18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Baronessa 2024-07-02, 15:17
Palca nie ujebało, ale za to gira być może połamana, a napewno mocno pokiereszowana...
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-07-02, 15:36
Pierre_Dolec napisał/a:

Kurwa same eksperty przyszły i zabawę popsuły



Ty się kurwa lepiej naucz robić w życiu coś więcej niż sojowe latte i opierdalanie pały w warszawce.

Nie no, tak sobie śmieję tylko , ale każdy facet który operuje narzędziem powinien najpierw nauczyć się jego obsługi i zasad bezpieczeństwa. Tu nie chodzi o bycie internetowym ekspertem, ale może ktoś to przeczyta i nie zrobi głupoty. Pójdzie taki, kupi piłę w markecie, najtańszą, żeby ściąć jedno drzewo za domem i się kurwa zdziwi, a powodów do zdziwień przy pracy z pilarką łańcuchową jest dużo.
Zgłoś
Avatar
P................c 2024-07-02, 15:42
Szary_Jeleń napisał/a:

Ty się kurwa lepiej naucz robić w życiu coś więcej niż sojowe latte i opierdalanie pały w warszawce.
Nie no, tak sobie śmieję tylko , ale każdy facet który operuje narzędziem powinien najpierw nauczyć się jego obsługi i zasad bezpieczeństwa. Tu nie chodzi o bycie internetowym ekspertem, ale może ktoś to przeczyta i nie zrobi głupoty. Pójdzie taki, kupi piłę w markecie, najtańszą, żeby ściąć jedno drzewo za domem i się kurwa zdziwi, a powodów do zdziwień przy pracy z pilarką łańcuchową jest dużo.



Tak sobie śmiejesz, to jak tak dla dalszego śmiacia ci odpowiem - nie lubię kawy
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-07-02, 15:46
Pierre_Dolec napisał/a:

Tak sobie śmiejesz, to jak tak dla dalszego śmiacia ci odpowiem - nie lubię kawy



Sorry, nie mogłem się powstrzymać, śmiesznie (wg. mnie) to brzmiało
Zgłoś
Avatar
Dawid0101 2024-07-02, 16:25
Kask był do momentu utrzymywania pionu...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-02, 16:28
Szary_Jeleń napisał/a:

Nie wiem o czym Ty opowiadasz, fakt ja używam tylko pił przeznaczonych raczej do ogrodu niż lasu, ale jedną ręką tylko trzymasz uchwyt, drugą zaciskasz zabezpieczenie i spust przepustnicy.
Debil z materiału zrobił inny błąd, nie przygotował terenu wokół przed położeniem drzewa, idiota albo brak umiejętności... albo i jedno i drugie.


Też mam taką do ogrodu i jej nie włączę dopóki jedną łapą nie nacisnę dźwigni na uchwycie, a drugą spustu, który jeszcze ma dodatkowe zabezpieczenie - przycisk z boku. Może są i takie bez dźwigni na uchwycie, nie wykluczam. Kiedyś na pewno były, ale dawno.
Zgłoś
Avatar
kristodelgado 2024-07-02, 16:41
TwójCzarnyPan napisał/a:

Dokładnie. Musisz złapać obiema rękami, jedną wcisnąć przycisk, a drugą dźwignię. Wystarczy jedno puścić i łańcuch momentalnie się zatrzymuje. Zresztą na filmie od początku widać, że już stoi. Ale tu siedzą dzieci, co mało jeszcze w życiu widziały i robiły, poza klikaniem myszą i waleniem gruchy, więc nie wiedzą.



Masz racje z tą blokadą łańcucha po puszczeniu rączki z gazem. Takie blokady nie są montowane w piłach które trafiają na nasz rynek a raczej w us i a lub kanada. Mam na myśli piły spalinowe a nie elektryczne.
Ps. Tak jestem ekspertem. Pracuję z piła od 15lat.
Piła od gwiazdora z filmu to prawdopodobnie Husqvarna 3120xp ciężkie i mocne bydle.
Zgłoś
Avatar
CVSTOS666 2024-07-02, 17:48
Jarosławkaczyński napisał/a:

Fajkę to możesz zrobić koledze. Kto ma wiedzieć ten wie.



laske to ty robisz pedale swojemu staremu, a twoja matka ciągnie mi druta po same jajca.
Zgłoś
Avatar
Karthet 2024-07-02, 18:12
Pany on z tej kłody w jaja wyrwał bezpośrednio, a wy się zastanawiacie czemu mu papieros z ryja nie wyleciał l
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-07-02, 18:25
dwakilo napisał/a:

Pet w gębie i brak kasku. BHP w pełni zachowane.



Miał kask głupcze.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-02, 18:52
Za Creedenców zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-07-02, 19:13
Szary_Jeleń napisał/a:

Nie wiem o czym Ty opowiadasz, fakt ja używam tylko pił przeznaczonych raczej do ogrodu niż lasu, ale jedną ręką tylko trzymasz uchwyt, drugą zaciskasz zabezpieczenie i spust przepustnicy.
Debil z materiału zrobił inny błąd, nie przygotował terenu wokół przed położeniem drzewa, idiota albo brak umiejętności... albo i jedno i drugie.



Ja się oddałam jak drzewo zaczyna lecieć.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-07-02, 22:31
tylu tu kurwa ekspertów, że uchwyt że dźwignia że guziczek, ale że momentalnie ręka w hamulec pierdolnęła(stąd sprzęgło złapało), to już żodyn nie widzi.
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-07-03, 0:48
A filmował NIGGA
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-07-03, 5:47
CVSTOS666 napisał/a:

laske to ty robisz pedale swojemu staremu, a twoja matka ciągnie mi druta po same jajca.



Ojojo ale mi się smutno zrobiło. Lekcje zrobione? Aa zapomniałem że masz wakacje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie