18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
Samobójstwo
LysyWojciech • 2013-08-02, 13:16

Filmik przedstawia scenę samobójstwa, produkcja własna, budżet filmu 1,5zł. Ja występuję w tym filmiku
Zgłoś
Avatar
Piotrek3107 2013-08-03, 5:15
Chyba do końca nie przemyślałeś gdzie wrzucasz ten film. To chyba jakieś pierwsze objawy masochizmu, pora skonsultować się z lekarzem.
Zgłoś
Avatar
intermag 2013-08-03, 5:57
Popelniles samobojstwo zakladajac rurki:-D
Zgłoś
Avatar
fryc88 2013-08-03, 10:18
Tak BTW, dla wszystkich potencjalnych samobójców:
Jeśli faktycznie chcecie się zabić, a nie robić tylko zbędną sensację - SKACZCIE GŁOWĄ W DÓŁ - jak nie rozwali Wam dyńki, to pójdzie rdzeń kręgowy i będzie po Was. Skacząc tak jak autor tego filmu, najwyżej połamiecie ręce/nogi/dostaniecie paraliżu i będziecie tylko jeszcze bardziej wkurwiać swoją rodzinę/znajomych i narażać ich na koszty utrzymania warzywa!

Pamiętać - NA GŁÓWKĘ!
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-08-03, 10:46
Autorze jesteś cipą i niczym nie da sie wytłumaczyć noszenia tak bardzo damskich spodni.
Zgłoś
Avatar
Parachybana 2013-08-03, 22:43
Filmik fajny bo własnej produkcji ale zbyt długo sie rozkręco. A tak z technicznej strony to manekin po spotkaniu z ziemia jest odwrócony w inno strona niż dograno postać. Łatwo przeoczyć taki szczegół ale właśnie w szczegółachi niby tkwi diabeł
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-08-04, 12:25
Kurwa jak można nosić pedalskie rurki. Tłumaczysz się jakoś chujowo, a przecież na to gówno musiałeś wydać pieniądze...
Co do filmiku dno, gorszego gówna, to jeszcze nie widziałem chyba.
Zgłoś
Avatar
kamil22423 2013-08-04, 15:22
Jeśli wrzucisz drugi filmik, na którym palisz te spodnie to Ci wybaczymy
Zgłoś