18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Krakus76 2013-12-29, 9:13 2
Brawo, blok to sypialnia a nie imprezownia, jak nie stać kogoś na dyskotekę czy wyjście do centrum to niech spier*** na wioskę skąd przyjechał.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2013-12-29, 10:08
wielce delikatni ludzie przeprowadzili się do domu wielorodzinnego i nie ogarnęli że mieszkają w domu jednorodzinnym gdzie taki rzeczy to normalka. Jak za głośno to wyprowadzić się do domku jednorodzinnego! Z resztą żeby impreza z sąsiedniego mieszkania przeszkadzała to trzeba mieć po prostu problemy ze snem jako takim.
Zgłoś
Avatar
domat1 2013-12-29, 10:45 1
@up - jak mieszkasz w lepiance, to nawet nie wiesz jak wygląda blok.
Każdy pierd słychać, a co dopiero muzykę o 3 rano, poszedł i przypierdoliłbym głąbowi.
Zgłoś
Avatar
danziel94 2013-12-29, 11:12
@Manto
Z jakiej wsi się przeprowadził?
Pewnie z Sosnowca
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-12-29, 11:39 1
miedziak napisał/a:

wielce delikatni ludzie przeprowadzili się do domu wielorodzinnego i nie ogarnęli że mieszkają w domu jednorodzinnym gdzie taki rzeczy to normalka. Jak za głośno to wyprowadzić się do domku jednorodzinnego! Z resztą żeby impreza z sąsiedniego mieszkania przeszkadzała to trzeba mieć po prostu problemy ze snem jako takim.



To ja Cię zapraszam do mnie, zobaczymy jak długo wytrzymasz : ) Co roku mam nowych studentów, którzy wynajmują mieszkanie piętro niżej. Różne elementy się tam przewijały, najczęściej jednak dało się z nimi dogadać, nawet zdarzylo się wypić z nimi. Sam jako młoda osoba lubię poimprezować, nie raz się przeginało ale wszystko jest dla ludzi w pewnych ilościach. Troszkę zaczęło mnie wkurwiać to, że każdy czwartek i piątek jest napierdalanie muzą do 3 w nocy i do tego darcie ryja jakby Cię ze skóry obdzierali.

Wkurwiłem się, ubrałem i zszedlem na dół. Najpierw zadzwoniłem kilka razy dzwonkiem, później zapukałem. Nagle ktoś wyłączył muzyke i cisza, takie tylko zdławione śmiechy słychać. Normalnie sam w to nie wierzyłem- nikt mi nie otworzyl tylko udawali że ich nie ma jak w gimnazjum...

Także zupełnie rozumiem taką kartke, mimo wszystko jednak lepiej jest ruszyć dupe i zwrócić uwagę, zwsze to lepiej wygląda a później jeszcze dodatkowo można wpadać na takie imprezki : D
Zgłoś
Avatar
Gn0m 2013-12-29, 19:11
Mieszkam sobie w bloku, część mieszkań jest na wynajem. Swego czasu robiłem dużo domówek, nawet w środku tygodnia i zdarzało się, że kończyliśmy o 1.

Teraz jest spokojniej i jak już jest jakaś impreza to jest mniej osób i w weekend.
Ostatnio zaczęliśmy ok. 19, a już o 20 pojawiła się kartka, że nas cisza nocna też obowiązuje.

Najgorsze jest to do dzisiaj nie wiem komu przeszkadzam, nikt do mnie podczas imprezy nie przyszedł, nikt nie stuka, nie puka. Jedynie co to jakaś sąsiadka, która zna moją babcie poinformowała, że było głośno. Nie wiem jaki wpływ na to ma moja babcia, ale do momentu kiedy ktoś nie przyjdzie i nie powie, że przeszkadzam albo nie przyjedzie policja to będę puszczał muzykę.

Poza tym - nie istnieje coś takiego jak cisza nocna. Jest możliwe zakłócenie spokoju. W dzień to też jest wykroczeniem. Mnie np. wkurwiają dzieci biegające u góry na piętach. Albo sąsiad z dołu, który leje swoją kobietę, jak w niedzielę leżę w łóżku o 11.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-12-29, 23:20
miedziak napisał/a:

sąsiedniego mieszkania przeszkadzała to trzeba mieć po prostu problemy ze snem


Taaaa... Jak idę "na gier się złamać w pół", to słyszę co gada sąsiadka z góry, a nawet z mieszkania obok. W kuchni przez wentylację słyszę cały pion. A jak siedzę w warsztacie w piwnicy... Kurwa lepiej nie wiedzieć co ludzie pierdolą - mam zatkane dziury i git.
Pozdrowienia z bloku z "wielkiej pyty".
Zgłoś