18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
hdposter 2021-03-04, 14:45 2
nebelwerfer napisał/a:

Takim prawem że jesteś w miejscu publicznym więc ja nie będę uważał co nagrywam, za to Ty uważaj co robisz w miejscu publicznym.



To, że jest to miejsce publiczne przygłupie nie zmienia faktu, że nagranie osoby bez zgody podlega paragrafowi
Cytat:


W myśl litery prawa samo nagrywanie bez zgody nie jest karalne dopóty, dopóki film lub nagranie nie zostanie upublicznione. Kodeks karny stanowi, że rejestrowanie rozmowy, w której nagrywający brał udział jest całkowicie legalne. ... Przepisy kodeksu cywilnego dają szeroki zakres interpretacji.



hel napisał/a:

klawiature aż oplułeś z podniety



Ta, ale już twoja matka to powycierała rzuciłem jej grubo 50 groszy to jeszcze dziękowała całując mnie w stopy.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-03-04, 14:47 1
czyli serialowy adek z lombardu przesluchuje zastawione plyty betonowe i udaje ze jest na koncercie?
Zgłoś
Avatar
willoo 2021-03-04, 14:49 4
Witamy w Polsce, w pieknym kraju gdzie jak się najebiesz i leżysz na ziemi, to mili i troskliwi ludzie jeszcze cie oplują... Żyć tu, nie umierać..
Zgłoś
Avatar
croyna 2021-03-04, 14:57 3
słabe w chuj nagrywać i upubliczniać, zamiast pomóc albo przynajmniej nie szkodzić
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-03-04, 15:05 4
"gwiazda lombardu" jak można nazywać kogoś gwiazdą w tak chujowym polskim pseudo serialu, na jego miejscu bardziej bym się wstydził występowania w tym gównie niż leżeć naćpanym na chodniku
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2021-03-04, 15:08 21
Na nagraniu widzimy szczytowe osiągnięcie życiowe nagrywającego janusza, który raz w życiu może poczuć się lepszy od kogoś, kogo na co dzień ogląda i podziwia w telewizji i z tego tytułu ma go za lepszego od siebie. Kurwa jak ja nienawidzę takich prostaków.
Zgłoś
Avatar
piter210 2021-03-04, 15:23 6
Większe zbydlęcenie okazali nagrywający niż sam bohater.
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-03-04, 16:23 5
nebelwerfer napisał/a:

Takim prawem że jesteś w miejscu publicznym więc ja nie będę uważał co nagrywam, za to Ty uważaj co robisz w miejscu publicznym.



Nagrywaj jełopie każdego i udostępniaj, trafisz w końcu na kogoś kto ma dobrego adwokata i ostatnie gacie sprzedasz żeby mieć na spłatę.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2021-03-04, 16:24 3
Nie znam patusa który się tarza na asfalcie ale przy nagrywającym podludziu to sympatyczny, porządny człowiek.
Zgłoś
Avatar
K................K 2021-03-04, 16:24 5
podrzucili mu chujowy towar aby upokorzyć ćpunersa chujowa akcja
Zgłoś
Avatar
Gitrix 2021-03-04, 17:19 4
Nagrywający to gnida i szuja którą boli kariera zawodowa tarzającego.
Zgłoś
Avatar
htfl 2021-03-04, 17:34 5
Z takimi kumplami to nie potrzeba wrogów. Nie pochwalam takiej menelni, ale cwelami wydymanymi przez murzynów to są te chuje co go nagrywali. Z zazdrości, że zarabia hajs na serialu są zdesperowani, żeby go skompromitować. Takie kurwa polskie gówno, że jak ktoś ma lepiej ode mnie to trzeba go zniszczyć. Przez takich cweli w tym kraju jest jak jest. Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że oni mu podstępem cos dodawali, żeby go nagrać. Soczysty chuj w dupę nagrywającemu, niech mu mordą wyjdzie a dupa pęknie, a pan gwiazdor jeśli rzeczywiście sam się tak meneli, to sam już się dał życiu skopać, nie trzeba mu w tym pomagać.
Zgłoś
Avatar
porryporr 2021-03-04, 17:49 2
notak napisał/a:

chuj kogo obchodzi co robi po godzinach,
a kumpli ma pizdowatych



Nie pizdowatych tylko chujowych.
Zgłoś
Avatar
htp 2021-03-04, 17:54 1
Facet ma wyraźnie jakiegoś wielbiciela. Wystawił już 3 filmiki z Adkiem na YouTube
Zgłoś
Avatar
notak 2021-03-04, 19:18 1
hel napisał/a:

klawiature aż oplułeś z podniety



chyba ty też
Zgłoś