18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Samara Morgan (SA Wardega)
Gercio • 2012-10-04, 20:19
Cytat:

SA Wardęga
Samara Morgan, dziewczynka zamordowana przez swoją matkę wiele lat temu, powraca. Niestety padło na Polskę. Podobno każdy kto ogląda nagranie poniżej umiera, a żeby przeżyć trzeba nagranie udostępnić dalej. Samara po prostu tylko chce by ją usłyszano...

Zgłoś
Avatar
ni 2012-10-04, 23:17 1
Ale trzeba przyznać ze przyspieszenie w 1:20 ma ładne
Zgłoś
Avatar
alfo98 2012-10-04, 23:32
pierdole, nie oglądam
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-10-04, 23:42
Nie no masakra Dawno nie było tak dobrej wrzuty
Zgłoś
Avatar
m................0 2012-10-04, 23:54
hahah a na tym wykopie jaka oburzona gimbusiarnia jest
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-10-05, 0:11
Dla mnie co by nie mówił i robił to podróba Remiego.
Jestem ciekaw jak się sytuacja potoczy z telewizorem, wszyscy wiedzą kto, a jak prawo zostanie wyegzekwowane zostaje zagadką.
Koniec końców dopierdolą mu takie kolegium, że się zesra albo po prostu trafi do pierdla na parę miesięcy
Zgłoś
Avatar
markop4321 2012-10-05, 0:18 1
Proximate napisał/a:


Jestem ciekaw jak się sytuacja potoczy z telewizorem, wszyscy wiedzą kto, a jak prawo zostanie wyegzekwowane zostaje zagadką.
Koniec końców dopierdolą mu takie kolegium, że się zesra albo po prostu trafi do pierdla na parę miesięcy



Koleś ma tyle kasy że może sobie kupić całą twoją rodzinę i jeszcze mu zostanie. O telewizor się nie martw.
Zgłoś
Avatar
FsiumZium 2012-10-05, 0:20
@Proximate
Oj kolego..
Do aresztu trafiał już nie raz miał też kilka spraw sądowych
po których płacił tylko karę grzywną i wychodził, a więc odpowiedź
na pytanie o telewizorze rozwiązana.
Podróbką Remiego nie jest i nie będzie. Nie zrobił ani jednej akcji
podobnej do Remiego więc nie kopiuje. Sam mówi, że inspiruje się Remim
ale nigdy w życiu nie zrobi filmu z akcją którą wymyślił Remi. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
markop4321 2012-10-05, 0:28
@up dokładnie to tak jakby zakazać Michaelowi Jacksonowi moonwalka którego on nie wymyślił.

Chód ten wymyślił Jean-Louis Barrault i był on zaprezentowany w filmie Children of Paradise w 45 roku. Jackson go tylko udoskonalił.

Remi zapoczątkował te śmieszne akcje, ale Wardęga jest naszym polskim zadymiarzem, zresztą sam zainteresowany przyznaje się do tego że inspiruje się nim.
Zgłoś
Avatar
Gercio 2012-10-05, 0:32
Marian Pudzianowski napisał/a:

Tagi: strach :: szok :: odlot


Ja pierdole chodziło o udostępnienie a nie o jakieś bajko pisanie do chuja, mógłbym dodać tez: chuj penis laska z kutasem i tak by się nikt nie dopierdolił

Wkurwiony_Zygfryd napisał/a:


no to się popisałeś teraz a nie przeszło Ci przez myśl, że to nadal ten sam typek ?

Pozdr...

A autor Gercio widać popisał się twórczością tematu i to ostro

Temat: Ctrl+c -> Ctrl+v Jeb jest...
Tagi: ja pierdole co tu mam wpisać?
Opis: Ctrl+c -> Ctrl+v a pierdole w cytacie


huj gotowe...



Samo dodanie tematu jest tylko i wyłącznie udostepnieniem dla "szerszej widowni" a że masz problem i bawisz sie w detektywa to CHuj mnie to obchodzi
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-10-05, 3:15
@up, tylko, że przez tak chujowe tagi będzie zapewne sporo double'i - jeden już widziałem nawet...
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-10-05, 10:29
nie oglądam, boję się śmierci
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-10-05, 10:59
Ciekawe czy zapłacił za ten telewizor....
Zgłoś
Avatar
kokoszka 2012-10-05, 14:24
hehe dobre i ten ochroniarz , na bank z grupą
Zgłoś
Avatar
Wkurwiony_Zygfryd 2012-10-05, 18:23
Gercio napisał/a:


Ja pierdole chodziło o udostępnienie a nie o jakieś bajko pisanie do chuja, mógłbym dodać tez: chuj penis laska z kutasem i tak by się nikt nie dopierdoliłi



Będą się przypierdalać wszyscy bo za takie tagowanie to kutasem po mordzie.

Specjalnie dla Ciebie zajrzałem do regulaminu
"4.8. Użytkownicy rozpoczynający nowy wątek powinni w odpowiednim polu wpisać co najmniej 2 tagi określające zawartość wątku. Jako tagi należy używać: rzeczowników (np. śmiech, pajac), czasowników (np. śmiać się, pajacować), przymiotników (śmieszny, śmieszna) lub nazw własnych, bezpośrednio związanych z tematem. Tagi powinny być pisane w języku polskim przy użyciu polskich liter (ź, ć, ń i in.)."

A teraz spójrz jeszcze raz na swoje tagi i pomyśl przez chwilę co jest nie tak...
Zgłoś
Avatar
mlo92dy 2012-10-05, 21:40
Jak by wam tak placili za ochrone co im to tez byscie dupy nie nadstawiali, robia po 16h dziennie a na miesiac maja 800zl...
Zgłoś