • 2013-04-03, 7:12
Proszę bardzo tutaj znajdują się odpowiedźi do użytkowników takich jak: Kriski, tomek2302, camson i polslav.

Naprawdę czasem nie rozumiem nas polaków.
Koleś robi filmiki i to dobre, uczy czegoś a że przeklina to już z niego robicie jakiegoś łysego debila. Ja osobiście tego oto Pana w 100% popieram. I proszę o jedno, dajcie tyle browarów aby ten oto film pojawił się na główną i go mogli wszyscy zobaczyć. Żeby ci wyżej wymienieni dostali niezłego wkurwa.



I mam wyj**ane na HW
Zgłoś
Avatar
DanielMarley 2013-04-03, 12:12 1
Steven napisał/a:

Prowokator sprowokował prowokatora, prowokując prowokacją prowokację.



Haha no normalnie jebłem ze śmiechu, ten tekst można podpiąć dziś do wszystkiego od neta do polityki. Piwo
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2013-04-03, 12:13
skandal89 napisał/a:

Koleś po prostu nie rozumie konwencju tego portalu ja tam nic do niego nie mam. Sadol to sadol, portal prześmiewczy i z czarnym humorem, mi też się tu pare razu oberwało, ale spływa to po mnie bo wiem, jak tu jest, sam czasem kogoś objadę, ktoś objedzie mnie, porzucamy się kurwami i koło się zamyka



Dokładnie! Sam czasem komuś dopierdole od tak, i czasem ktoś dopierdoli mi dla jaj, ale Sadola trzeba brać z przymrużeniem oka tak jak i cały internet pełny kotów i jednorożców. PEACE Sadyści i dalej ciśnijmy nasz czarny humor, a jak ktoś nie ma dystansu do siebie to jego sprawa : ) Tak jak pisałem wcześniej, to tylko internet i nikt tu nikomu po mordzie nie da.
Zgłoś
Avatar
nakerax 2013-04-03, 12:16 8
sarkoziu; weź idź kurwa do biedronki, połóż sobie Twój pusty łeb na wadze i wciśnij "burak". Policzą Ci rabat w wysokości Twojego IQ (czyli jakieś 10-15 %)
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-04-03, 12:19 16
nakerax napisał/a:

sarkoziu; weź idź kurwa do biedronki, połóż sobie Twój pusty łeb na wadze i wciśnij "burak". Policzą Ci rabat w wysokości Twojego IQ (czyli jakieś 10-15 %)



Zgłoś
Avatar
pietraas 2013-04-03, 12:37 6
jak można się tak spinać na hejty po sieci hahah

Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-04-03, 12:39 1
kurhwaa.... za dużo kurhwa, do kurhwy w tej kurhwie... kurhwa..
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-04-03, 12:43 1
WojciechKaruzelski napisał/a:

...licz się z tym, że właśnie mamy dzięki Tobie kupę frajdy. ...


"Tobie" małą literą... pisząc wielką wyrażasz szacunek do rozmówcy.
Zgłoś
Avatar
spitz 2013-04-03, 12:44
Generalnie czarny humor jest ok, dystans też trzeba mieć, ale wielu z Was przesadza i nie zdaje sobie sprawy, że z sadola korzystają też niedojrzałe dzieciaki, u których głównym motywem jaki wnoszą i wynoszą z tego portalu jest nienawiść... później okazywana w normalnym życiu.

A co do filmiku i gościa to każdy ma prawo do swojej jazdy. Jak byłem młody i pryszczaty też myślałem, że każdy łysy koleś bez karku to debil. Życie zweryfikowało tą teorię, czasami okazuje się, że taki łysy gość to pierwsza osoba, która Ci w potrzebie odda ostatnią bułkę, no ale tutaj większości z tego co widać mamusia podstawia żarełko pod ryja.

No ale tak to już bywa, zza monitora każdy szczaw jest mistrzem życia, gorzej jak wyjdzie na ulicę i zapomni, że jednak jest inaczej.

Pozdro.
Zgłoś
Avatar
Sprajt18 2013-04-03, 12:47
Kurwa chuj kurwa kurwa kurwa spierdalaj kurwa kurwa kurwa chuje kurwa kurwa kurwa chuj kurwa kurwa chuj debil kurwa chuj chuj chuj kurwa debil spierdalajcie kurwa chuje kurwa chuj debile kurwa.

Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
adiko93 2013-04-03, 12:50 1
Zgadzam sie z tomkiem. Trzeba być debilem żeby słuchać jak koleś nie potrafi sie wysłowić i musi co 2 słowo używać kurwa. Osobiście wyłączyłem ten "kuerwski" filmik po 2 min. I jescze jedno jaki ma sens hejtowanie, hejterów(jeżeli ktoś oczywiście w pełni ogarnia to pojęcie)? Niekończąca się historia... Jeśli kogoś to śmieszy to powinien zastanowić się, czy nie skoczyć z 10 piętra.

Pozdro
Zgłoś
Avatar
booore 2013-04-03, 12:53 2
Facet przez trzy minuty rozmawia ze sobą i światem nie mówiąc w sumie nic ciekawego, później napina nerwy i bluzga rynsztokiem.
Dalej nie obejrzałem - szkoda mi nawet tych czterech zmarnowanych minut.
Serio to kogoś bawi lub interesuje?
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-04-03, 13:11 3
ale go dupa boli o ja pierdole
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-04-03, 13:14 2
"Prostak w pizdu będzie mi tu pierdolił, kurwa". Taki jeden cytat wyciągnąłem, ale jest takich więcej. Ogólnie koleś nie jest śmieszny, śmieszyć może jedynie jego prymitywizm i zacofanie. Szkoda, że nie widziałem jego filmiku wcześniej, objechałbym go i mógłbym się śmiać jak koleś się spina, jak widać bierze internet na poważnie.
"Nie znasz działalności mojej" - jeszcze pytanie do autora (bo liczę, że ktoś mu wyśle i to odczyta). Twoja działalność ogranicza się do bycia zacofanym "debilem pierdolonym kurwa" robiącym wstyd całej polsce, tak?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-04-03, 13:23 1
Dobra dotarłem do momentu w którym ten pacan mówi o czarnym humorze... Stwierdziłem że to debil. Nadużywanie wulgaryzmów wcale nie jest zabawne tylko żałosne. Sam rzucam mięsem często i gęsto ale stosowanie słowa "kurwa" jako przecinek nie ma w sobie ani grama humoru. Owszem wulgaryzmy mogą być zabawne ale pod warunkiem iż są odpowiednio używane. Aby ich używać w czysto humorystycznym kontekście należy dysponować inteligencją przewyższającą to co mamy tu ukazane.
Edytka:
Odpaliłem dalej śmieje się z tego człowieka bo nawet nie potrafi zrozumieć idei sarkazmu w ciekawym słowotwórstwie "showbizneswoman". Pozdrawiam ciebie łysy człowieku z YT jeżeli to czytasz. Nie jesteś zbyt lotny jeżeli chodzi o poczucie humoru.
P.S. Wyślijcie temu człowiekowi link do tego posta. Niech jeszcze jeden taki filmik walnie to się jeszcze raz pośmieje z jego głupoty.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-04-03, 13:25 2
czarny7684 napisał/a:


Koleś robi filmiki i to dobre, uczy czegoś a że przeklina to już z niego robicie jakiegoś łysego debila.


Jak będę gwałcił małe dzieci chore na raka, ale wspierał np. badania w kierunku wyleczenia tej choroby to też to się jakoś zrehabilituje? Nie. Koleś albo zgrywa jakiegoś kozaka, chce być fajny czy coś (dlatego przeklina), albo rzeczywiście jest debilem.

czarny7684 napisał/a:


Ja osobiście tego oto Pana w 100% popieram.


Źle świadczy o Tobie. Tylko bezmózgi popierają kogoś lub coś w 100% procentach. Czemu? Bo nie potrafią mieć własnego zdania i widzą czarno biało - albo coś jest dla nich dobre albo złe. A świat niestety nie jest taki prosty.

czarny7684 napisał/a:


I proszę o jedno, dajcie tyle browarów aby ten oto film pojawił się na główną i go mogli wszyscy zobaczyć.


Prosić to se może dziecko afrykańskie o jedzenie od białego. A na siłę to w dupę się wpycha a nie filmiki na sadola.

@EDIT
czarny7684 napisał/a:


Koleś robi filmiki i to dobre, uczy czegoś a że przeklina to już z niego robicie jakiegoś łysego debila.


Pewnie będziesz się kłócił, że debilem nie jest ale jest na pewno łysy. 2:12, w odbiciu monitora, jak na ironie dzięki stronie sadistic.pl, na którą wszedł, świeci mu się czacha.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie