18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
luxik1988 2013-04-29, 14:54
Ja jebię nawet wtedy, gdy jebie
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-04-29, 17:36
Murzyn200 napisał/a:



Rusofil, w tobie jest coś takiego, że czego byś nie napisała, to tak wkurwia człowieka, że ja pierdolę.



Mam dla ciebie receptę na to: nie czytaj i twój problem rozwiąże się sam.
Zgłoś
Avatar
socjodrwal 2013-04-30, 1:28
b3mol napisał/a:

A która brocha nie zalatuje śledziem prawiczku ?



Zdrowa przede wszystkim
Zgłoś
Avatar
skowrons 2013-05-01, 2:25 1
Sadistica przeglądam codziennie, nie loguje się, bo jestem człowiekiem widmo, który ogląda i obserwuje.
No ale kurwica bierze człowieka, gdy czyta posty gimbusiarni, która tylko czeka, żeby wypowiedzieć się na temat, o którym albo nie ma pojęcia, albo widziało kobiecą waginę raz w życiu w czasie "między okresowym".

Wąchnij sobie jeden z drugim cipę kobiety podczas okresu i wtedy powiedz, że cipa nie powinna jebać.
Przyznaje się bez bicia, że mojej cipa zajeżdża śledziem przy okresie i mimo intensywnej higieny intymnej po prostu zajeżdża do czasu, aż okres się skończy? Była u ginekologa z tym i co? "Jest Pani zdrowa, naturalna reakcja organizmu"

U każdej kobiety jest inaczej, a skoro tutaj pompa jest z śmierdzącej cipy, to maczosy kochane i zasrane alvaro - poproście koleżankę, niech wam pokaże co się wtedy dzieje, a zrozumiecie.

Pozdrawiam ogarniętych życiowo ludzi. Precz z gimbusiarnią.
Zgłoś