18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Sadystycznie z Dragon Ball'em
C................y • 2012-12-01, 2:06
Zauważyłem, że wielu sadoli pała do Dragon Ball'a uczuciami gorącymi jak nazistowskie piece, jako że jestem właśnie w trakcie czytania tej zacnej mangi postanowiłem podzielić się z wami kilkoma drastycznymi scenami.

Info: w dużym uproszczeniu manga = komiks, anime = kreskówka na podstawie komiksu, często ze znaczącymi różnicami.

W ramach wstępu ciekawostka: czy zauważyliście kiedyś, że emitowane w Polsce odcinki anime były bardzo nieregularnej długości, a właściwie to wręcz krótkości? Zawdzięczamy to cenzurze, nie mogliśmy oglądać tylu cycków i flaków co Azjaci więc nasze odcinki były skracane o zbyt drastyczne sceny (czasem sięgało to niemal 10 minut!).

1. Dr Gero robi rozróbę w mieście


2. Złamanie ręki Vegety


3. Skutki użądlenia przez Komórczaka (eng. Cell) obrazek 1. dobre trafienie, obrazek 2. trafienie jedynie w ramię



4. Szatan Serduszko (Piccolo Jr) odrywa martwą rękę i "wyrasta sobie" nową


5. Komórczak po atakach energetycznych a) Vegety b) Goku c) Gohana


6. Złamanie ręki Jamszy (Yamcha/Yamucha)


7. Gohan ssj2 rozsmarowuje Cell Jrs - w anime po zabiciu zamieniały sie w dym (z tego co pamiętam) tutaj jak widać zostają z nich spore ilości flaków



8. Gohan zapierdolił Cellowi takiego kafara, że ten wyrzygał #18 - o ile pamiętam tej sceny również nie było w polskiej wersji anime


9. Future Trunks zostaje obdarzony nowym otworem w ciele



10. Ostatecznie zniszczenie Komórczaka


Jak widzicie to materiał tylko z sagi o androidach/Komórczaku, a jest jeszcze saga z Namek i Majin Jak wam się spodoba to poszukam czegoś ciekawego i tam. Jeśli ktoś nie jest fanem Dragon Ball'a to szczerze wątpię żeby go to zaciekawiło, ale dla fanów to (imho) nie lada gratka.
Cheers.
Zgłoś
Avatar
krzysiu818 2012-12-01, 13:27 1
jak ja tego gówna nienawidzę :/
Zgłoś
Avatar
bovski 2012-12-01, 14:42
Jak się nie biegło ze szkoły, żeby zdążyć obejrzeć odcinek, to się miłości do Dragon Balla nie zrozumie, więc zamknąć mordy jebane gimbusy
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-12-01, 15:21 1
kelolan napisał/a:

Drodzy zwolennicy DB pragnę podzielić się z Wami moimi odczuciami:(...)



Nie wiem czym się tak spinasz! To jest tylko bajka, przeznaczona dla dzieci (mimo, że kulturowe różnice sprawiają, ze tu i jeszcze dalej na zachód, czasem uważa się DB za zbyt drastycznego. W Japonii takich obiekcji nie mają), a oczekujesz od niej spójności i fabuły, której nie uświadczysz nawet w wielomilionowych produkcjach filmowych dla dorosłych, więc o co ci chodzi?

Co samego tematu to na pewno brakło mi:
0. Goku przechodzący na wylot przez Piccolo.
1. Śmierci Goku & Raditza
2. Ucięcia dłoni Tenshinhan przez Nappe
3. Prawie każdy członek Ginyu Force miał niemiłą śmierć.
4. Freezer zabijający Vegetę
5. Bliskie spotakanie Freezera z jego własnym dyskiem
6. Trunks wykańczający Freezera i jego ojca.
Zgłoś
Avatar
setius 2012-12-01, 16:14
Anime to gejoza
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-12-01, 18:44 1
setius napisał/a:

Anime to gejoza



Za smarkaty jesteś żeby pamiętać DB także morda w kubeł... Większość hejterów to albo skończeni idioci, albo gnojki podający w profilu z chuja wzięty wiek i udający wielce kurwa dorosłych. Dragon Ball to już pierdolona klasyka animacji i kawał dzieciństwa dla wielu osób, którym daleko do pedalstwa czy bycia gimbusem/dzieckiem... Ludzie, którzy oglądali to anime mają dziś 20-30 lat!
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-12-01, 20:33
Pan kapitan napisał/a:



Za smarkaty jesteś żeby pamiętać DB także morda w kubeł... Większość hejterów to albo skończeni idioci, albo gnojki podający w profilu z chuja wzięty wiek i udający wielce kurwa dorosłych. Dragon Ball to już pierdolona klasyka animacji i kawał dzieciństwa dla wielu osób, którym daleko do pedalstwa czy bycia gimbusem/dzieckiem... Ludzie, którzy oglądali to anime mają dziś 20-30 lat!


