18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
Avatar
Executioner7 2014-03-08, 19:57
simpekaes napisał/a:

Jestem ekspertem.
Ciało człowieka składa się w ok 60% z wody a murzyn składa się z conajmniej 99% z gówna dlatego idzie na dno.
Owszem istnieją doniesienia o gównach które unoszą się na wodzie ale są to gówa białych ludzi(tylko mężczyzn i brzydkich bab, bo ładne kobiety nie robią kupy).
Dziękuje Pozdrawiam.



aż się kurwa popłakałem ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-03-08, 19:57
simpekaes napisał/a:

Jestem ekspertem.
Ciało człowieka składa się w ok 60% z wody a murzyn składa się z conajmniej 99% z gówna dlatego idzie na dno.
Owszem istnieją doniesienia o gównach które unoszą się na wodzie ale są to gówa białych ludzi(tylko mężczyzn i brzydkich bab, bo ładne kobiety nie robią kupy).
Dziękuje Pozdrawiam.


Widziałem filmy na których brudasy kąpały się w ściekach, czuły się jak ryba w wodzie a konkretniej jak gówno w gównie. Dla nich kąpiel w wodzie jest tak nienaturalna jak dla nas życie na powierzchni marsa więc giną.
Zgłoś
Avatar
paco_x 2014-03-08, 19:59
Juz zostalo to wytlumaczone, nawet w USA czarnuchy nie plywaja, maja to zakodowane w genach.
Gdy zrobil sie boom na baseny, asfalty mialy zakaz wejscia miedzy bialych, wiec genetycznie nie potrafia plywac na szczescie
Zgłoś
Avatar
patryk28091991 2014-03-08, 20:34
a ja wam powiem tak:

uczę pływać już 3 lata i żaden murzyn mi się jeszcze nie trafił więc murzyny lubią się topić chyba skoro maja w dupie pływanie ;D
Zgłoś
Avatar
grendula 2014-03-08, 20:41
To już wiem dlaczego dopiero w GTA San Andreas główny bohater posiada umiejętność pływania
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-03-08, 21:03
Rasa czarna ma cięższe głowy w stosunku do reszty ciała. Może to właśnie sprawia, że toną... po prostu mają za ciężki łeb Dlatego też wśród sportowców pływaków tylko biali zdobywają medale. Natomiast inne szczegóły anatomiczne sprawiają, że czarni są lepsi od białych w biegach, zarówno krótko jak i długodystansowych.
Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-03-09, 12:09
@black88
u nas też nie ciekawe. wolałbym mieszkać w Johanesburgu. pływać umiem dobrze ale do np. szwecji też nie uderzyłem kraulem.

Oni w afryce mają swoje drzewa i szanują swoją ojczyznę
Zgłoś