18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Seks na plaży
T3RMINATOR • 2024-04-17, 18:22
W Soczi zatrzymano uczestników nagrania wideo, na którym widać dwóch mężczyzn i kobietę uprawiających seks grupowy na plaży w Dagomys. Jak podaje służba prasowa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Terytorium Krasnodarskiego, kwietniowe nagranie wywołało poruszenie w sieciach społecznościowych.

Organy ścigania zidentyfikowały dwóch uczestników zdarzenia na plaży. Okazało się, że to 37-letni goście, z których jeden jest obcokrajowcem.

Przeciwko oskarżonym sporządzono protokoły administracyjne z artykułu „Drobne chuligaństwo”. Mężczyznom grozi do 15 dni aresztu.

Zgłoś
Avatar
Vegeta13 2024-04-18, 15:07
Veni_Vidi napisał/a:

Jakim to trzeba być zjebem, żeby nie umieć sobie r*chania zorganizować i z zazdrości donosić na innych do obyczajówki?



Jakim to trzeba być zjebem zeby się jebać publicznie tfu na takich
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-04-18, 20:13
Siriuz napisał/a:

Normalni ludzie mają wyjebane na te wasze wojenki. Idź ziać swoją nienawiścią gdzieś indziej.



Wasze? Tu nie rosja, popierdoliły ci się miejsca na których piszesz, kacapski zjebie.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-19, 14:49 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Niedawno, przy okazji wątku o ataku terrorystów pod Moskwą miałeś okazję się przekonać, że nienawiść do ruskich jest powszechna nawet tutaj. Liczyłeś pewnie na współczucie dla kacapskiego narodu, a zobaczyłeś tylko hejt. I dobrze, tak powinno być, każdy normalny Polak powinien być teraz rusofobem. To norma. To ty, z tą swoją naiwną rusofilią jesteś tu dziwadłem, bo tych paru gówniarzy co też chwalą Kacapię nie liczę, są za młodzi i za głupi.

Jego rusofilia nie jest naiwna, on to robi z miłości. Miłości do pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
riskone7 2024-04-22, 17:59
Czekaj, czekaj... czy tylko mnie uderza fakt tego, że tylko mężczyźni mają dostać areszt?
Zgłoś