18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
.................. 2012-04-05, 8:15
Cytat:

Mówi: "po lewej".
Pokazuje po prawej



Oj tam, zależy jak na to spojrzeć.
Zgłoś
Avatar
theolympah 2012-04-05, 13:43
Pojebalo wam sie w glowach gimbusy. Rewolucji chca haha. Juz widze jak wygodne polskie spoleczenstwo w tych czasach chcialo by kurwa zebrac o paczki zywnosciowe od szwabow bo kurwa sprzedawcy by tez sie buntowali i te wszystkie jebane reale itp byly by zamkniete. Siedzcie na dupach i zlopcie piwo bo to wam najlepiej wychodzi.
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-04-05, 13:44
Nuck4d- napisał/a:



Jak ja uwielbiam takich ludzi jak Ty. Ty nawet nie masz pojęcia jaki program wyborczy miał PiS, a miał dużo lepszy od PO. Taka jest właśnie świadomość polaka, nie głosuje na PiS, bo jak można na PiS głosować! Więc głosuje na PO i efekty teraz widać. Owszem problem PiS'u to Jarek, ale jeżeli chodzi o reszte, to PiS wali na kolana PO.


No i właśnie tu jest pies pogrzebany. Polska podzielna na PiS i PO. To samo gówno tylko inna toaleta. PiS już mieliśmy możliwość oglądać kilka lat temu, chyba że już zapomniałeś. Jebie mnie to swiergolenie o dobroci Unii i źle Ruskich. Historie każdy znać powinien, ale kurwa co mnie obchodzi jakiś Smoleńsk? Normalnego człowiek obchodzi tylko godne życie, a nie jakieś stosunki międzynarodowe. Mają tak sie dogadywac żeby było dobrze. Wejdźcie sobie w google i wpiszcie Polskie partie polityczne i wybierzcie jakąś z programem, który wam się podoba i przestańcie dzielić sie na te obozy, które wpycha telewizja bo to do niczego dobrego nie prowadzi...
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-04-05, 14:24
Magnic napisał/a:


alkocholizm



Taki mądry, taki wielki, a słowo pochodzące od wyrazu alkohol napisałeś z błędem. Resztę błędów przemilcze, bo te drobne robią wszyscy.

Powiedz mi jakiej potrzeba inteligencji do tego, aby wpaść na pomysł, że trzeba zmienić władzę na lepszą? Wiesz, sądzę, że większość społeczeństwa już dawno na to wpadła. Nie myśl, że ludzie to idioci, bo swoim tekstem na temat mądrzejszych głów mogłeś obrazić wielu, którzy z pewnością głupi nie są.
Zgłoś
Avatar
JozinZBazin 2012-04-05, 22:03
Przecież Rybiński to kretyn, kto go jeszcze na poważnie bierze?
Zgłoś