18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Marcin_92 2013-04-07, 11:52 3
samoobrona pod tytułem "atakuje Cie worek ziemniaków"
Zgłoś
Avatar
adam665 2013-04-07, 11:54 6
Gdyby ktoś szukal tutułu nutki : Thé à la menthe
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-04-07, 12:05
normalnynick napisał/a:

@UP

idź się pierdolnąć o drzewo, wszystko jest możliwe z odpowiednią techniką

nie ten up


odpowiednią czyli kurwa jaką ?!? ty myślisz że ktoś po przyśpieszonym kursie samoobrony będzie walczył technicznie ?!?
każden instruktor tych kursów ci powie że najlepiej spierdalać i że jak chcesz się nauczyć bić to lepiej zapisz się np. na boks
Zgłoś
Avatar
A................a 2013-04-07, 12:06 1
Krav maga i defendo. Owszem na ulicy nie będzie to tak efektownie wyglądało ale po miesiącu treningów będzie efektywne i dresiwo nie zabierze Ci telefonu.
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-04-07, 12:43 3
Czy widzieliscie chociarz jedna taka sytuacje w zyciu ,aby ktos w praktyce wykorzystal tak swoje umiejetnosci?
-Bo ja nie
Caly filmik jest ustawiony osoba A i B doskonale wiedza co bedzie sie dzialo.Owszem przydaje sie na planie filmowym a nie w zyciu.
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-04-07, 12:48 1
Wszystko pięknie ładnie jak zna się kolejny ruch " napastnika"
Chuj nie samoobrona ...
Zgłoś
Avatar
Pirat353 2013-04-07, 12:48
ten filmik byłby fajny gdyby nie ta żydowska muzyka
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2013-04-07, 12:52
Andrzej Lepper - jedyny człowiek który powiesił się w samoobronie !
Zgłoś
Avatar
swistakwb 2013-04-07, 13:01
Israeli Krav Maga. Sam trenuje kilka lat:)
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-04-07, 13:15 3
swistakwb napisał/a:

Israeli Krav Maga. Sam trenuje kilka lat:)



Ty to jesteś.
Zgłoś
Avatar
lansnaskary 2013-04-07, 13:52
hm, no w tekkenie tak umiałem
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2013-04-07, 14:09
kto normalny pada jak ten człowiek z 0:30?
Zgłoś
Avatar
Blademaster95 2013-04-07, 14:23
Ok, już umiem, dawać coś trudniejszego !
Zgłoś
Avatar
normalnynick 2013-04-07, 16:29
Cytat:

odpowiednią czyli k***a jaką ?!? ty myślisz że ktoś po przyśpieszonym kursie samoobrony będzie walczył technicznie ?!?
każden instruktor tych kursów ci powie że najlepiej sp***alać i że jak chcesz się nauczyć bić to lepiej zapisz się np. na boks



a czy ja gdzieś mówiłem, że po przyśpieszonym kursie można iść składać samemu grupę karków?
Zgłoś
Avatar
lartex 2013-04-07, 17:39 3
Widzę, że hołdujecie zasadzie ' nie znam się, to się wypowiem'. Na filmiku goście wykorzystują techniki Aikido i jak przy każdym materiale prezentującym tę SZTUKĘ są komentarze odnośnie skuteczności. Jako, że w tym temacie jestem osobą raczej praktykującą to może postaram się Wam co nieco przybliżyć. Wykonanie techniki w sposób identyczny jak na filmiku ( gość robi ładny przewrót, upada na ziemię fikając w powietrzu) jest praktycznie niemożliwe, bo człowiek, który Cię atakuje , robi to po to żeby trafić i nie jest przygotowany psychicznie na niepowodzenie swojej akcji, sama technika w sobie działa i obrona jest jak najbardziej możliwa lecz zwykle jest to o wiele krótsze i bardziej 'surowe' ( KAŻDA jedna technika w Aikido zakłada, że przed wykonaniem 'zmiękczamy' przeciwnika wykonując uderzenie, czyli ktoś podchodzi do Ciebie z łapami - schodzisz mu z linii ataku, buła w ryj i kończysz techniką). Oczywiście jeśli trafiamy na boksera, czy kogoś kto potrafi dobrze uderzać seriami sprawa się bardzo komplikuje i trzeba liczyć na mnóstwo szczęścia ale nie oszukujmy się - sztuki walki są dla ludzi inteligentnych i ja nigdy nie widziałem żeby 'profesjonaliści' szukali zadymy, zwykle takie sytuacje prowokują menele, najebani kozacy z dyskotek itp. na tym poziomie Aikido do samoobrony jest w zupełności wystarczające. Poza tym - Aikido jest sztuką posiadającą swoją filozofie (do) i stawia na oszczędzanie życia a nie jego niszczenie, i na koniec, czy widzieliście kiedyś kogoś kto ćwiczy np boks zawodowo 30 lat i ma się dobrze? nie ? ja też, a sam osobiście znam wielu ludzi którzy ćwiczą Aikido 20 lat ++ i wyglądają i czują się świetnie, i są nadal w formie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie