18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Ładnie zaprezentowana wytrzymałość "ESKI".


Mam Galaxy ACE, też ma niby Gorilla Glass ale jakoś mi się szmaciarz porysował w kieszeni ;/ ehh... chyba mam klucze ze stopu złota z tytanem ;] (Tak IronMan miał z tego kombinezon)
Zgłoś
Avatar
Oguem 2012-01-20, 9:18 1
dback napisał/a:


Na wyłączonym to mój trzyma pół roku więc tu nie szpanuj pawiana



Tylko pol roku? Chujowa masz ta baterie
Hejtuj dalej! Widac boli cie to ze nie stac cie na lepszy telefon skoro tak spamujesz
Poza tym nie widze w twoich postach zadnych argumentow. Nie umiesz uzasadnic swojej wypowiedzi? Czy po prostu zazdrosc przez ciebie przemawia? Swojego ip4 kupilem taniej niz uzywane galaxy w polsce wiec twoja teza ze wydajac kupe kasy bede myslal ze moj sprzet jest zajebisty to sie mylisz. W ciemno nie kupowalem i wiedzialem co robie bo juz wczesniej mialem iphone 3G i gdyby ten telefon byl taki jak pisza fanboje szajsungow to prawie nikt by go nie kupil. Dziwi mnie fakt ze ten hejt jest w jedna strone. Jest filmik o samsungu to w komentarzach hejt na iphone'a, a w filmiku o iphonie rowniez hejt na niego. Mnie np chuj obchodzi jaki kto ma telefon ale wiekszosc z was musi sie wyzyc w internecie Fanboje samsungow obsluguja telefon za pomoca mlotka a mi wystarczy palec
Zgłoś
Avatar
kadol7 2012-01-20, 11:49
Cytat:

Fanboje samsungow obsluguja telefon za pomoca mlotka a mi wystarczy palec



święte słowa, polać mu.
Zgłoś
Avatar
Pacza1992 2012-01-20, 13:58
Powiem tyle miałem iphona 4S byłem zadowolony zero zawieszek jak to było w porzednich iphonach ale może to dlatego że lubię zamęczać telefony jak z jego wytrzymałością to mnie to nie obchodzi. Bo szczerze wydająć prawie 4 tyś na telefon to raczej się na niego uwarza a nie pizga w niego młotkiem. Od niedawna mam HTC SENSATION XL i powiem że telefonik całkiem dobrze sobie radzi zobaczymy czy jest lepszy od iphona bo jest o połowe tańszy a niczego mu nie brakuje A w apple nawet wielbiciele marki mogą stwierdzić że za nadgryzione jabłuszko na produktach trzeba niestety dopłacić sporą cene
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-05-21, 12:13
Zgłoś