18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Serial Ranczo
E................k • 2013-05-01, 17:45
Ksiądz zrobił dobrą robotę , wali prosto z mostu za wymysły prokuratury .

Zgłoś
Avatar
User34 2013-05-01, 19:10
heczotini napisał/a:

ktory to odcinek?



Odcinek 88 sezon 7 , jeszcze nieemitowany w telewizji , dostępny na http://ranczo.tvp.pl/wideo/odcinki/sezon-7/.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-01, 19:17 1
Missiek1906 napisał/a:

Ranczo zajebisty serial, od wzorowywuje cala Polska rzeczywistość. Jak ktoś oglądał od 1 odcinka to wie



To ja chyba żyję w innej rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
adagioo 2013-05-01, 19:17
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Niestety lewaczki, znaczna większość pedofilów to geje, nie księża. Siejecie gówno i macie gówno między uszami. Nie wnikam czy to wina nieszczęśliwego dzieciństwa, frajerstwa i obwiniania za wszystko złej bozi, czy może dziadka sbka. Wasz sprawa. Niestety jesteście tak tępi, że inaczej się nie da jak z bani w ryj. Nie daj Boże przepchniecie wasze analno-gowniane poglądy i za 10 lat będzie się działo to samo co w Holandii, w sumie to taka wasza argumentacja tylko trochę przerobiona-"jesteś przeciw gejom to masz ukryte skłonności gejowskie, jesteś przeciw zoofilom to masz ukryte skłonności zoofilskie, jesteś przeciw pedofilom to masz ukryte skłonności pedofilskie". Jesteście szmabem tego narodu lewaki, chuj wam w dupy, albo nie bo jeszcze się ucieszycie


A to a propos czego?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-01, 19:18 8
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Niestety lewaczki, znaczna większość pedofilów to geje, nie księża. Siejecie gówno i macie gówno między uszami. Nie wnikam czy to wina nieszczęśliwego dzieciństwa, frajerstwa i obwiniania za wszystko złej bozi, czy może dziadka sbka. Wasz sprawa. Niestety jesteście tak tępi, że inaczej się nie da jak z bani w ryj. Nie daj Boże przepchniecie wasze analno-gowniane poglądy i za 10 lat będzie się działo to samo co w Holandii, w sumie to taka wasza argumentacja tylko trochę przerobiona-"jesteś przeciw gejom to masz ukryte skłonności gejowskie, jesteś przeciw zoofilom to masz ukryte skłonności zoofilskie, jesteś przeciw pedofilom to masz ukryte skłonności pedofilskie". Jesteście szmabem tego narodu lewaki, chuj wam w dupy, albo nie bo jeszcze się ucieszycie



Patrzcie co za gówno umysłowe nam tu przywiało. Twój ból dupy jest piorunujący.

Zgłoś
Avatar
PawełGM 2013-05-01, 19:21 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Niestety lewaczki, znaczna większość pedofilów to geje, nie księża. Siejecie gówno i macie gówno między uszami. Nie wnikam czy to wina nieszczęśliwego dzieciństwa, frajerstwa i obwiniania za wszystko złej bozi, czy może dziadka sbka. Wasz sprawa. Niestety jesteście tak tępi, że inaczej się nie da jak z bani w ryj. Nie daj Boże przepchniecie wasze analno-gowniane poglądy i za 10 lat będzie się działo to samo co w Holandii, w sumie to taka wasza argumentacja tylko trochę przerobiona-"jesteś przeciw gejom to masz ukryte skłonności gejowskie, jesteś przeciw zoofilom to masz ukryte skłonności zoofilskie, jesteś przeciw pedofilom to masz ukryte skłonności pedofilskie". Jesteście szmabem tego narodu lewaki, chuj wam w dupy, albo nie bo jeszcze się ucieszycie



Jakoś nie potrzebne mi moralizowanie pod filmikiem z Headbuttem
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-01, 19:33 17
Koniec Świata napisał/a:



Patrzcie co za gówno umysłowe nam tu przywiało. Twój ból dupy jest piorunujący.



Gówno umysłowe? A ty w takim razie kim jesteś? A no tak, jebanym śmieciem
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-01, 19:35
@Stryjek

Ile kos wbiłeś w plecy "lewackim ścierwom" ostatnio? Ilu czerwonych zniszczyłeś?
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2013-05-01, 19:39 3
Jak ja cie Koniec Świata nie lubie...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-01, 19:45
BoomShakaLaka napisał/a:

Jak ja cie Koniec Świata nie lubie...



A kogoś lubisz właściwie, orzełkowo-awatarkowy patrioto?
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-01, 19:51 4
Koniec Świata napisał/a:

@Stryjek

Ile kos wbiłeś w plecy "lewackim ścierwom" ostatnio? Ilu czerwonych zniszczyłeś?



Spoko, jesteś w kolejce. Kurwiszonie.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-01, 19:54
Stryjek napisał/a:



Spoko, jesteś w kolejce. Kurwiszonie.



Ale jesteś groźny. Gangsta madafaka na 100%. Czekam, aż mnie znajdziesz i przyjedziesz mi wpierdolić z kolegami, a potem wsadzisz mi kosę w plecy.
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-05-01, 20:03
Trzyma poziom bo nie jest skopiowany od innych. Pare innych za granicznych kolezkow chcialo wykupic prawa autorskie na ten serial ale polska powiedziala wypierdalac
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-01, 20:04 6
Koniec Świata napisał/a:

Ale jesteś groźny. Gangsta madafaka na 100%. Czekam, aż mnie znajdziesz i przyjedziesz mi wpie**olić z kolegami, a potem wsadzisz mi kosę w plecy.



nie przejmuj się nikt ciebie nie ruszy, dziadzia emeryt, który dostaje 5 tysi emerytury bo wiadomo co robił, przypilnuje zeby jego latorosli srajacej na zdrowe wartosci nic się nie stalo
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-01, 20:12 2
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



nie przejmuj się nikt ciebie nie ruszy, dziadzia emeryt, który dostaje 5 tysi emerytury bo wiadomo co robił, przypilnuje zeby jego latorosli srajacej na zdrowe wartosci nic się nie stalo



Moi dziadkowie nie żyją i nie mieli jakiejkolwiek władzy, byli zwykłymi robotnikami (ojciec mojego ojca był robotnikiem budowlanym, a ojciec mojej matki hydraulikiem). Fajnie sobie wkręciłeś te fazy o komunie, esbekach, ubekach. Przypadek czysto psychiatryczny.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-01, 21:07 2
Koniec Świata napisał/a:


Moi dziadkowie nie żyją i nie mieli jakiejkolwiek władzy, byli zwykłymi robotnikami (ojciec mojego ojca był robotnikiem budowlanym, a ojciec mojej matki hydraulikiem). Fajnie sobie wkręciłeś te fazy o komunie, esbekach, ubekach. Przypadek czysto psychiatryczny.



ale ja nic nie pisałem o sbkach:

"nie przejmuj się nikt ciebie nie ruszy, dziadzia emeryt, który dostaje 5 tysi emerytury bo wiadomo co robił, przypilnuje zeby jego latorosli srajacej na zdrowe wartosci nic się nie stalo"

na złodzieju czapka gore?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie