18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
sebass 2011-02-27, 18:50
Dr.Ness napisał/a:

jebac uposledzenie. Spierdalaj


Przykro mi ale ono zostanie z Toba do końca życia.

Przepraszam ale zostanę i żeby nie było nie robie Ci tego na złość bo chuj mnie obchodzisz tak jak i Twoje zdanie A i jesli macie takie uodobanie do krótkich tekstów nie wymagających myślenia to wypierdalać z powrotem na demoty tam gdzie wasze miejsce gimbuski, może tam za wasze błyskotliwe komentarze ktoś wam da plusika czy do buzi.
Zgłoś
Avatar
kolo665 2011-02-27, 19:23
sebas-Trol wszystkich troli
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2011-02-27, 19:31 1
sebass napisał/a:


Przykro mi ale ono zostanie z Toba do końca życia.

Przepraszam ale zostanę i żeby nie było nie robie Ci tego na złość bo chuj mnie obchodzisz tak jak i Twoje zdanie A i jesli macie takie uodobanie do krótkich tekstów nie wymagających myślenia to wypierdalać z powrotem na demoty tam gdzie wasze miejsce gimbuski, może tam za wasze błyskotliwe komentarze ktoś wam da plusika czy do buzi.



Nie, twój pierwszy komentarz byl blyskotliwy. To "spierdalaj" więcej mówi niż twoje wylewanie uczuć, a kutas do buzi tobie sie nalezy, oj nie wyszlo pierwszym komentarzem, piwa nie bedzie.
Zgłoś
Avatar
sebass 2011-02-27, 19:38
kolo665 napisał/a:

sebas-Trol wszystkich troli


Trolem nie byłem nie jestem i nie będę

Dr.Ness napisał/a:



Nie, twój pierwszy komentarz byl blyskotliwy. To "spierdalaj" więcej mówi niż twoje wylewanie uczuć, a kutas do buzi tobie sie nalezy, oj nie wyszlo pierwszym komentarzem, piwa nie bedzie.



Hmm po pierwsze nie wylewam uczuć tylko sie bawie z idiotami, traktuję to jako rozrywke a wy mi jej z chęcią dostarczacie, dziękuję. Po drugie nie mam zamiaru pisać jakichś błyskotliwych komentarzy dla piw, po prostu wyrażam swoją opinie, od tego są komentarze żeby wyrazić swoją opinie na temat filmu od którym sie znajdują. Jak tak bardzo Ci na piwie zależy, proszę bardzo mam nadzieje że ze szczęścia nie spuścisz się tylko na klawiaturę. A kutasa do buzi nie wezmę, gejem nie jestem, wiem ze miałeś ochotę sieze mną spotkać no ale nie wyszło spróbuj z kimś innym, idź najlepiej do kościoła księża lubią dzieci więc im się spodobasz no i może nawet poza dupy do buzi też dostaniesz, powodzenia życzę.
Zgłoś
Avatar
dii 2011-02-27, 19:58
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
sebass 2011-02-27, 20:05 1
dii napisał/a:

sebass nie pograzaj sie, skup sie lepiej na skonczeniu gimnazjum :C


gimnazjum skończyłem w 2007 roku, liceum w 2010 Teraz studiuję, ale wybacz słowa studia i liceum muszą być Ci obce.
Zgłoś
Avatar
boobek 2011-02-27, 20:41
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-02-27, 20:41
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Dalione 2011-02-27, 21:11 10
Wypierdalać z tym offtopem z mojego tematu , idźcie się ruchać na PM-y , tu ma być pierdolenie o samolociku , a nie o niedowartościowanym sebassie-kiełbasie
Zgłoś
Avatar
sebass 2011-02-27, 21:12
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
~Conscribo 2011-02-27, 21:31
ok, robię porządek - kto się odezwie nie na temat, albo wulgarnie - banik
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-02-27, 21:41
Dlaczego moje samoloty tak nie latały...
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-02-28, 13:28
Ale fajnie wrócił. Wie ktoś czy puścili raz jeszcze.
Zgłoś
Avatar
Majkell 2011-02-28, 21:56
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Dalione 2011-03-10, 18:47
A da ktoś radę wychwycić kawałek z samego początku ?
Zgłoś