18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
TrolaTrola 2022-10-08, 18:37
Najlepsza praca na świecie!
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2022-10-08, 20:48 1
Dobrze małym kurwiszona
Zgłoś
Avatar
robocop 2022-10-08, 21:24 1
Ale bym jej zapierdolił, gdybym był rodzicem. Serio.
Zgłoś
Avatar
Glauberyt 2022-10-09, 0:27
Ja mam tylko jedno pytanie i nie chodzi mi o tą panią w masce. Kto wpuścił do klasy małpkę?
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2022-10-09, 2:08
ZenObi napisał/a:

Czy twój umysł na poziomie dziesięciolatka (masz tyle? ) jest w stanie chwilkę wyłączyć wbudowane stereotypy, i zdać sobie sprawę że to nie kwestia lewactwa, prawactwa czy innego kurwactwa, tylko ogólnego zjebania umysłowego, zbliżonego prawdopodobnie do twojego? Odróżniasz wrodzony debilizm od nabytych przekonań ideologicznych?
A nie, przepraszam, chyba za trudne słowa. I tak pewnie nie zrozumiesz. Zapewne też za chwilę w komentarzach emocjonalnie się wypróżnisz...
P.S. Gdyby mi synek powiedział o czymś takim - a mówi mi o wszystkim co się dzieje w przedszkolu - o kurrr... wszystkie media miałyby temat na dwa dni. A prokuratorzy pchaliby się drzwiami i oknami.



Ale jak już zakładać to pewnie jest to lewacka spierdolina.
Zgłoś
Avatar
potrek 2022-10-09, 3:47 1
pojebana akcja
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-10-09, 16:19
ZenObi napisał/a:

Czy twój umysł na poziomie dziesięciolatka (masz tyle? ) jest w stanie chwilkę wyłączyć wbudowane stereotypy, i zdać sobie sprawę że to nie kwestia lewactwa, prawactwa czy innego kurwactwa, tylko ogólnego zjebania umysłowego, zbliżonego prawdopodobnie do twojego? Odróżniasz wrodzony debilizm od nabytych przekonań ideologicznych?
A nie, przepraszam, chyba za trudne słowa. I tak pewnie nie zrozumiesz. Zapewne też za chwilę w komentarzach emocjonalnie się wypróżnisz...
P.S. Gdyby mi synek powiedział o czymś takim - a mówi mi o wszystkim co się dzieje w przedszkolu - o kurrr... wszystkie media miałyby temat na dwa dni. A prokuratorzy pchaliby się drzwiami i oknami.



Ty nie masz dziecka
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-10-09, 19:10
ZenObi napisał/a:

zdać sobie sprawę że to nie kwestia lewactwa, prawactwa czy innego kurwactwa, tylko ogólnego zjebania umysłowego



Przecież ogólne zjebanie umysłowe go główny wyróżnik lewactwa
Zgłoś
Avatar
M_A 2022-10-10, 7:50
ZenObi napisał/a:

Czy twój umysł na poziomie dziesięciolatka (masz tyle? ) jest w stanie chwilkę wyłączyć wbudowane stereotypy, i zdać sobie sprawę że to nie kwestia lewactwa, prawactwa czy innego kurwactwa, tylko ogólnego zjebania umysłowego, zbliżonego prawdopodobnie do twojego? Odróżniasz wrodzony debilizm od nabytych przekonań ideologicznych?
A nie, przepraszam, chyba za trudne słowa. I tak pewnie nie zrozumiesz. Zapewne też za chwilę w komentarzach emocjonalnie się wypróżnisz...
P.S. Gdyby mi synek powiedział o czymś takim - a mówi mi o wszystkim co się dzieje w przedszkolu - o kurrr... wszystkie media miałyby temat na dwa dni. A prokuratorzy pchaliby się drzwiami i oknami.



Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
Kamklo4215 2022-10-10, 8:28
Jakby moje 4 letnie dziecko powiedziałby mi o takim ekscesów w przedszkolu i jeszcze byłby z tego filmik wierzcie mi bądź nie nie ta pizda w tej masce jak i kamerzysta dostaliby wpierdol i tej od maski wsadziłbyn ją na koniec w dupę z kasztanami w skorupkach i dopilnował bym aby żadna z nich nie znalazła już pracy nigdzie
Zgłoś
Avatar
shis434 2022-10-10, 12:55
Siriuz napisał/a:

Przecież ogólne zjebanie umysłowe go główny wyróżnik lewactwa



Ogólne zjebanie umysłowe to cecha PiSowców i Konfederatów. Po prostu skrajna prawica się tym cechuje.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-10-10, 13:27
shis434 napisał/a:

Ogólne zjebanie umysłowe to cecha PiSowców i Konfederatów. Po prostu skrajna prawica się tym cechuje.



Tia... Tylko lepiej rozumieją ekonomię, biologię czy choćby socjologię. Fakt, że często nie nadążają za zmianami cywilizacyjnymi, ale w przeciwieństwie do lewaków nie są kompletnie oderwani od rzeczywistości i nie próbują jej zaklinać bo im nie odpowiada. Prawactwo może spowalniać postęp, ale lewactwo nas cofa.
Zgłoś
Avatar
shis434 2022-10-11, 2:13
Siriuz napisał/a:

Tia... Tylko lepiej rozumieją ekonomię, biologię czy choćby socjologię.


Co takiego? Przecież skrajni prawicowcy opierają swoje rozumowanie na fantazji człowieka o nazwie Bóg. Dla nich inteligencja i nauka to tematy obce. Chociażby odnośnie biologii nadal zaprzeczają ewolucji powołując się na na jakąś idiotyczną wiarę.
Siriuz napisał/a:


Fakt, że często nie nadążają za zmianami cywilizacyjnymi, ale w przeciwieństwie do lewaków nie są kompletnie oderwani od rzeczywistości i nie próbują jej zaklinać bo im nie odpowiada.


Rzeczywistość to obecny świat. To że Polska była inna 50 lat temu, to nie znaczy że taka ma być ciągle. Ludzie się zmieniają i politycy powinni to rozumieć. Jednak tępe religijne prawactwo tego nie rozumie.
Siriuz napisał/a:

T
Prawactwo może spowalniać postęp, ale lewactwo nas cofa.


Lewica walczy o tolerancję i wolność. To cechy inteligentnych i nowoczesnych ludzi, a prawactwo cofa kraj w czasy ciemnoty.
Zgłoś
Avatar
k................8 2022-10-11, 10:36
ZenObi napisał/a:

Czy twój umysł na poziomie dziesięciolatka (masz tyle? ) jest w stanie chwilkę wyłączyć wbudowane stereotypy, i zdać sobie sprawę że to nie kwestia lewactwa, prawactwa czy innego kurwactwa, tylko ogólnego zjebania umysłowego, zbliżonego prawdopodobnie do twojego? Odróżniasz wrodzony debilizm od nabytych przekonań ideologicznych?
A nie, przepraszam, chyba za trudne słowa. I tak pewnie nie zrozumiesz. Zapewne też za chwilę w komentarzach emocjonalnie się wypróżnisz...
P.S. Gdyby mi synek powiedział o czymś takim - a mówi mi o wszystkim co się dzieje w przedszkolu - o kurrr... wszystkie media miałyby temat na dwa dni. A prokuratorzy pchaliby się drzwiami i oknami.



Normalnie, zesrałeś się. To zwykła tłusta lewacka kurwa. Z naciskiem na lewacka.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-10-13, 0:36
Widać, że zjebana ta babka umysłowo.

Jakby miała trochę oleju w głowie, to by wlazła i nasrała im na stole jeszcze.
Zgłoś