18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kulwon przez f 2013-05-19, 15:22
to chyba specjalny kontener na niemcow
Zgłoś
Avatar
artur17nww 2013-05-19, 15:29 1
kustoszpan napisał/a:


Twoja matka już widziała, jak Cię powiła niestety.



Ale z kolei gdyby nie ja, to i Ciebie by nie było.
Pozdrów tam mamuśkę...
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-05-19, 15:39
artur17nww napisał/a:



Ale z kolei gdyby nie ja, to i Ciebie by nie było.
Pozdrów tam mamuśkę...


Wydaje mi się, że jak się rodziłem, to pływałeś jeszcze długo w mosznie taty. Więc nie trafiłeś
A za pozdrowienia dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-05-19, 15:55
to je pokebol
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-05-19, 16:43
kustoszpan napisał/a:


Dokładnie. Ludzie, poniżajcie cyganów, żydów, czarnuchów, pedałów, lewaków, ale od Polaków którym się nie powiodło po spierdolonych przemianach ustrojowych, trzy chuje w bok.

to prawdziwi polacy zrobili te przemiany. lewacka komuna im smierdziala i uratowali narod, a teraz piszcza
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-05-19, 17:31
pisuar napisał/a:

"...wychodzisz czy nie? bo coś ci ciężko to wychodzi..." ;d
dobreeee....



hujowe
Zgłoś
Avatar
jfe 2013-05-19, 17:45
@straatveger
Poniekąd masz racje, ale nie do końca kumpla ojciec prowadzi jedną z takich sortowni, prawda jest taka że śmieci lądują do śmieciarki tak czy siak, ale przy wysypywaniu odpadów łatwiej robotnikom oddzielać jak leci partia makulatury potem plastiku itp.

@unimator
Zgadza się, ale od tego jest recykling (przetwarzanie), ale prawda - to jest zwykły interes. Teraz po wejściu przepisów, że śmieciami zajmuje się miasto zyski jeszcze wzrosły, tak jak wspomniałem wczesniej o kumpla ojcu tak teraz wygrał przetarg na 10 milionów (jedno miasto, na jeden rok), pomnóż razy ilość miast i masz odpowiedź jaki hajs leci w "ekologie"...
Zgłoś
Avatar
ElfickiWojownik 2013-05-19, 18:38
straatveger napisał/a:

ja segreguję, ale słyszałem że w Polsce to jeszcze popaganda, że jak przyjezdzają śmieciarką to i tak wszystko do jednego kontenera sypią. Tylko narazie chcą nauczyć ludzi segregować bo jak już będą segregownie i przerbialnie pojedynczych odpadów to to nie bedzie mogło stać tylko całą parą pracować bo bedzie duzo ludzi i naukowcow i nie mozna sobie pozwolic wtedy na zastój



Większośc smieciarek jest podzielonych na trzy części i każdy pojemnik oprózniają do jednej z nich
Zgłoś
Avatar
lukasz207 2013-05-19, 18:47 1
Szkoda kurwa że dupą nie zaczął wychodzić.... Pewnie za młodu przez płotki skakał.

Zgłoś
Avatar
zaba711 2013-05-19, 19:43 3
brakuje mi pewnego filmiku ... a wiem o tego


PS.
Fajnie że śmieci same się zaczynają wyrzucać.
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2013-05-19, 21:06
Wije się jak wąż
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-05-20, 14:55
przecież to oddział szybkiego reagowania
Zgłoś