18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
~Velture 2023-05-28, 10:59 27
Cytat:

Wstępnie wiemy, że kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na drugi pas i tam uderzył czołowo w fiata punto- informowała Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.
„Echo Dnia” ustaliło, że fiatem punto podróżowała rodzina, która prawdopodobnie wracała z imprezy weselnej. W zdarzeniu zginął 73-letni mężczyzna (1), 44-letni mężczyzna (2), 38-lenia kobieta (3) oraz 20-latek (4) i 19-latka (5).

Z fiata punto do szpitala pojechał 15-letni chłopiec (6). Z obrażeniami do szpitala pojechał także kierujący mercedesem – 39-letni mężczyzna.



Pan_Cernik napisał/a:

Kolejny upośledzony umysłowo.....
Gdzie w TYM!!!! tekście jest informacja o tym czym podróżowały osoby które zginęły????



Postarałem się pokolorować abys ogarnął.
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-05-28, 11:10 8
VeIture napisał/a:

VeIture napisał/a:

Postarałem się pokolorować abys ogarnął.



Debil... No kurwa debil....

"W zdarzeniu zginął 73-letni mężczyzna (1), 44-letni mężczyzna (2), 38-lenia kobieta (3) oraz 20-latek (4) i 19-latka (5)." - W zdarzeniu kurwa a nie w Punto
Gdzie tu kurwa matole masz podaną markę samochodu??

Jedyna informacja to że Punto podróżowała rodzina, oraz przeżyły po jednej osobie z Punto oraz Mercedesa. Nic kurwa więcej....

No ja pierdole... Co za głąby......
Zgłoś
Avatar
~DMT 2023-05-28, 11:17 17
Pan_Cernik, ale mi zrobiłeś dzień. Przestań się pogrążać, panie yntelygencie...
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-05-28, 11:20 2
DMT napisał/a:

, ale mi zrobiłeś dzień. Przestań się pogrążać, panie yntelygencie...



Pogrążać ? Tym że jesteś idiotą, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem? Chyba żartujesz...
Zgłoś
Pan_Cernik napisał/a:

Ciekawe kogo...
Widzę że ty i Vetlure tak samo umiecie czytać więc wyjaśnię.
1. Cytat był z tego co napisał Velture a nie ty,
2. Z tekstu wiadomości nie wynika czym jechały osoby, które zginęły w wypadku.
3. Jak widać nawet na kurweskim kacu mam IQ większe niż ty i Velture razem wzięci...



No kurwa debil



W fiacie, jak informują policjanci znajdowało się sześć osób. Niestety pięć z nich zginęło na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia – dodała Ewelina Wrzesień z ostrowieckiej policji
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-05-28, 12:08 5
Idźcie na solo
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-05-28, 12:18 8
Ten gość tak kurwa na serio?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-05-28, 12:21 9
BarmanInternetu napisał/a:

No kurwa debil

W fiacie, jak informują policjanci znajdowało się sześć osób. Niestety pięć z nich zginęło na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia – dodała Ewelina Wrzesień z ostrowieckiej policji



Ale tego nie było w tekście, do którego odniósł się Pan_Cernik. Co z wami, kurwa, nie tak?!
Zgłoś
Avatar
elfan84 2023-05-28, 12:24
Velture,od wódki rozum krótki co potwierdza jego zdolność liczenia na kacu
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-05-28, 12:34 5
Skurwiel zabił 5 osób, do piekła bez sądu

Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-05-28, 12:40
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

10 mniej...



Czytaj ze zrozumieniem 5 a nie 10
nie pięć w każdym aucie tylko 5 w jednym aucie !!!
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2023-05-28, 12:40 10
Pan_Cernik napisał/a:

Debil... No kurwa debil....
"W zdarzeniu zginął 73-letni mężczyzna (1), 44-letni mężczyzna (2), 38-lenia kobieta (3) oraz 20-latek (4) i 19-latka (5)." - W zdarzeniu kurwa a nie w Punto
Gdzie tu kurwa matole masz podaną markę samochodu??
Jedyna informacja to że Punto podróżowała rodzina, oraz przeżyły po jednej osobie z Punto oraz Mercedesa. Nic kurwa więcej....
No ja pierdole... Co za głąby......


Już zamknij mordę. Punto to model Fiata, Fiatem jechało 6 osób, a 5 zginęło. Czego nie rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
Sawix 2023-05-28, 12:46 2
BarmanInternetu napisał/a:

No kurwa debil

W fiacie, jak informują policjanci znajdowało się sześć osób. Niestety pięć z nich zginęło na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia – dodała Ewelina Wrzesień z ostrowieckiej policji



Kurwaaaa , ludzie miejcie do siebie trochę szacunku a nie się spinacie o takie gówno
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2023-05-28, 12:50 4
Prawie wszyscy tutaj komentujący z tekstu wyciągnęli właściwe wnioski które potwierdzają media i policja, a dwóch czy trzech będzie się dalej upierało jak osły przy swoim. Szkoda słów.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-05-28, 13:20 7
Pan_Cernik napisał/a:

Kolejny upośledzony umysłowo.....
Gdzie w TYM!!!! tekście jest informacja o tym czym podróżowały osoby które zginęły????



Weź zamknij pizdę już kurwa..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie