18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Salto
o................9 • 2011-06-18, 22:17
Miota nim jak szatan !
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2011-06-18, 23:36
Wysiadaj i dalej filmuj kurwa mać !!!
Zgłoś
Avatar
kassper92 2011-06-18, 23:55 3
no to mamy nowe ale urwał.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2011-06-19, 0:09
material na kolejny hit internetu :DDD
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2011-06-19, 0:45
Iskry ja w Transformersach
Zgłoś
Avatar
korzonek 2011-06-19, 0:46
Wydaje mi się, ze koleś chciał zacytować ks. Natanka ale mu nie wyszło
"miota nim jak szatan, zaczął nim..... (obracać jak wskazówkami zegara?)" - czy jak to ten popapraniec mówił ^^
Zgłoś
Avatar
Blodhgarm 2011-06-19, 1:06
Profesjonalny kierowca ten co "w pizdę" kazał mu dać. O ile dobrze w ogóle zrozumiałem to sformuowanie - niech mnie ktoś oświeci jeśli się mylę - chodziło mu o to, żeby przyspieszył i go wyprzedził???
Zgłoś
Avatar
placek 2011-06-19, 1:06
borisklinga napisał/a:

material na kolejny hit internetu :DDD


To już jest hit internetu!!
Mioooooota nim jak szatan...
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2011-06-19, 1:10
szykuje sie chyba nowy tekst uzytku codziennego
Zgłoś
Avatar
Dzejdi 2011-06-19, 1:11 2
Blodhgarm napisał/a:

Profesjonalny kierowca ten co "w pizdę" kazał mu dać. O ile dobrze w ogóle zrozumiałem to sformuowanie - niech mnie ktoś oświeci jeśli się mylę - chodziło mu o to, żeby przyspieszył i go wyprzedził???



Chodziło o to, że gdy zaczyna rzucać przyczepą na boki, to należy dodać gazu, by się ustabilizowało.
Zgłoś
Avatar
placek 2011-06-19, 1:15 34
Bez przekleństw:

- Jak lata cały zestaw
- Miota nim jak szatan. Zaczął nim...
- O
- No w daj
- Ja
- O
- Ja
- O
- O
- ... no
- Wysiadaj
Zgłoś
Avatar
Blodhgarm 2011-06-19, 1:49
Dzejdi napisał/a:



Chodziło o to, że gdy zaczyna rzucać przyczepą na boki, to należy dodać gazu, by się ustabilizowało.



No chyba, że tak. Założyłem, że do kolegi kierowcy mówi
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2011-06-19, 1:51
-wysiadaj kurwa...
po co tylko?
Zgłoś
Avatar
sadam 2011-06-19, 2:00 6
auto wiesniacko zrobione?hmm, klatka w srodku, felgi kolorowe bo auto jezdzi(a moze juz raczej jezdzilo) na zawody z niemalymi sukcesami wiec musi sie troche rzucac w oczy, ale oprocz felg nie widzialem tam nic z pod remizy(no chyba ze inni sie lepiej znaja i maja zajebiscie dobry wzrok skoro widza z tej perspektywy jak auto jest zrobione ), 2.8l 250 koni i 309 nm, ale w sumie auto przeciez na handel bo na lawecie jechalo i w sumie na zawody fajniej jest jechac te 250 km takim torowym oklatkowanym z zawiasem twardym jak beton i niskim jak kaczynski autem. .a chłopaki sie zatrzymali bo jechali razem, ale zawsze lepiej napisac ze wiesniaki i ze urwali.
chłopak bedzie musial przez zime drugie auto zbudowac
Zgłoś
Avatar
LuTeK 2011-06-19, 3:41
KrSad synek wiesniacko to zrobili cie twoi starzy a co do auta to jest naprawde doinwestowane twoja stara przez 10 lat by na takie auto nei zarobila !!!! jedyne co moge powiedziec ze pech byl wielki rozjebal sie ale juz za tydzien auto bedzie gotowe na zawody w toruniu wiec serdecznie wszystkich zapraszam na zawody I Rundę DRIFT OPEN! 26.06.2010 przynajmniej tak zapewnia sam wlasciciel auta!!!! i jebac wszystkich burakow ktorzy jada na to auto!!!!!! ale teraz bedzie burza:)
Zgłoś
Avatar
Taboretto 2011-06-19, 5:06
I Szatan zaczął nim miotać jak wskazówkami zegara... czy jakoś tak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie