18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ZULUL 2013-09-13, 16:30 1
Gudio89 napisał/a:

I pytanie egzaminacyjne. Osoba podchodząca do czerwonego pojazdu zamierza:
a) obrabować kierowcę,
b) pomóc,
c) pobić kierowcę.


d) sprawdzić buty
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-09-13, 18:03 2
Jagi_gda napisał/a:

o kurde! Ktoś wyszedł z auta zobaczyć czy coś się stało! I to w Rosji! Gdzie jak coś się stanie to jadą dalej. Przyzwyczajeni są już do kraks na ulicach.



To wygląda właśnie tak, jak mówi kolega w tym poście. W Rosji, przy niemal każdym wypadku ktoś się zatrzyma, żeby pomóc.

PelsonMX napisał/a:

@Jagi_gda

nie zauważyłem imbecylu, że w rosji bardziej ludzie pomagają sobie na wzajem niż u nas ? na każdym filmiku kurwa widać praktycznie jak przy wypadku zatrzymuje sie kilka losowych aut i lecą wszyscy pomóc. A u nas ? jedzie samochodem widzi jak sie pierdolnęli tylko drzazgi poleciały i mówi

K- Kierowca , P- Pasażer

K- paaa zenek ale zajebał
P- zatrzymujemy się ?
K- a chuj mu w dupe na chuj zapierdalał

to jest właśnie kurwa pomoc w Polsce



A teraz podam przykład z Polski. Kilka lat temu, niedaleko mnie, miał miejsce wypadek. Ktoś zepchnął prawidłowo jadącego kierowcę do rowu i uciekł. Samochód zepchnięty uderzył w jakieś drzewo po czym stanął w płomieniach. Autem jechało dwoje młodych ludzi. 22 letni chłopak i jego narzeczona. Miesiąc po wypadku mieli brać ślub, ale nie o tym mowa. Dziewczynie udało się wydostać z auta, chłopak natomiast był zakleszczony. Dziewczyna musiała patrzeć jak jej chłopak smaży się żywcem. Błagała ludzi żeby się ktoś zatrzymał, ludzie zwalniali, żeby przyjrzeć się co się dzieje a potem wracali do rytmu swojej podróży. Zatrzymało się dwóch kierowców, słownie DWÓCH kierowców tira, w dodatku białorusinów, którzy próbowali stłumić płomienie. Samochodów, o tej porze kiedy miał miejsce wypadek, jedzie tą drogą setki, bo to godziny szczytu, ludzie wracali do domków na wsi z pracy. Chłopak zmarł na miejscu. Dziewczyna dwa miesiące potem popełniła samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-09-13, 19:42
U mnie jest odwrotnie, zawsze jak przejeżdżam obok jakiegoś wypadku to już stoi co najmniej 5 samochodów i całe pobocze zapchane

N0control napisał/a:

Nie wpadłeś na to że w wyniku wypadku się włączyła?


Ale móglł wyłączyć albo chociaż popryskać na szybę żeby na sucho nie piłowały
Zgłoś
Avatar
Meril 2013-09-13, 19:43
PelsonMX napisał/a:

@Jagi_gda

nie zauważyłem imbecylu, że w rosji bardziej ludzie pomagają sobie na wzajem niż u nas ? na każdym filmiku kurwa widać praktycznie jak przy wypadku zatrzymuje sie kilka losowych aut i lecą wszyscy pomóc. (...)



Tam w rosji to raczej zatrzymują się by jakiś filmik/zdjęcia zrobić ;/
Zgłoś
Avatar
PelsonMX 2013-09-13, 22:25
nanab napisał/a:

U mnie jest odwrotnie, zawsze jak przejeżdżam obok jakiegoś wypadku to już stoi co najmniej 5 samochodów i całe pobocze zapchane

Ale móglł wyłączyć albo chociaż popryskać na szybę żeby na sucho nie piłowały



w każdy samochodzie przy wypadku automatycznie po wybuchnięciu poduszek włączają się światła awaryjne , wycieraczki a w niektórych jeszcze i klakson
Zgłoś