18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Sadystyczny strażak
Jesse.Pinkman • 2021-09-25, 12:15
Według opisu kopnął w głowę chorego psychicznie mężczyznę, który wzniecił lekki pożar na poboczu. Rodzina gościa wytoczyła mu proces.

2021-09-26, 13:21
Konfedernacja napisał/a:

To się już tak pozmieniało w jueseju za Bideta, że teraz strażacy aresztują i strzelają do podejrzanych?
No, no...



zaraz zaraz, używać siły do obalenia typa mogli, niewiadomo ile i w jaki sposób musieli się z nim szarpać, ale gdy typowi było mało i zaczął znowu się rzucać, to wtedy im już k***a nie wolno racja? podczas gdy pod niejednym filmikiem o murzynach widziałem komentarze w stylu, skoro się nie uczy na błędach i dalej szarpie to należy się kulka w łeb, bo ile można się użerać z takimi... naucz się czytać ze zrozumieniem, pisałem o tym na ile się pozwala policji, analogicznie gdyby typ, którego strażak kopnął był czarny napisałbyś, że słabo go potraktowali i powinni upie**olić mu łeb tą ich siekierką :kawa:

i jeszcze opowiedz mi o obywatelskim zatrzymaniu, czemu strażak miałby nie móc użyć siły wobec przestępcy? :)

Konfede NIE RACJA :)

2021-09-26, 13:29
KFCnigget napisał/a:

zaraz zaraz, używać siły do obalenia typa mogli, niewiadomo ile i w jaki sposób musieli się z nim szarpać, ale gdy typowi było mało i zaczął znowu się rzucać, to wtedy im już k***a nie wolno racja? podczas gdy pod niejednym filmikiem o murzynach widziałem komentarze w stylu, skoro się nie uczy na błędach i dalej szarpie to należy się kulka w łeb, bo ile można się użerać z takimi... naucz się czytać ze zrozumieniem, pisałem o tym na ile się pozwala policji, analogicznie gdyby typ, którego strażak kopnął był czarny napisałbyś, że słabo go potraktowali i powinni upie**olić mu łeb tą ich siekierką
i jeszcze opowiedz mi o obywatelskim zatrzymaniu, czemu strażak miałby nie móc użyć siły wobec przestępcy?
Konfede NIE RACJA



misiu, na około stoi kilku policjantów , strażak nie jest od tego, żeby napie**alać kogoś po głowie z buta. Powinni go wylać z roboty, bo nie panuję nad sobą i jest niebezpieczny. Temat oczywisty i zamknięty

2021-09-26, 19:21
KFCnigget napisał/a:

dlaczego lewacy wierzą w bezkarność tylko dla bandytów, a stróżów prawa by karali za to, że wykonują swoje obowiązki?



Ciekawe, nie?

2021-09-26, 22:30
KFCnigget napisał/a:

dlaczego lewacy wierzą w bezkarność tylko dla bandytów, a stróżów prawa by karali za to, że wykonują swoje obowiązki?



etapy przejecia wladzy w panstwie:
1.DEMORALIZACJA
2.DESTABILIZACJA
3.KRYZYS
4.NORMALIZACJA


to co tam widzimy to etap drugi