Zostaw tych gimbuso-fapaczy... marne pocieracze i ręka na kuśce to jedyne, co im zostało w ich żywotach.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-01, 20:45 1
Idź na chuj z tym gównem. Jaranie się tym syfiasto narysowanym syfem jest tak samo pedalskie jak jaranie się kucykami. Jest mnóstwo innych, DOBRZE narysowanych mang (nie jestem w temacie, ale przeglądalam różne strony), a to? Nie wiem, w czym tkwi fenomen tego. Próbowałam jakoi bachor to obejrzeć i ni chuja. A jeszcze zaśmiecać tym Sadola? Wiedziałam, ta strona stacza się do poziomu kwejka czy innego gówna. Szkoda, że nie można dać karnego kutasa zamiast piwa.
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-12-01, 21:04 1
Za latwo dajecie sie strollowac gimbusom co hejtuja DB.
Poprostu olejta ich.
Zgłoś
Avatar
Fammas 2012-12-01, 21:31
skaner Ci kiepsko skunuje ;/
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-12-01, 22:44
rusofil napisał/a:

Idź na chuj z tym gównem. Jaranie się tym syfiasto narysowanym syfem jest tak samo pedalskie jak jaranie się kucykami. Jest mnóstwo innych, DOBRZE narysowanych mang (nie jestem w temacie, ale przeglądalam różne strony), a to? Nie wiem, w czym tkwi fenomen tego. Próbowałam jakoi bachor to obejrzeć i ni chuja. A jeszcze zaśmiecać tym Sadola? Wiedziałam, ta strona stacza się do poziomu kwejka czy innego gówna. Szkoda, że nie można dać karnego kutasa zamiast piwa.


DB akurat ma dobrą kreskę (jak na swoje 28 lat) i właśnie dlatego powinnaś zamknąć japę w tym temacie albo pokazać (według twojego mniemania) DOBRZE narysowaną mangę.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-12-02, 0:09 1
kelolan napisał/a:

@Slonx

Acha, a to przepraszam. Nie chciałem urazić twoich uczuć.



Jesteś na to trochę za mały.
Zgłoś
Avatar
snksnake 2012-12-02, 2:11
Nie miałem RTL7 kiedy leciał DB, pamiętam jak skasowali z naziemnej. Ale i tak nadrobiłem temat czytając komiks, który jest setki razy lepszy od chujowej wersji telewizyjnej, którą naprawdę chciałem obejrzeć, ale jak kurwa Frezer walczył z goku przez 50 odcinków, to rzygać się chciało...
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-12-02, 11:12 2
snksnake napisał/a:

ale jak kurwa Frezer walczył z goku przez 50 odcinków, to rzygać się chciało...



Chociaż nic człowiek nie tracił jak pominął jeden czy dwa odcinki
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-12-02, 13:37
@up Cptn Obviously

Zrozum w dzieciństwie zamiast bawić się na dworze siedziałeś przy tv a teraz znowu siedzisz przy kompie i się rozczulasz nad tym jakie to były piękne czasy a chuj nas to interesuje co ty chciałeś przekazać, prawda jest taka że większość właśnie tych co się rozczula to jebani koniobijcy a i też pod innymi względami nie są za wspaniali wiem bo znam sporo takich osób i na dobre im to nie wyszło
Zgłoś
Avatar
Fedek 2012-12-02, 14:20
Też jak byłem mały to oglądałem dragon balla ale z tego wyrosłem tak jak wyrasta się z pryszczy i walenia konia. Teraz to wiem ze DB to chińska bajka i gówno jakich nie mało tak samo jak reksio i krecik. I jeszcze jedno niedouczeni niedojebańcy. "Nostalgia" może być TYLKO za ojczyzną. Nie ma czegoś takiego jak nostalgia za kurwa kreskówką tępaki
Zgłoś