18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
rafao2 2012-09-01, 13:11
Przecież to jest alegoria bezsilności polskiej oraz wydymania nas przez francuskich i brytyjskich przyjaciół podczas drugiej wojny światowej. Wydaje mi się, że ptak symbolizuje komunizm , który mimo wszystko przetrwał do dziś i króluje w naszym kraju i na ziemi. Siedzę na koniu.
Zgłoś
Avatar
Mellon. 2012-09-01, 13:13
Ile trzeba brać, żeby stworzyć coś tak pięknego? Geniusz Panowie, to jest geniusz, piwko.
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-09-01, 13:43 1
Gdy dziewczynka szła z oponą i ją ugryzła przejechał za nią samochód i wyszło słonce zza chmury. Następnie spotkałą wielką srokę. Sroka zjadłą jej oponę więc dziewczynka zaczęła płakać. W tym momencie odezwały się nazistowskie trąby i wyszedł Hitler po czym zwrócił się do dziewczynki i zaczął wymachiwać ręką. Wielka sroka zjadła dziewczynkę. Hitler wyjął miecz i próbował zabić srokę dźgając ją w brzuch lecz mu nie wyszło i jego sroka też zjadła. Hitler będąc w brzuchu sroki rozciął ją i wypadła z niej dziewczynka z pluszowym misiem. Następnie pozbawił srokę głowy, wszedł do niej i wypadł poza kadr. Dziewczynka podniosła się chwytając misia po czym wrócił hitler z nałożona głową sroki, zahailował i zaskrzeczał na dziewczynkę. Ta uderzyła go misiem, więc jak niepyszny wrócił skąd przyszedł. Dziewczynka przez brzuch weszła do sroki po czym uruchomiła ją niczym samolot i odleciała. Hitler przyszedł, uklęknął i ucałował ziemię po czym zaczął się deszcz martwych dzieci. Dziewczynka wleciałą sroką w hitlera porywając go. Chmury sie rozeszły a hitler znów wyszedł zza kadru. Nagle pojawił się rekin który zahailował do Hitlera z głową sroki. Koniec.

Będę to opowiadał dzieciom na dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Porachuje 2012-09-01, 14:49 1
Materiał idealny do dezorientacji kota
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2012-09-02, 14:18
faktycznie bardzo cięzko to nazwać " animacja " cholera ! pracowałem nad tym 4 godziny.
Zgłoś