18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
golu 2022-07-13, 15:32
wolniej biegać nie potrafią?
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2022-07-13, 17:05
Pogromca_spermiarzy napisał/a:

Jakiego chwasta idioto? Wyrok już odsiedział, mógł być niewinny, a obrzydliwa swołocz niewinnego człowieka katuje!



Taki on pewnie nie winny jak i ty jak zawalisz sobie kapucyna.
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-07-13, 17:57 1
Czasami samosąd, to jedyny sprawiedliwy sąd.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2022-07-13, 18:57
widac ze ma szacun na dzielni
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2022-07-13, 20:35
Pogromca_spermiarzy napisał/a:

Jakiego chwasta idioto? Wyrok już odsiedział, mógł być niewinny, a obrzydliwa swołocz niewinnego człowieka katuje!



Pedofilia, to skaza na człowieku. Niezmywalna. Niezbywalna. Żadne odbębnienie wyroku nic nie zmienia. Powinien dostawać wpierdol co 10 min aż do zgonu.
Skąd w ogóle domniemanie, że mógł być niewinny? Takie samo pierdolenie, jak to, że gwałtom winne są kobiety, bo zbyt wyzywająco się ubierają. To nie Polska. Jeśli nie mieli na niego dowodów, to za nic go nie posadzili. Skoro odsiedział grzecznie cały wyrok, to znaczy, że apelacje nic nie wniosły, bo dowody twardo stoją przeciwko niemu, albo po prostu zasłużył. Jeśli był czarny, to nic nie musiał przecież robić, a i tak kara mu się należy.
Zgłoś
Avatar
andysmith 2022-07-13, 21:14
gruba z widlami , dobra akcja
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-07-13, 21:35 2
Szkolne jasełka mi się przypomniały, w których brałem udział. Diabeł Heroda dźgał widłami mówiąc: "za twe grzechy, za twe zbytki, idź do piekła boś ty brzydki!"
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2022-07-13, 22:59 3
Polański też jest pedofilem?
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2022-07-13, 23:50
Tutaj mamy to samo co w USA, tak na prawdę więzienie nie jest karą - oczywiście jest tam inaczej ale po czasie przyzwyczajenia jest to darmowe wygodne życie - gdyby za przykładowo pedofilie była kastracja + roboty na rzecz społeczeństwa przez minimum 25 lat ( chain-gang zna ktoś?), plus oznaczenie człowieka jako podludzia (nie może kupować gdzie chce, nie może mieszkać w miastach) to inaczej by na to patrzyli a tak to lelum polelum posiedze sobie 10 latek na wasz koszt i elo
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2022-07-14, 0:37 4
daniel1040 napisał/a:

Tutaj mamy to samo co w USA, tak na prawdę więzienie nie jest karą - oczywiście jest tam inaczej ale po czasie przyzwyczajenia jest to darmowe wygodne życie - gdyby za przykładowo pedofilie była kastracja + roboty na rzecz społeczeństwa przez minimum 25 lat ( chain-gang zna ktoś?), plus oznaczenie człowieka jako podludzia (nie może kupować gdzie chce, nie może mieszkać w miastach) to inaczej by na to patrzyli a tak to lelum polelum posiedze sobie 10 latek na wasz koszt i elo



Lecz się.
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2022-07-14, 9:59 1
PsikutaBezS napisał/a:

Lecz się.



A co nie mam racji że płacimy za życie śmieci w więzieniu?
Czy boisz się kary?
Zgłoś
Avatar
heidegreen 2022-07-14, 10:07
No jakiś naprawdę koleś żądny wrażeń. Na cholerę tam szedł, co myślał, że go chlebem i solą powitają?
A wpierdol popieram, jak najbardziej. Szczególnie motyw z widłami zrobił na mnie pozytywne wrażenie.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2022-07-14, 16:00
Najwazniejsze wydarzenie od lat - cała wiocha się zleciała.
Zgłoś
Avatar
staryAgłupi 2022-07-14, 17:53
Halman napisał/a:

ni to pedał ni hetero, ni pedofil, ni geriofil... to kurwa jakiś lepszy dziwak i cyk następna literka do LGBT



Mnie to pod nekrofilie podpada.. no chyba, ze to Cher byla
Zgłoś
Avatar
SajoBeatbox 2022-08-08, 12:46
No i kobiety.. zawsze najgroźniejsze
Zgłoś