18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-10-05, 7:08
CarolOtyła napisał/a:

Oddawaj mi 25 sekund !


Nikt cię nie zmuszał do oglądania tego filmu, więc jesteś opóżniony w rozwoju pisząc takie pierdoły.
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2011-10-05, 12:06
Misja na Marsa
Zgłoś
Avatar
CarolOtyła 2011-10-05, 18:31
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


Nikt cię nie zmuszał do oglądania tego filmu, więc jesteś opóżniony w rozwoju pisząc takie pierdoły.



Nikt cie nie zmusza do życia. Zabij się
Zgłoś
Avatar
DangerousBartek 2011-10-05, 18:33
nawet nie wiecie jak źle czuję się z tym gdy widzę tutaj w komentarzach teksty o tym że ludzie nie są pewni czy to fake czy nie.
Zgłoś
Avatar
~Mieszek_Kiler 2011-10-05, 18:55

"Ja to proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę. No ubierasz się pan. W płaszcz jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS. I zdąża pan? Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i się nie zatrzymuje. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie wysiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do Stadionu a potem to już mam z górki, bo tak...w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać"

Tak mi się skojarzyło...
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-10-05, 22:43
krzychon napisał/a:

@Mgla - brawo szerloku...
Co do filmiku... gówno jak ich mało... autor postu powinien zniknąć jak ten typ... jaki problem w XXI wieku zrobić tzw. fotomontaż ? ja jebie....


"jak ich" Jak, których?!
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-10-06, 7:11
CarolOtyła napisał/a:



Nikt cie nie zmusza do życia. Zabij się



a ty co? następny gimnazjalista?
Zgłoś