18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
crazyhavoc 2014-10-07, 19:16 4
@spektator... 5 postow wyzej...

ale w sumie opcja spoko, mozesz se wziac dupe na wynos

@karinata naprawde chcesz analizowac co jest mozliwe w kawale a co nie? idz se chlopa poujezdzaj, moze sie uspokoisz
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-10-07, 19:24 4
@up
Macie tu jakiś spęd idiotów? Przecież to do mnie się przyssał jakiś półgłupek, że coś jest w kawale niemożliwe. Sami się idźcie poujeżdżać
Zgłoś
Avatar
Puat3k 2014-10-07, 20:06 5
A to kurwa co? Pudelka zamknęli?
Zgłoś
Avatar
mika006 2014-10-07, 21:16
Penc napisał/a:

@mika006 pomodlę się o ciebie do matki boskiej ortograficznej, analfabeto...


pokaz mi blad poligloto z gimnazium a cie ozloce
to ze nie mam polskich znakow i ze olewam interpunkcje(uwazaj trudne slowo) nie znaczy ze musisz wypierdalac z takimi tekstami
nim sie urodziles przeczytalem wiecej ksiazek niz ty przeczytasz w swoim zyciu(i nie pierdolnij jakims smiesznym kwejkiem o czytaniu teraz bo wy gimnazjalna zarazo nie wiecie co to sa dobre ksiazki)
Zgłoś
Avatar
grakin 2014-10-07, 21:16 2
@karinata - zrób przysługę sobie i innym i lepiej przyznaj się do błędu i zakończ dyskusję. To nie tak, że jestem facetem, który by podnieść swoje ego musi zwyzywać jakąś kobietę na sadolu. Po prostu nie dość, że walnęłaś logiczną gafę, to i ortograficzną- wstydź się za siebie!
Zgłoś
Avatar
pXSxc72pSqRz3PkkNbsWkouPQ 2014-10-07, 21:28 7
Mika006 -
Wziąść? Nie ma kurwa takiego słowa.

Czekam na ozłocenie.
Zgłoś
Avatar
Rhumun 2014-10-07, 21:33 1
Jaką gafę ortograficzną walnęła Karimata?!
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-10-07, 21:49 2
grakin napisał/a:

@karinata - zrób przysługę sobie i innym i lepiej przyznaj się do błędu i zakończ dyskusję. To nie tak, że jestem facetem, który by podnieść swoje ego musi zwyzywać jakąś kobietę na sadolu. Po prostu nie dość, że walnęłaś logiczną gafę, to i ortograficzną- wstydź się za siebie!



No dobrze, dam ci szansę, ciekawe czy się domyślisz.

Więc zakańczając dyskusję:
1. Ktoś wkleił dowcip, medycznie średnio uzasadniony, ale od dowcipów tego się nie wymaga. Prawda?
2. W komentarzu napisałam dowcip na podobnym poziomie i z podobnym uzasadnieniem medycznym.

Nadążasz? Tu i tu mamy takie same "logiczne gafy". Już można dalej? To jedziemy:

3. Jakiś półgłupek, nie wiedzieć czemu, przypieprzył się akurat do mnie, że to nie ma sensu. Jakoś dziwnie nie załapał analogii z dowcipem z tematu, trudno, u półgłupków to częste zjawisko.
4. Następny, tym razem już cały głupek, wykazał się równie wysokich lotów inteligencją i do tego okazał się biednym i niedowartościowanym frustratem (dzięki któremu podbudować się mogło już ponad 30 następnych, niech im bozia w dzieciach wynagrodzi)
5. Głupek, jak to głupek, nie zajarzył prostej i dającej pewne dodatkowe możliwości gry słów (półgłupek - nie? - to w takim razie cały głupek). Eeee... kurczę, głupio wyszło, bo chyba ty też nie zajarzyłeś? Trudno, zdarza się. I tak mnie tu najbardziej zdziwiła pewna domniemana multikonciara, która też nie załapała.
6. A chronologicznie wcześniej, ten pierwszy półgłupek usiłował coś tłumaczyć medycznym bezsensem mojego komentarza (co było już omawiane w punktach 1-3)
7. Po chwili pojawił się kolejny mędrzec, który - nie wiedzieć czemu - akurat mnie usiłował tłumaczyć, że idiotyzmem jest wymaganie od dowcipów pełnej zgody z rzeczywistością.

Cały czas nadążasz? To dobrze, bo właśnie w tym momencie pojawiłeś się ty.
Zgłoś
Avatar
diegoYam 2014-10-07, 22:00 2
Mika006
Trzeba braść odpowiedzialność za swoje błędy!

a w odpowiedzi koleżanki nie zauważyłem żadnej logicznej ani ortograficznej gafy. Co najwyżej ciągnięcie kawału w nieśmieszny sposób. No ale nieśmieszne kawały to tutaj codzienność (patrz: Bongman) także wielkiemico.
Zgłoś
Avatar
olo1990pl 2014-10-07, 22:07 2
Jezuuu, kobieta musi być ostatnie słowo!! Aby tylko jedno.

@karinata
Przeczytaj proszę jeszcze raz kawał. I jeszcze raz. I jeszcze.
I powiedz nam gdzie jest w nim napisane, że to chłop ma trąd.

Jedynie potrafię zrozumieć Twoje pieklenie się, jeśli celowo zmieniłaś w swoim średnim kawale płeć osoby i nie byłyby one powiązane, ale razem z pierwszym kawałem ze sobą NIE pasują.

EDIT:
Chyba, że jesteś kobietą sadistica. Wtedy byłoby w miarę ok.
Zgłoś
Avatar
diegoYam 2014-10-07, 22:10 2
Zdaje mi się powyższy kolego, że trąd jest zaraźliwy, ale mogę się nie znać. Zluzuj gacie
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-10-07, 22:15
olo1990pl,

Aż idę dać piwo temu tematowi, choć dowcip rozbawił mnie, delikatnie mówiąc, średnio. Ale wyszło cudownie. Cu-dow-nie.

Już tłumaczę, drogi przyjacielu: trąd jest chorobą zakaźną. Zakaźną. Mówi ci coś to słowo?
To teraz przeczytaj mój komentarz jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze.

Następnemu proponuję napisać, że zarazić się jest trudno, a okres wylęgania się choroby jest cholernie długi. I że w związku z tym to nie ma sensu.

Leżę i kwiczę
Zgłoś
Avatar
diegoYam 2014-10-07, 22:19 6
Okres wylęgania się choroby jest cholernie długi i zarazić się jest ciężko. W związku z tym to nie ma sensu.
Zgłoś
Avatar
Szywski_Snb 2014-10-07, 22:24 3
@karinata

O kurwa, serio tak Cię to boli, że musisz pisać referaty z tego, że to ty masz rację a inni to głupki ?
Uważaj bo Ci się coś w garnku zaraz rozgotuje.
Zgłoś
Avatar
P................e 2014-10-07, 22:25
Karina~ serio chce Ci się prowadzić dyskusję z paroma idiotami którzy nie posiadają żadnej wiedzy a wymądrzają się jak specjaliści #Macierewicz ?
Wracaj w końcu do łóżka bo dostaniesz klapsa :v
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie