18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Samobójca
t................e • 2013-04-05, 20:01
"...Takiego widoku nie da się długo zapomnieć. Na torach leżały rozczłonkowane kawałki mężczyzny, który w czwartek (4 kwietnia), w miejscowości Głuchów, tuż za Łańcutem, rzucił się pod jadący pociąg. – Tam lepiej nawet nie podchodzić, bo wypadek wygląda jak zdjęcia z krwawego horroru – mówił nam jeden z funkcjonariuszy. ..." supernowosci24.pl/wybral-koszmarna-smierc/
I zdjęcie:


Jak dla mnie dosyć "mocne" zdjęcie jak na zwykłą gazetę.
Zgłoś
Avatar
snikersx 2013-04-05, 23:44
Moje okolice.
Zgłoś
Avatar
l__s2 2013-04-05, 23:52 1
kurwa, 5 kilometrów od mojego zadupia i szybciej się dowiedziałem o tym zdarzeniu z sadistica niż z innego źródła
te popierdoleńcy chyba jakoś szczególnie upodobali sobie tory w okolicach Łańcuta, bo co chwila słychać o takiej akcji, ale takie zdjęcie po raz pierwszy widzę
Zgłoś
Avatar
pw4trance 2013-04-05, 23:57
Macie przykład z moich stron miastokolobrzeg.pl/gm-ustronie-morskie/3677-pijany-jak-bela-przey-pod-...
Zgłoś
Avatar
licker 2013-04-06, 16:41
l__s2, to też dokładnie 5km od mojego zadupia. witam sąsiada
Zgłoś
Avatar
skinskin 2013-04-11, 0:27
widze cos takiego juz ktorys raz, zazwyczaj bez folii. bardzo mi szkoda zawsze tych ludzi. wiem, ze popelnili samobojstwo itd, pewnie tego chcieli, ale naprawde- ktos mlody, kto mogl jeszcze tyle zrobic.... bardzo smutne.
Zgłoś