18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Tekstylnogłowa 31 letnia kobieta dokonała samobójczego zamachu 21.10.2013 w autobusie komunikacji miejskiej w Wołgogradzie na południu Rosji. Z 40 pasażerów zginęło sześć osób, a 27 zostało rannych...

Przylukajcie autobus z przodu po prawej
źródło filmu: ochevidets.ru/rolik/57619/

Autobus po zamachu
Zamachowczyni
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-10-21, 23:39
Arabskie kobiety są bardzo wyrozumiałe i chwali im się, że zasłaniają swe parszywe ryje szmatami, by nie obrzydzać zachodniej cywilizacji.
Zgłoś
Avatar
sałata 2013-10-21, 23:43 1
Jebło to jebło, na chuj drążyć temat.
Zgłoś
Avatar
sono 2013-10-21, 23:50
Cytat:

Tekstylnogłowa 31 letnia kobieta dokonała samobójczego zamachu...



Gówno prawda.

W tekstylnym worku na głowie mogła by się przegrzać i zemdleć, nie mówiąc o tym, że pot lałby się z niej, jak z osła przy podorywce. To była zawodowa zamachowiec-samobójca, a profesjonaliści takich podstawowych błędów nie popełniają.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-10-21, 23:53 1
Allah akbar! Taki los czeka wszystkich niewiernych.
Zgłoś
Avatar
kryniusan 2013-10-21, 23:57 1
ciapata szmata
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-10-22, 0:05 2
Oho Putin zrobi z nimi porządek. Pewnie co 10 arab zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach, w mediach pojawi się "władze stanowczo zaprzeczają..." a za 30 lat ktoś przypadkiem znajdzie masowe groby.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-10-22, 0:44 2
Dobrze, że jest wyjaśnione co się stało - bo można by się zastanawiać, czy to nie eksplozja powstała z %% wyziewów pasażerów, gdy ktoś z nich odpalał szluga... w końcu to Rosja.
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-10-22, 0:47 2
Kurwy... mówie wam w Rosji wrze i myślę, że niedługo rosjanie się tak wkurwią, że otworzą sezon polowań na ciapatych. Taka noc kryształowa tylko dla kozojebców. Tych szmat przecież nikt na świecie nie lubi. Z ludzi myślących oczywiście, więc antifa się nie liczy.
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2013-10-22, 0:54
Mów Ty po ludzku: ciapata szmata nie tekstylnogłowa : P
Zgłoś
Avatar
zakapior 2013-10-22, 1:07 22
Najśmieszniejsze jest to, że Ruskie tego tak nie zostawią, muzułmanie zaczną ginąć, a rząd żeby nie było że prawa "człowieka" łamane weźmie takiego Ruska na 24h i wypuści, a następnie cichaczem się śledztwo umorzy.
Tak powinno być w każdym kraju, a te niby wysoko rozwinięte dają sobie tym jebanym brudasom wejść na głowę. Brytolom żołnierzy na ulicach mordują - rząd kładzie na to chuja, w Norwegii, gdzie to ścierwo stanowi 1,5% społeczeństwa ponad 50% gwałtów dokonują muzułmanie !!! z czego w samym oslo 90%. Tłumaczą się, że Norweżki same prowokują chodząc prawie NAGIE (bez worka na głowie - pap). KURWA MAĆ !!! Francuzi z ulicami blokowanymi przez kozojebców podczas modlitw, rozboje, kradzieże podpalenia. Niemcy gdzie tego ścierwa żerującego na zasiłku jest już ponad 4 MILIONY + pewnie nieoficjalnie jeszcze więcej. W całej europie brudasów jest już grubo ponad 40 milionów.
Dodatkowo wskaźnik urodzenia europejczyków to jakieś 1.4 dziecka na rodzine. 1.4 kurwa jego mać !!! Wymieramy do chuja, a raczej wypierają nas brudasy którzy jebią się jak króliki i mają około 6 bachorów na rodzinę. Francja, Belgia, Holandia - tam już prawie co 7 mieszkaniec to jebany muslim. W Rosji jest ich ~25 milionów.
Jesteśmy stracenia, już za kilka lat 30% mieszkańców Europy będą muzułmanie. JEBANA TOLERANCJA którą nam narzucono bo kraje ROZWINIĘTE muszą być tolerancyjne i kurwa teraz mamy tolerancje, szkoda że ona nie działa w dwie strony. Ja na szczęście nie dożyje czasów gdzie w burdelach będą tylko kozy, chrześcijanki będą na łańcuchach prowadzane a ludzie po ulicach będą w prześcieradłach chodzić...
Się kurwa uniosłem bo nie mogę znieść w jakim kierunku to idzie i chuj.
Zgłoś
Avatar
Cysiek91 2013-10-22, 2:18
Nie zaskoczyłeś mnie że to znów te pierdolone szmiry islamskie ;/
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-10-22, 8:01
Chuja Rosjanie z tym zrobią. Popierdolą trochę na forach, może obiją ryj jakiemuś sprzedawcy warzyw na bazarze ... i tyle.

Nie wiem skąd dziwny mit panujący na sadolu, że "Rosjanie sobie nie dają w kaszę dmuchać". Chuja! Są tak samo dymani przez swój rząd, a nawet bardziej, jak w krajach zachodnich.

Wiecie kto wygrał wojnę w Czeczenii? Czeczeni! Cały Kaukaz i muślimy są zwycięzcami! Po drugiej wojnie czeczeńskiej Putin zaczął zalewać Kaukazem hajsem, zamiast bombami. Widział ktoś z was centrum Groznego? Wszystko lśni się od nowości, jeden z największych meczetów na świecie jest w Groznym. Luksusowych fur tyle co w Moskwie. Za czyją to kasę? Oczywiście rosyjską! Putin płaci kozojebom haracz, aby ci siedzieli cicho i nie pruli japy. A właściwie to płaci pewnej grupie z Kadyrowem młodszym na czele. Już tam Kadyrow sam robi porządki pod swoim kontem w republice. Putin dobrze wie, że w razie konfliktu znowu zacznie się sracz, a koszty wojny, te polityczne, mogą go wyjebać ze stołka. A to dzięki "rozwiązaniu" problemu Czeczenii został prezydentem.

Do tego dochodzi najważniejszy czynnik - demografia. Rosjanie jako nacja wymierają. Na tak szybko jak w latach 90' ale dalej są pod kreską. Tymczasem ludy Kaukazu przeżywają bum demograficzny. Statystyczna kobieta na Kaukazie ma 5-6 dzieci. Oczywiście, jak na ironię, ogromną kasę na te dzieci buli rosyjski budżet, bo dawanie kozojebom zasiłków to jedna z metod utrzymywania spokoju.

Chyba muszę zacząć prowadzić kampanię informacyjną na ten temat na sadolu, bo liczba mitów i legend jakie tu widzę przechodzi ludzkie pojęcie.
Zgłoś
Avatar
zippo 2013-10-22, 8:22
@Tabernak

gdyby jeszcze ludzie mieli cos do gadania w sprawie Putina i jego "stołka", powiedz mi, kto go wyjebie? nie myslisz chyba, że został wybrany w uczciwych wyborach..
Zgłoś
Avatar
vendgard 2013-10-22, 9:30
zmów jebane kebaby;/
Zgłoś
Avatar
szkot17 2013-10-22, 9:57
To się ruskie wkurwią..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie