18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sajmon grubo nakurwia kapora nana nana nana!
p................0 • 2014-02-20, 11:38
Szymon Sajmon został nominowany do spalenia kapora, zjarania laka, usmażenia kapcia, pozostawienia śladowych ilości gumolitu na nawierzchni bitumicznej.

Zadanie polega na tym, że nominowany musi myk myk usmażyć kapora na cześć osoby która daną osobę wytypowała i udostępnić film.
Na zrobienie tej czynności ma się 48h albo dwie doby. W przeciwnym razie po prostu jest się kondonem na oko i powinno się kupić pozostałym kapory do zesmażenia, karty do brydża, abażur na lampę nocno, świeże bakłażany i buńczuczne rajstopy, albo można dalej bawić się w te głupie gry z piciem piwa.

Znalezione na stanumyslu.pl

Zgłoś
Avatar
Leginek 2014-02-20, 20:54 1
Łap piwo za opis bo się uśmiałem
Zgłoś
Avatar
wojtek646 2014-02-20, 21:41 4
@legopower, wytłumacz mi w jaki sposób TAKIE palenie gumy niszczy samochód? nie kręci do odcięcia, chuj z oponami, reszta podzespołów nie poczuje tego jakoś specjalnie. Zakładam tylko że rozgrzany był.
Zresztą i tak widać że auto nie jest zniszczone więc wg mnie jest w dobrych rękach też lubie klasyki
Zgłoś
Avatar
burex666 2014-02-20, 22:11
...zamiast bawić sie w głupie gry z piciem piwa...
A jaranie kapcia jest takie dojrzałe,że szał prącia. Cała idea tych upośledzonych wzwań jest chora,wszystko z tym fejsem powiązane,niedługo cymbały bedo sie mierzyć kto większego kloca jebnie w otchłań tronu i umieszczać filmy na face. Społeczność świata debileje,im młodsze pokolenie tym głupsze,zero własnego zdania,zero jakiejkolwiek kreatywności tylko powielanie wszystkiego co hamerykańskie. Jak mawiała moja babcia 'zagraniczne to i gówno śliczne'
Zgłoś
Avatar
Prosatan 2014-02-20, 22:30
Przyszła nowa fala gejostwa w internecie. Pozerstwo i nic więcej. Ja tam wole być aspołeczny ale prawdziwy.
Zgłoś
Avatar
tomek24ster 2014-02-20, 22:36 1
co za idiota, samo palenie opon nie niszczy, ale największym debilizmem jest zgasić silnik po takim czymś zamiast dać mu pochodzić parę minut aż temperatura się uspokoi a olej wszystko posmaruje
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-02-20, 23:06 2
tomek24ster napisał/a:

co za idiota, samo palenie opon nie niszczy, ale największym debilizmem jest zgasić silnik po takim czymś zamiast dać mu pochodzić parę minut aż temperatura się uspokoi a olej wszystko posmaruje



Z temp i gaszeniem silnika zgodzę się .
Co do oleju już nie , bo silnik cały czas jest dokładnie smarowany nawet na wysokich obrotach o ile olej ma jeszcze właściwości smarowania przy wysokich temp i przede wszystkim jego stan sięga tych 3/4 skali .

Co do palenia gumy najgorsze jest przegrzanie i pierwsze zerwanie czyli ten strzał z sprzęgła przy bardzo dużych obrotach wtedy leci sprzęgło skrzynia przeguby poduszki silnika i nie wiem jak to działa na sam wał .
Później to już kwestia męczenia sprzęgła no i obciążenie skrzyni .

Ale pierdolić to , całe to sranie z piwami jest zabawą na miarę gimbazy . Pamiętam jak byłem gimbem i pierwsze wypite piwo , zawsze gadało się ooo jak szybko wypiłem i ile kto nie wypił pieprzone przechwałki .
Zgłoś
Avatar
marcinus13 2014-02-23, 17:26
A teraz szybciutko do tatusia po kasiurkę na nowe opony i na to żeby jeszcze dało się tym wyjechać gdziekolwiek...
Zgłoś