18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
photoactions 2012-05-27, 15:02
pakicito napisał/a:

dzięki temu człowiekowi wygrałem czteropak, więc chwała mu


ja 5 dyszek
Zgłoś
Avatar
recelo 2012-05-27, 15:12
Gdy patrzyłem na mecz i oglądałem jak płacze (ten germaniec) to bardzo się cieszyłem
Zgłoś
Avatar
mefe 2012-05-27, 15:29 8
a ja wiem??? napisał/a:

typowy ssmański kutas z za zachodniej granicy. kula w łeb kurwie dającej niemcom.



Typowy polaczek. Zabrać klawiaturę i odciąć od wolności wypowiedzi, skoro i tak nic ciekawego do powiedzenia nie ma.
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2012-05-27, 15:41
To jest normalne zachowanie. Gdy trafił w słupek podczas rzutów karnych to wówczas było jasne, że przegają.
Radzę sobie przypomnieć niedawny finał Manchester United z Chelsea Londyn.
John Terry płakał wówczas więcej niż on.
Zgłoś
Avatar
bart3q 2012-05-27, 16:16
czym się różni bayern od książki?
książka ma tytuł
Zgłoś
Avatar
blade87 2012-05-27, 17:47 1
Widać polaczki leczą swoje kompleksy. Zaraz bongman wpierdoli i będzie konia walił do tego filmiku.
Zgłoś
Avatar
�................a 2012-05-27, 18:13
I tak zarabia więcej od was razem wziętych , więc nie pierdolcie jaki on zły i ogarniajcie swoje życie
Zgłoś
Avatar
farenc 2012-05-27, 19:23
Cytat:

I tak zarabia więcej od was razem wziętych , więc nie pierdolcie jaki on zły i ogarniajcie swoje życie


Czemu ZAWSZE jakies zjebany gimbus musi sprowadzac wszystko do pieniedzy, o chuj z tym chodzi? Wytlumacz mi pajacu, jak jego zarobki sa zwiazane z tym tematem, bo ja nie ogarniam twojego toku myslenia.
Zgłoś
Avatar
�................a 2012-05-27, 21:13
farenc napisał/a:


Czemu ZAWSZE jakies zjebany gimbus musi sprowadzac wszystko do pieniedzy, o chuj z tym chodzi? Wytlumacz mi pajacu, jak jego zarobki sa zwiazane z tym tematem, bo ja nie ogarniam twojego toku myslenia.


Pieniądze są związane z tym tematem ,ale to trzeba być troszkę zorientowanym w zarobkach piłkarzy .Zresztą mój post miał zmienić spojrzenie polaków na Niemców ,którzy nie ukrywajmy żyją w wyższych standardach.
P.S.
Zgłoś
Avatar
farenc 2012-05-27, 21:22 1
łódźpodwodna, Cool story bro. Ale nadal nie widze powiazania z tematem. Zreszta malo mnie iteresuje ile inni zarabiaja, to jest ich prywatna sprawa. Osoby ktore interesuja sie prywatnymi sprawami innych sa w moich oczach zalosne, przypominaja mi mohery obgadujace wszysto i wszystkich. Ten obrazek pasuje tu jak swini siodlo...

Zgłoś
Avatar
c................i 2012-05-27, 21:58
Nie czaje tej niechęci do niemcow. Co wam zrobili obecnie? Mi nic. A kogo interesuje ze ileśtam lat temu, jakas jedna osoba rządziła w panstwie i pokierowała nim tak, ze teraz jest foch na nic.
Ludzie przestancie hejtować.
Zgłoś
Avatar
Kwejkii 2012-05-27, 23:40 3
"Nic mi nie dalo w zyciu tyle satysfakcji, jak jego smutek w finale gdy spieprzyl sprawe.Nieznosze tego pilkarza, typowy, typowy szwab.Mam nadzieje ze umrze mu rodzina"
Typowy polska zazdrość co dupe ściska
Zgłoś
Avatar
a ja wiem??? 2012-05-29, 17:19
ErictG napisał/a:



Typowy polaczek. Zabrać klawiaturę i odciąć od wolności wypowiedzi, skoro i tak nic ciekawego do powiedzenia nie ma.



a ty zdaj w końcu 1 klase gimbusie

w dodatku folksdojcz

ciunki napisał/a:

Nie czaje tej niechęci do niemcow. Co wam zrobili obecnie? Mi nic. A kogo interesuje ze ileśtam lat temu, jakas jedna osoba rządziła w panstwie i pokierowała nim tak, ze teraz jest foch na nic.
Ludzie przestancie hejtować.



od zawsze pajacu !

kolejny folksdojcz śląsk rządzi w wypowiedziach i broni wujka

łódźpodwodna napisał/a:


Pieniądze są związane z tym tematem ,ale to trzeba być troszkę zorientowanym w zarobkach piłkarzy .Zresztą mój post miał zmienić spojrzenie polaków na Niemców ,którzy nie ukrywajmy żyją w wyższych standardach.
P.S. Obrazek



ciekawe dlaczego od tysiąc dziewięćset trzydziestego dziewiątego?

łódźpodwodna napisał/a:


Pieniądze są związane z tym tematem ,ale to trzeba być troszkę zorientowanym w zarobkach piłkarzy .Zresztą mój post miał zmienić spojrzenie polaków na Niemców ,którzy nie ukrywajmy żyją w wyższych standardach.
P.S. Obrazek



ciekawe dlaczego od tysiąc dziewięćset trzydziestego dziewiątego?
Zgłoś