18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Aether 2012-11-08, 17:24 2
@up Wszystko fajnie pięknie , ale czy do chuja pana musisz spamić tymi emotikonami ?
Zgłoś
Avatar
beephe 2012-11-08, 17:35
A może chodziło o to, że nie powinieneś strzelać na hali?

Swoją drogą ciekawa praca skoro używacie zszywarek pneumatycznych do gołębi.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2012-11-08, 17:36 1
dumad napisał/a:

u mnie na tapicerni nie można czegokolwiek wnosic na swoje stanowisko bo 5 min w łazience wracasz a wszystko przyszyte zszywkami do drewnianego blatu pistolet też a wyobraźcie sobie że czas na taką kanapę narożną to 25 minut (założenie ślizgaczy, materiału i zszywanie) świeżaki robią taką w 2h na skórę 5min więcej czasu więc rozszywanie swoich narzędzi jest jak karny kutas mniej zrobisz, mniej zarobisz

zwykła wersalka to 10 min roboty... hehe


Skąd ja to kurwa znam

Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-11-08, 17:41 1
to zajebiste masz warunki pracy jak na hali produkcyjnej golebie lataja.... chwalisz sie czy żalisz?
Zgłoś
Avatar
kurczasty 2012-11-08, 17:58 1
Rozumiem, że zdjęcia gołębi na hardzie?
Zgłoś
Avatar
torba 2012-11-08, 18:06
@grzechu86tonie

mialem przyjemnosc bycia w hali gdzie skladano deski rozdzielcze do JLR, golebie lataly i za bardzo nie masz jak temu zapobiec...
Zgłoś
Avatar
Selvanas 2012-11-08, 18:24
dumad napisał/a:

u mnie na tapicerni nie można czegokolwiek wnosic na swoje stanowisko bo 5 min w łazience wracasz a wszystko przyszyte zszywkami do drewnianego blatu pistolet też a wyobraźcie sobie że czas na taką kanapę narożną to 25 minut (założenie ślizgaczy, materiału i zszywanie) świeżaki robią taką w 2h na skórę 5min więcej czasu więc rozszywanie swoich narzędzi jest jak karny kutas mniej zrobisz, mniej zarobisz

zwykła wersalka to 10 min roboty... hehe



A fotel z podłokietnikami 18 min, ze skóry 20 ; p Dobry tapicer zrobi w 4 minuty.

Odłączanie przewodu od pistoletu/stołu też jest codziennością, albo wkładanie do pistoletu podkładek pod nakrętki zamiast zszywek

grzechu86tonie napisał/a:

to zajebiste masz warunki pracy jak na hali produkcyjnej golebie lataja.... chwalisz sie czy żalisz?



Na hali produkcyjnej, zwłaszcza na tapicerni gdy otworzy się okna często coś wlatuje. A strzelanie do kolegów, gołębi, wróbli, końskich much, czy myszy (o ile się zauważy) jest na porządku dziennym ot taka rozrywka przy pracy.
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2012-11-08, 18:37
Coś jak karny kutas, tyle że w wersji analogowej
Zgłoś
Avatar
Qunda 2012-11-08, 20:42
kurwa jak ja to lubie, tapicerski bizea ałtomat, zszywki 10mm i napierdalasz w kolesi, ale po nogach.potem 16, 32, i 6cm. To dopiero hardcore jak jedną czesc zszywki odcięliśmy i lekko zaginając nakładałem na palec i z szczypcami do kierowników i współpracowników żeby nam to wyjeli. Kurwa prawie do omdleń dochodziło. A tak własciwie do autora tematu: chujowo ze dałeś sie złapać, ale pewnie następnym razem nie dasz sie.
Zgłoś
Avatar
TaboretBoy 2012-11-08, 21:03 1
BONUS
Btw znam tego goscia rowniez ofiara "narzedzi pneumatycznych"
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-11-09, 18:11
TaboretBoy napisał/a:

BONUS
Btw znam tego goscia rowniez ofiara "narzedzi pneumatycznych"

A sprawce znasz? Jak się miał jego dalszy los?

grzechu86tonie napisał/a:

to zajebiste masz warunki pracy jak na hali produkcyjnej golebie lataja.... chwalisz sie czy żalisz?



Chyba jeszcze nie byłeś na hali produkcyjnej. Jak pracowałem w serwisie sony to nawet tam latasracze wlatywały, gdzie btw. panowały warunki prawie laboratoryjne.
Zgłoś