18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Samochodzik RC
LordMaczupikczu • 2014-05-31, 13:15
zastanawialiście sie kiedyś, co się stanie gdy rozpędzona zabawka wpierdoli się w was? Całkiem niedawno był filmik jak dzieciaczek dostał w ryj takim samochodem... Ale co gdy samochodzik uderzy w człowieka przy prędkości 100 mil na godzine ? zapraszam do seansu : (akcja od 1:47, krasz test 1:55)



jak było to chuj z tym .

PS. Zapomnialem dodać żę na końcu filmiku są pokazani główni bohaterowie (czyt. samochodzik oraz noga)
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-06-02, 11:52
Nie opanował mocy XD
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2014-06-02, 12:04
gdzie barierki ochronne, chcecie powtorki z Poznania...?
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-06-02, 12:15
Kremil napisał/a:

chuj w nogę ! takie autko, tak zniszczone



Znając murikańców to pozwie producenta, że nie podał ostrzeżenia w instrukcji o nałożeniu specjalnych nagolenników i przebywaniu w promieniu minimum 15 metrów od toru pojazdu.

Posądzi się trochę, dostanie na koniec mln dolarów za poniesione szkody + brak stosownych informacji dla użytkownika (z USA)
Zgłoś
Avatar
kicsi 2014-06-02, 13:06
mocny jebaniec, myślałem że naprawdę się rozpadnie na milion kawałków, ważne że silnik i osprzęt całe...
P.S. Silniki bezszczotkowe robią robotę!
Zgłoś
Avatar
alexszabi 2014-06-02, 14:25
@quanticox
Święta racja student prawa mówił mi o kilku przypadkach odszkodawań w USA
np. Za poparzenie się kawą w MCdonal-dzie bo jeszcze pare lat temu nie było ostrzeżeń na kubeczkach że kawa jest gorąca, a samemu nie da się domyśleć ziomek wylał sobie na ręke i dostał coś koło 100tys$. Albo babka która wsadziłą kota do mikrofali bo też nie było ostrzeżenia Prawo dla idiotów normalnie
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2014-06-02, 22:48
na hardzie było spotkanie głowy ze śmigłem helikoptera RC, domyślacie się dlaczego na hardzie
Zgłoś
Avatar
Leouch 2014-06-03, 10:21
w 2:30 mowi koledze, ze jego nogi sa heteroseksualne... ale pocieszenie :O
Zgłoś
Avatar
vodafix 2014-06-03, 18:39
idiota z juesej, w Polsce mamy lepszych zawodników
Tu jak ja jeżdżę

Zgłoś