18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
zbijok 2015-02-25, 21:18 9
@Sonal, ty pewnie całe życie w luksusach, jak ruszasz dupe z domu to hotele ***** ta?
Strzyka mi coś w kolanie, jak widzę, że ktoś w ten sposób krytykuje(pewnie) uczciwie pracujących ludzi, bo z niego to myljoner jest, kurwa testoviron po prostu drugi.
Zgłoś
Avatar
zydzyd 2015-02-25, 21:52
fajny bobasek
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2015-02-25, 22:03 9
Jaki kurwa smarkacz niewychowany... Pewnie mamusia ojcu zabraniała dupę sprać, bo synalek jedynalek, a potem taka kurwa niewdzięczna wyrosła. Stary ma po prostu wyjebane - niech się stara martwi - synka se bezstresowo wychowała, to ten nie dość, że arogancki, to starszą ma czelność wkurwiać, robić sobie jaja i nagrywać, a ta mu pewnie żarcie robi, bo jakoś musi skończyć zawodówkę, ale nie ma złudzeń - synek nie nada się do żadnego zawodu, bo jest debilem, niech jak najszybciej wypierdala z haty - i się jej nie dziwie.

Starsi zrobili sobie jedno dziecko - bogatsi o doświadczenia - jakich błędów nie popełniać, jednak jebnięta matka zrobiła sobie bachora, stary już do tego stopnia sterroryzowany przez lata starań uporczywie amortyzowane przez nadopiekuńczą matkę, że ta, dochodzi do wniosku, że kurwa za dużo na tamtego krzyczała.

PATOLOGIA!

Stary już się w ogóle nie miesza - dlatego ma wyjebane na muzykę - jest głośna - nie słyszy jej pierdolenia. Huj, usłyszał, że idzie - odburknął na prędce - bo co miał zrobić. To odruch wyrobiony przez tysiące razy usłyszane "a Ty czemu nic nie robisz". Burknie, co mu tam, syn go i tak ma dupie, ale przynajmniej ma ze starą spokój - niech się sama ze smarkaczem użera - i ma upragniony spokój ducha - bo wie, że stara mu da spokój. A jeśli nie - to tylko trochę go powkurwia, bo ten ją szybko zgasi - "przecież mówiłem mu, że ma ściszyć", a ta nawet nie zacznie się wkurwiać, bo wie, że syn to debil po ojcu - więc szkoda zachodu - i tak nie zrozumie.
Zgłoś
Avatar
amplidude 2015-02-25, 22:14 4
@up

Ale Ty jesteś głupi
Zgłoś
Avatar
Chrumczoł 2015-02-25, 22:17 2
@up, ale 2up ma po części rację, bo z ryja to taki typowy uczeń zawodówki
Zgłoś
Avatar
Reseller 2015-02-25, 22:20
UBcjaPOLSKA, "To odruch wyrobiony przez tysiące razy usłyszane "a Ty czemu nic nie robisz" " a ciekawe skąd wiesz, jak się taki odruch wyrabia.
Robisz bezsensowną gównoburzę.
Zgłoś
Avatar
Gharotief 2015-02-25, 22:45 2
To jest typowa polska katolska patologiczna rodzina, dysfunkcyjna w kazdym aspekcie, niezsocjalizowana, brak wiezi... Szkoda pisac.

Edukowac ludzi mlodych, za 40 lat moze bedzie normalne pokolenie mlodych, a starzy beda wyedukowani.
Zgłoś
Avatar
morderuk 2015-02-26, 13:01
O profesorowie psychologii juz wydali opinie na temat calej rodziny i 5 pokolen wstecz na podstawie pol minutowego filmu.

@UBcja
Jak ja sie kurwa ciesze ze nie wychowywalem sie w takim domu jak ty i nie jestem tak smutna, aspoleczna, nielubiana i powszechnie nieakceptowana przez rowiesnikow spierdolina. Kija w dupie wszystkim w domu wsadzic, nie sluchac muzyki, zapierdalac jak w zegarku i najlepiej to sie nie usmiechac, bo jeszcze obrazi sie matke albo ponizy.
Zgłoś