18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
androgenius 2013-02-13, 13:45 2
Ohoho, obrońcy misia pandy i kotków wzięli w swe objęcia osiedlowych chlorów

Nie pierdolcie, że życie im dojebało bo mieli czas na ułożenie sobie tego życia jakoś, ja rozumiem walić alko po 2 tygodnie jak jest się młodym i ma się na to czas, pieniądze i okoliczności sprzyjają. Zawzse przychodzi jednak czas by sie ogarnąć. Sam się wyszalałem w życiu tyle, że materiału na 5 książek by uzbierał. Wszystkiego co dobre próbowałem i były czasy, że po 2 miechy się z orbity nie lądowało, ale każdy rozumny człowiek potrafi określić moment kiedy lądowanie jest potrzebne. Jeśli się tego nie potrafi ogarnąć to później zostajesz takim właśnie śmieciem, którego nawet własna rodzina się wstydzi. Do dzisiaj lubię z czasu się najebać, z czasu jebnąć kwasa i się skopcić a jednak potrafię to w jakiś magiczny sposób pogodzić z normalnym życiem nie stając się degeneratem. Sami sobie winni, nie mając szacunku do siebie nie będą mieli go u innych.
Zgłoś
Avatar
garota 2013-02-13, 13:47 14
Na osiedlu na którym się wychowałem był pewien bezdomny pijaczek, tak się składało że dziadek mojej koleżanki. Facet po przejściach "zawodowych" ponieważ był żołnierzem całe życie. Psychicznie nie wytrzymał i postanowił sam odejść od rodziny, żony itd. Zamieszkał na działkach i niestety strasznie małolaci sobie z niego jaj robili. Przez lata to narastało i pewnego dnia, bez żartów, dziadek zrobił sobie procę i zaczął polować na małolatów chodzących po działkach. Strzelał w tył głowy, wciągał na teren swojej działki i deflorował analnie swoje ofiary. Wykorzystywał swoje ofiary dzięki wojskowym umiejętnościom kamuflażu oraz uzupełnianiu siły organizmu jabolami Komandos. Po latach takiego życia odnalazł godnego następcę i przekazał mu swoje tajemnice. Dziś sam jestem dziadkiem...i niech Norbi uważa na siebie...znajdę i zgwałcę...ku pamięci działkowego gwałciciela.
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2013-02-13, 13:47
jeśłi tego tutaj nie było to jestem następnym papieżem.
Zgłoś
Avatar
Ksawi 2013-02-13, 13:47
Mi tylko tak klatkuje czy co?
Zgłoś
Avatar
P................n 2013-02-13, 13:52 1
Pokaz slajdów z lektorem.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-02-13, 13:53
kurwa karta graficzna mi siada. Chyba w hd nagrywany bo mi sie tnie
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-02-13, 13:59
jebany ćpun
Zgłoś
Avatar
patrykbas 2013-02-13, 14:01 2
uwaga.tvn.pl/9509,news,,kim_sa_dzeyson_i_norbi,reportaz.html tu macie przedstawione kim jest norbi...
Zgłoś
Avatar
M1n1s7eR 2013-02-13, 14:03 12
Zgłoś
Avatar
sadysta89 2013-02-13, 14:05 1
Zgłoś
Avatar
Destroyer 2013-02-13, 14:12
Pan głupoty goda
Zgłoś
Avatar
SeleremJesteem 2013-02-13, 15:12 2
ORZEEEEŁ !! ORZEEEEEŁ ! dostawa cebularzu i paprykarzu przyszła. ORZEEEŁ
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-02-13, 15:13
@Psychiczny - i ofc waść chuja wiesz a się wypowiadasz tak się składa, że ten który to nagrywał pomógł jednemu z żuli który był naprawdę w marnej sytuacji
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-02-13, 15:28
Cho no tu!
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-02-13, 18:03
Kozakoff napisał/a:

Rozumiem, że to może śmieszyć, jak pierwszy raz zobaczyłem oczy kobry to też się uśmiałem, chuj tam w końcu to tylko jeden żul. Kurwa ale ile można, który baran myśli, że takiego żula życie rozpieściło? A typ znajdzie beja, włączy kamerkę, popierdoli jakieś bzdury i zadowolony z siebie bo ludzie w internecie się ucieszą. Wielki twardziel bo podejdzie do schorowanego, starego chlora i wszystko mu wolno. Była niedawno tutaj taka wrzuta o pijaczynie, który się np. na budynek po kratownicy wjebywał (nie pamiętam tytułu). Do takiego by podszedł cwaniaczek, tak by po ryju dostał, że by go matka nie poznała.


starego schorowanego, hahahaha wiedziałem, że zaraz zlecą się obrońcy zwierząt
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie